Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Beskidzkie marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Beskidzkie marzenie

Moniq 16:28, 26 lut 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Iwk4 napisał(a)
Za godzinkę będę mogła odpalić komputer, to przyjdę do ciebie.
Teraz z telefonu ciężko.
Będziesz miała czas?

Będę wieczorem, teraz przeglądam przy popołudniowej kawce; trochę luzu; mążjeszcze w pracy, a młodego do kościoła wysłałam. Potem muszę męża pospierać, bo remontu mi sie zachciało i płytki wymieniamy.
Szczerze powiedziawszy nie wiem co mnie podkusiło; syf w domu jak cholera
____________________
beskidzkie marzenie
Iwk4 16:34, 26 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ok. To wieczorem.
Ja pilnuję młodego, by na 17.00 poszedł. Ma służbę ministrancką. Remontu nie zazdroszczę.
____________________
Ogródek Iwony II
Kuba 16:42, 26 lut 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
A ja remontu zazdroszczę, lubię jak powstaje coś nowego tylko bałaganu nie zazdroszczę ale nie ma jednego bez drugiego
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
malgorzata_s... 16:59, 26 lut 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Podoba mi się plan.Tylko czy żurawki? oto jest pytanie.Jak masz tam słońce to lepszy chyba berberys jakiś miniaturowy
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Moniq 17:05, 26 lut 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Podoba mi się plan.Tylko czy żurawki? oto jest pytanie.Jak masz tam słońce to lepszy chyba berberys jakiś miniaturowy

Fajny pomysł z tym berberysem, chyba takim wpadającym w żółty..., z drugiej strony uwielbiam żurawki, tylko po zimie lekko nie wyjściowe.
Gosiu a co z tym płotem zrobić?
____________________
beskidzkie marzenie
malgorzata_s... 17:10, 26 lut 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Możesz miskantem obsadzić tylko że miskanty zasłonią cię dopiero początkiem lipca . Jak wytniesz w marcu to do lipca odsłonięte będzie. Jeśli Ci to nie przeszkadza to okŻurawki też kocham ale opuchlaki też je kochają no i aby były ładne to roboty dużo a berberys bezproblemowy w podobnej cenie i nic go nie wpitala
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Moniq 21:34, 26 lut 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Dziewczyny i chłopaki ponawiam pytanie: jak dzieli sie rozplenicę .
Mam kilka sztuk kilkuletnich dosyć okazałych i chętnie zrobiłabym sobie więcej sadzonek.
Proszę o odzew zaglądających
Pa.
____________________
beskidzkie marzenie
Lukasz2013 21:35, 26 lut 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Moniq napisał(a)
Byłam pierwszy raz na wczorajszej Gardenii i zobaczcie z kim miałam przyjemność chwilke porozmawiać


Moniko. Wpadam z rewizytą. Ogród piękny już ogrodowiskowy. A tego spotkania zazdroszczę. Koniecznie musimy się spotkać w realu w tym sezonie.
polinka 22:27, 26 lut 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Moniq napisał(a)
A tu moja wordowskawizualka odnosnie rabaty, ktora obecnie sklada sie wylacznie z tuj. Prosze o pomysly i opinie


Początek rabaty bardzo podobny do mojej
Jeśli mogę coś podpowiedzieć to myślę, że stipa będzie za wysoka do Red Barona. Polecam jakieś niższe carexy, które będą również zdobić ogród zimą.

____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
malgorzata_s... 00:36, 27 lut 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Moniq napisał(a)
Dziewczyny i chłopaki ponawiam pytanie: jak dzieli sie rozplenicę .
Mam kilka sztuk kilkuletnich dosyć okazałych i chętnie zrobiłabym sobie więcej sadzonek.
Proszę o odzew zaglądających
Pa.


Wykopujesz i tniesz szpadlem na części. Niektórzy piłą dzielą Brutalnie ale nie ma innej metody
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies