Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie w Pęchcinie u Szmitów 11 lipca 2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie w Pęchcinie u Szmitów 11 lipca 2015

Ewa777 20:24, 11 lip 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18547
Czułych powitań nie było końca




Owacje na stojąco po przemówieniu Danusi
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
20:31, 11 lip 2015
Mnie również miło było Was zobaczyć i poznać dziekuję organizatorom i uczestnikom za ciekawe i miłe spotkanie.

ogród Państwa Szmit to najbardziej angielski ogród w Polsce! coś pieknego
Ewa777 20:36, 11 lip 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18547
Zdobycie upragnionej dedykacji




Nasza wycieczka snuła się ścieżką po horyzont

____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
rozark 20:39, 11 lip 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
dziękuję wszystkim że mogłam Was poznać a zwłaszcza szefostwo , za mile spędzony dzień wśród śmiechu, tryskającej życzliwości ludzi, pięknych, dużych, zdrowych roślin i ciekawostek ogrodniczych
takiego ogrodu jak u państwa Szmitów jeszcze nie widziałam
pozdrowionka zostawiam
____________________
pozdrowionka
malgocha1960 20:49, 11 lip 2015


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
My również jesteśmy w domku i chcielibyśmy serdecznie podziękować za tak wspaniałą imprezę,mam nadzieję,że nie ostatnią.Sadzenie roślinek będzie jutro,bo muszę trochę rewolucji zrobić na rabatach,żeby posadzić kolejne hortensje.Najbardziej uszczęśliwiła mnie phantom na wysokim pniu.


____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
Bogdzia 21:33, 11 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ja też w końcu dotarłam do domu. Zdjecia muszę wgrac ale tu juz wszystko pokazano , nie wiem czy bede miała inne.

Serdeczne dzieki za wyjatkowo miły dzień Dla Danusi z rodzinną ekipą, (Hanię tez w to wliczam), państwa Szmitów i wszystkich uczestników spotkania.
Dzień był cudowny zarówno pod wzgledem wrazeń jak i pogody. Ogród najpiękniejszy w Polsce ( z wielich polskich ogrodów), obsługa -tu braknie pochwał, rośliny zarówno w ogrodzie jak i te w sklepie jak na wystawie w Londynie , cudne po prostu.Bardzo chciałam ten ogród zobaczyc a teraz chce jeszcze bardziej poraz drugi.Ideał jak dla mnie.Buziaki dla wszystkich uczestników spotkania i dla niezawodnego kierowcy-Reni.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Nallar 21:37, 11 lip 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Może wstawi ktoś grupowe zdjęcie z imionami + nazwami wątków, proszę.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
monteverde 21:38, 11 lip 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Bogdzia napisał(a)
Ja też w końcu dotarłam do domu. Zdjecia muszę wgrac ale tu juz wszystko pokazano , nie wiem czy bede miała inne.

Serdeczne dzieki za wyjatkowo miły dzień Dla Danusi z rodzinną ekipą,(Hanię tez w to wliczam), państwa Szmitów i wszystkich uczestników spotkania.
Dzień był cudowny zarówno pod wzgledem wrazeń jak i pogody. Ogród najpiękniejszy w Polsce, obsługa -tu braknie pochwał, rośliny zarówno w ogrodzie jak i te w sklepie jak na wystawie w Londynie , cudne po prostu.Bardzo chciałam ten ogród zobaczyc a teraz chce jeszcze bardziej poraz drugi.Ideał jak dla mnie.Buziaki dla wszystkich uczestników spotkania i dla niezawodnego kierowcy-Reni.

Bogdziu a kogo tak za głowę ściskasz?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
gierczusia 21:41, 11 lip 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Bogdzia pewnie ze zmęczenia już pada, wiec pozwolę sobie wysnuć przypuszczenia ,źe to eMuś Cioci Gosi - Krzyś
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Welka 21:48, 11 lip 2015


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Jesteśmy w domu, rośliny posadzone, uśmiech nadal na buzi

Możliwość spotkania "starych" znajomych i poznania nowych osób i to w tak pięknym miejscu dała mnóstwo energii. Dziękujemy państwu Szmit za wspaniałe przyjęcie, oprowadzanie po ogrodzie i pokazanie ogromnej szkółki. Danusi pokłony za organizowanie spotkań i to nie tylko dziś, ale już od 5 lat. Wam Wszystkim za ogromne poczucie humoru i otwarte podejście do drugiego, czasami "obcego" człowieka (bo nie wszyscy śledzą wszystkich wątki).

Zdjęć nie mam dużo, ogród oglądałam już któryś raz i wolałam skupić się na rozmowach, bo mój aparat i tak nie oddaje piękna tego miejsca.
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies