Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 10:18, 06 lis 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
anna_t napisał(a)
Będzie super
Asia pokaż plany na 2019 wiem że masz
To będzie jak czekanie na nową serię W garniturach
planów zero. No może ruska bala i prysznic ogrodowy ale to detale. roślinnie nic. wiesz czas myśleć o drugich włościach a tam prace wykopaliskowe raczej - walka z gminą o możliwość wjazdu na działke czymś innym niz terenowym samochodem
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 10:19, 06 lis 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Agi2006 napisał(a)
Ten głaz w irgach super pomysł!!!!!!!!!!!!!!!! (Jaka to irga? Major?) I podziwiam Was za tę ławeczkę, którą sami zrobiliście. Wiem z autopsji,że to bardzo ciężka robota i trzeba sie nakombinować nad układem , dopasowaniem kamienia. Tez jestem ciekawa co będzie obok niej. I oczami wyobrazni już widzę ten szpaler przyciętych cisów...Same smaczki
murowanie to była niezła zabawa. ale wygląda nawet prosto i siedzi sie fajnie ale wymaga to spokoju. sama wiesz. przesuwanie głazu to tez było wyzwanie. obok ławki tak jak pisałam bedzie tylko Cis
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 10:21, 06 lis 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Sebek napisał(a)
W wianku chyba kaukaska? W końcu 20 stopni jest to słabo jakby wianek miał się posypać za dwa dni
tak kaukaka. te jodłe kupiłam ponad miesiąc temu na jeden z moich slubow. została i tak czekała. uzyłam juz jej na wieńce na groby a teraz na wianek i nie wygląda by miała ochotę się sypać. A wianek musi i tak wytrwać tylko miesiąc - wszak w mikołajki tradycyjnie wieszam bożeonarodzeniowy a to dokładnie za miesiąc.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
magnolia 10:21, 06 lis 2018


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
ładnie wyszło z irga , trawami, cisami i ławką.
____________________
nawigatorka 10:26, 06 lis 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
magnolia napisał(a)
ładnie wyszło z irga , trawami, cisami i ławką.
dzięki Marto. na razie martwo trochę ale wiadomo, ze młode rabaty tak mają
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
magnolia 10:49, 06 lis 2018


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
wiem jak to jest.
U nas lawendowa nowo zasadzona, tez trochę golizną świeci. Tak nam brakuje rozmachu na rabatach, że przekopaliśmy trawnik za gabionami, żeby była duża powierzchnia, dwustopniowa. Ale, że ziemia tam słaba, do wiosny musi posiedzieć na niej żyto, potem pewnie jakiś rzut gorczycy i dopiero rosliny
____________________
Wiolka5_7 10:53, 06 lis 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
Super będzie z tym podwójnym żywopłotem i ławką
Proste pomysły najlepsze

P.s. Też już buksów nie kupuję, idę w cisy
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
nawigatorka 10:53, 06 lis 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
magnolia napisał(a)
wiem jak to jest.
U nas lawendowa nowo zasadzona, tez trochę golizną świeci. Tak nam brakuje rozmachu na rabatach, że przekopaliśmy trawnik za gabionami, żeby była duża powierzchnia, dwustopniowa. Ale, że ziemia tam słaba, do wiosny musi posiedzieć na niej żyto, potem pewnie jakiś rzut gorczycy i dopiero rosliny
brzmi niezle każdy z nas miał kiedys choćby w jednym miejscu pobojowisko. Ale wiadomo, że bez tego nie będzie efektu wow. Trzeba mieć fantazje i wiarę by tworzyc ogród prawda? Tak sobie mówie gdy patrze na nasza górska łąkę
A może pokażesz troszeczkę
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 10:53, 06 lis 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Wiolka5_7 napisał(a)
Super będzie z tym podwójnym żywopłotem i ławką
Proste pomysły najlepsze

P.s. Też już buksów nie kupuję, idę w cisy
cisy bedą pojedyńcze. muszą tyko przytyć. ale myślę, ze jek juz sie zadomowia to długo im to nie zajmie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
magnolia 11:15, 06 lis 2018


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
nawigatorka napisał(a)
brzmi niezle każdy z nas miał kiedys choćby w jednym miejscu pobojowisko. Ale wiadomo, że bez tego nie będzie efektu wow. Trzeba mieć fantazje i wiarę by tworzyc ogród prawda? Tak sobie mówie gdy patrze na nasza górska łąkę
A może pokażesz troszeczkę


dziecko się w świat wyprowadziło z aparatem. Muszę go dopaść kiedyś i zrobię. ale wiesz, narazie to pole żytka i małe sadzonki na lawendowej.
Tak, urzadzanie ogrodu to twórcze zajęcie, potrzeba fantazji i wiary.
Górska łąka... tej chyba niewiele potrzeba, żeby zachwycała
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies