Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kulą w płot

Pokaż wątki Pokaż posty

Kulą w płot

Psiamama 16:11, 22 paź 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Zakończyłam dziś prace w ogrodzie w tym roku. Cebule posadzone, poplewione i nawiezione jesiennym.




____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Psiamama 16:14, 22 paź 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Grujecznika już prawie łysy ale... opadłe liści pachną Cudownie i słodko

____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Margerytka40 17:18, 22 paź 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Psiamama napisał(a)
Grujecznika już prawie łysy ale... opadłe liści pachną Cudownie i słodko


Muszę zaraz sprawdzić czy liście mojego grujecznika też pachną
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 17:32, 22 paź 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Byłam sprawdzić - wszystkie listki jeszcze na drzewku i nic nie pachnie . Ale one chyba dopiero jak opadną i troszkę poleżą zaczynają pachnieć . Będę czekać z nosem przy ziemi ha ha .
Ale masz ładny kolor kocimiętki , moja jakaś taka bez wyrazu . Gdzie Wy kupujecie te wszystkie super kocimiętki , szałwie ,że takie kolorki mają intensywne ? U mnie w okolicy takich nie ma
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Psiamama 10:50, 23 paź 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Dla mnie grujecznik pachnie watą cukrową. Taki zapach dzieciństwa dziś już jest całkiem goły to jego minus. A kocimiętke dostałam od Anity Enya rozrosła się jak szalona. Chcesz to ci wyślę ale to chyba wiosną trzeba.
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
LyraBea 11:09, 23 paź 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Psiamama napisał(a)
Zakończyłam dziś prace w ogrodzie w tym roku. Cebule posadzone, poplewione i nawiezione jesiennym.




Jak ja Ci zazdroszczę... U mnie wciąż jeden wielki rozp... Jeszcze wciąż sporo cebul czeka na posadzenie, czosnek jadalny, maliny muszę wsadzić, czekają na przesadzenie z mojego ogródka działkowego. Niebawem przyjadą 3 drzewka - prezent od męża. Czekamy na termin wykopania z ziemi. No i jeszcze 12mb żywopłotu mam w planach do posadzenia. Póki co nawet jeszcze nie zaczęłam w tym miejscu darni zrywać.
Tak więc Twoje słowa, że zakończyłaś już prace w ogrodzie oj jak Ty masz dobrze
____________________
Beata
Psiamama 12:09, 23 paź 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Beatko napisałam u ciebie a propos prac ogrodowych ale wracam doczytać co to za drzewa dostaniesz od ema cudnie
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
sylwia_slomc... 12:19, 23 paź 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Zazdroszczę, że już jesteś w ogrodzie odrobiona, mnie chyba wiosna zastanie przy robocie
Mój grujecznik dopiero kolor łapie, ciekawe czy zacznie pachnieć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anbu 12:40, 23 paź 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Aguś ja właśnie napisałam, że prawie kończę robotę w ogrodzie a tu mnie Mazan do porządku przywołuje, że hola, hola nie tak szybko

Aga no masz wszystko odwrotnie niż ja
Twój Ambrowiec cudnie się przebarwił - moje nie!
Twój grujecznik pachnie - mój za pierona nie che!

Jak żyć? No powiedź mi, jak żyć?
____________________
Ania Ogród Ani :)
Margerytka40 13:24, 23 paź 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Za kociwstrętkę (tak piszą dziewczyny ) będę baaaaaaardzo wdzięczna . Przypomnę się wiosną
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies