Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miniaturowa miejska oaza Ani

Pokaż wątki Pokaż posty

Miniaturowa miejska oaza Ani

MissJellyfish 19:37, 26 lut 2015


Dołączył: 21 lut 2015
Posty: 73
____________________
Miniaturowa miejska oaza Ani
MissJellyfish 19:45, 26 lut 2015


Dołączył: 21 lut 2015
Posty: 73
Co do ogrodka to rzeczywiscie do ogrodzenia pasowalby styl nowoczesny, o ktorym wczesniej myslalam. Potem stwierdzilam jednak, ze wole, zeby nie byl moze reprezentacyjny, ale za to, zebym czula sie w nim jak na wakacjach zatem country.. Albo srodziemnomorski..albo nadmorski.. A moze jednak formalny I tak oto nie moge sie zdecydowac, moj odwieczny problem;P Najchetniej chcialabym byc posiadaczka wielu ogrodkow w roznych stylach
Jednak cos tam mam juz zaplanowane, o czym Wam napisze niedlugo, tylko najpierw musze sie zajac problemem, ktory stoi na drodze powstania jakiegokolwiek ogrodka Mianowicie (uwaga) .. jest tu tylko 10cm ziemi a pod spodem jest piasek
Zatem musze najprawdopodobniej zebrac cala ziemie, potem piasek wywiezc na taczkach (?O_o) aby nastepnie zamowic wywrotki ziemi, ktorych w okolicy jeszcz enie znalazlam. Taki oto mily proces mnie czeka
____________________
Miniaturowa miejska oaza Ani
Iwk4 22:54, 26 lut 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Witaj. Masz chyba problem z podpisem. Zacytuj mój post, skopiuj to, co teraz wyświetla ci się na zielono i wklej do podpisu na swoim profilu.
Ogród ma potencjał. Pozdrawiam


Miniaturowa miejska oaza Ani
____________________
Ogródek Iwony II
adom1206 23:01, 26 lut 2015

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Witam się i ja w twoim wątku i będę podglądać.
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
Iwk4 23:03, 26 lut 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
MissJellyfish napisał(a)
...musze sie zajac problemem, ktory stoi na drodze powstaniu jakiegokolwiek ogrodka Mianowicie (uwaga) .. jest tu tylko 10cm ziemi a pod spodem jest piasek
Zatem musze najprawdopodobniej zebrac cala ziemie, potem piasek wywiezc na taczkach (?O_o) aby nastepnie zamowic wywrotki ziemi, ktorych w okolicy jeszcz enie znalazlam. Taki oto mily proces mnie czeka

10 cm ziemi, potem piasek ...
Ile tego piasku masz i co jest pod piaskiem ?
____________________
Ogródek Iwony II
inag 23:19, 26 lut 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
MissJellyfish napisał(a)
Co do ogrodka to rzeczywiscie do ogrodzenia pasowalby styl nowoczesny, o ktorym wczesniej myslalam. Potem stwierdzilam jednak, ze wole, zeby nie byl moze reprezentacyjny, ale za to, zebym czula sie w nim jak na wakacjach zatem country.. Albo srodziemnomorski..albo nadmorski.. A moze jednak formalny I tak oto nie moge sie zdecydowac, moj odwieczny problem;P Najchetniej chcialabym byc posiadaczka wielu ogrodkow w roznych stylach
Jednak cos tam mam juz zaplanowane, o czym Wam napisze niedlugo, tylko najpierw musze sie zajac problemem, ktory stoi na drodze powstaniu jakiegokolwiek ogrodka Mianowicie (uwaga) .. jest tu tylko 10cm ziemi a pod spodem jest piasek
Zatem musze najprawdopodobniej zebrac cala ziemie, potem piasek wywiezc na taczkach (?O_o) aby nastepnie zamowic wywrotki ziemi, ktorych w okolicy jeszcz enie znalazlam. Taki oto mily proces mnie czeka


Cześć!
Zwabiło mnie do Ciebe piękne ogrodzenie Śliczne!
Podobnie jak Ty mam na swojej działce żywy piasek. Jak coś sadzę to wywozimy kilkanaście taczek ziemi i nawozimy nowej. Innej rady nie ma;-( Mam też kilka sosen samosiejek, bo mieszkam pod lasem. Nie chcieliśmy ich wycinać i zostały. Nie sprawiają jak do tej pory problemów i nawet je polubiłam
Piszesz, że chcesz zebrać większą część ziemi i na całość nawieźć nowej. Plan fajny ale sprawdź najpierw jak nisko pod powierzchnią idą korzenie sosen, bo u nas w promieniu kilku metrów od każdego drzewa było to niemożliwe... Korzenie są dosłownie pod 6 cm warstwą podłoża;-(
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
siakowa 07:41, 27 lut 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
zaznaczam i pozdrawiam Zapowiada się pięknie
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
MissJellyfish 13:18, 27 lut 2015


Dołączył: 21 lut 2015
Posty: 73
Iwk4 tak mam problem z podpisem i bardzo Ci dziekuje za chec pomocy, niestety taki ze mnie gamin, ze nic z tego nie wyszlo (a wlasciwie zobacz co mi wyszlo Nie wiem jak Wy to robicie;P

Adom i Siakowa witam Was serdecznie i bardzo dziekuje
____________________
Miniaturowa miejska oaza Ani
MissJellyfish 13:25, 27 lut 2015


Dołączył: 21 lut 2015
Posty: 73
Teraz o ziemi - chyba najlepiej Wam to wyjasnie przy pomocy zdjec, zaraz zaladuje.
____________________
Miniaturowa miejska oaza Ani
inag 13:31, 27 lut 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Nie zaskoczysz mnie niczym
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies