Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 12:34, 03 sie 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
anna_t napisał(a)
u mnie tak
strasznie szybko minął ten sezon, pamiętam jak się nie mogliśmy tu wszyscy doczekać cieplej wiosny, jak ruszymy na porządki a tu już sierpień..

u mnie zazwyczaj sezon trea do połowy grudnia ale jakos za szybko te oznaki jesieni...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 12:35, 03 sie 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
leon60 napisał(a)
u mnie też, identyczna sytuacja jak w zeszłym roku
ech...ide rwać chwasty
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
anna_t 12:41, 03 sie 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
nawigatorka napisał(a)
u mnie zazwyczaj sezon trea do połowy grudnia ale jakos za szybko te oznaki jesieni...

a co ty jeszcze do polowy grudnia będziesz robić? zdradź trochę, niech się coś dzieje
poza wyrywanie chwastów ofkors
masz juz plany na przyszły sezon?poza trzecim pasem
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
iwonkap 14:39, 03 sie 2017

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
Asiu jaki masz system/rodzaj węży do nawadniania rabat ?
16:26, 03 sie 2017
nawigatorka napisał(a)
u mnie zazwyczaj sezon trea do połowy grudnia ale jakos za szybko te oznaki jesieni...


to chyba przyczepe cebul zamówisz i bedziesz sadzić cały listopad

PS. czytałam o nawałnicach ...nie doczytałam co z ta lipą tak ostatecznie ...bo mnie pot zalewa oczy w tym upale czekam na deszcz ....bo podlewam ...cuc rosliny i dodatkowo hoduje chwasty .....po po podlewaniu galopuja ...a nie ma jak plewic w tym betonie i temperaturach generalnie nie narzekam ...sana ponoć zrowa wybija wytopi z organizmu co złe ...wiec same plusy toskańskich upałow


nawigatorka 16:30, 03 sie 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
anna_t napisał(a)

a co ty jeszcze do polowy grudnia będziesz robić? zdradź trochę, niech się coś dzieje
poza wyrywanie chwastów ofkors
masz juz plany na przyszły sezon?poza trzecim pasem

plany mam ale z realizacja cos nie idzie miało by ciurkadełko jeszcze ale mamy focha na cenę materiałów....
miały być pomosty nad pasmi ale z tym chyba trzeba poczekać do końca ich tworzenia. może jakies głazy sie w koncu pojawią... ale kiedy? no za rok to ostatni pas. co do wody to jeszcze nie wiem bo jak ostatnio dostałam wycenę od jednej firmy na 101 000 to śmiałam się w glos.
na ten rok już niewiele w planach: dokończenie zagajnika (czekam na sadzonki), może nawadnianie tam, przekopanie i obsadzenieas pod brzozami ale irga dopiero się sadzonkuje. Może przekopie pod ten ostatni pas na zimę? zobaczymy. wieczorem w kajet spojrze
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 16:32, 03 sie 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
iwonkap napisał(a)
Asiu jaki masz system/rodzaj węży do nawadniania rabat ?
linie mamy z kompensacja, rozkładana w petle nie dłuższe niż 150 metrów.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 16:33, 03 sie 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
eee_taam napisał(a)


to chyba przyczepe cebul zamówisz i bedziesz sadzić cały listopad

PS. czytałam o nawałnicach ...nie doczytałam co z ta lipą tak ostatecznie ...bo mnie pot zalewa oczy w tym upale czekam na deszcz ....bo podlewam ...cuc rosliny i dodatkowo hoduje chwasty .....po po podlewaniu galopuja ...a nie ma jak plewic w tym betonie i temperaturach generalnie nie narzekam ...sana ponoć zrowa wybija wytopi z organizmu co złe ...wiec same plusy toskańskich upałow


nie no zawsze jest co kopać, pielić, planować przesadzać. cebul za wiele nie planuje. u nas one tylko na froncie się sprawdzają (front czyli do końca domu w zasadzie) bo na tyłach gina. i nas bardzo wilgotna ziemia. plewi się super cały sezon i pada co dwa dni. nawet teraz deszcz wisi w powietrzu i em biegiem kosi. przesyłam chmury do Ciebie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
amelia_b 17:19, 03 sie 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
nawigatorka napisał(a)
U was tez rozplenice kwitna?
tak
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 17:20, 03 sie 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Chmury i ja poproszę ale bez nawałnic
____________________
Pogubiłam się po drodze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies