Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kulą w płot

Pokaż wątki Pokaż posty

Kulą w płot

Psiamama 14:46, 21 wrz 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Jola bardzo dobrze to ujęłaś Będziemy się infekować całą jesień i zimę. I oby tylko takie infekcje nas łapały
Przez zimę muszę obmyślić zmiany w środkowej części rabaty tam gdzie berberysy i żurawki bo coś mi tam nie pasi. Tzn. wiem co, nie ma tam wyższego piętra bo cisy jeszcze niziutkie. Może tam coś na pniu trzmieliny jakie abo co
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
JustynaZ 15:05, 21 wrz 2016


Dołączył: 22 paź 2015
Posty: 418
Ogród na 102 gratuluję pierwszej setki . Ja też mam plany myślowe na zimę . Mam nadzieję , że uda mi się księgę ogrodowiskową przeczytać w większości wątków .
____________________
JustynaMój Eden
Kawa 15:19, 21 wrz 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Aga ale masz śliczne roślinki jesień wszędzie pomału stuka

aż dzisiaj pójdę swoje cisy poogladać

gratki na 100
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
kerii 15:36, 21 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Aguś ja się na roślinkach na pniu nie znam) u mnie z takich to tylko obciachane przez eMa tuje)) i jeden przeze mnie jałowiec sznurkowy
A i gratki 100 stronki
____________________
Jola Moja glebo terapia
Psiamama 16:30, 21 wrz 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Margerytka40 napisał(a)
No jeżówki są śliczne i tak długo kwitną. W przyszłym roku muszę zdobyć ich jeszcze do mojego ogrodu.

Tylko wszystkie piękne nie wiadomo które wybrać a wszystkich nie pomieścimy
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Zana 16:35, 21 wrz 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ja uważam, że Green Jewel świetnie się z białymi skomponują. Ale ja GJ uwielbiam, więc może nieobiektywna jestem.
Bluszcz ma śliczne pstrokate listeczki, a przebarwianie się ambrowca już wcześniej wypatrzyłam, mam nadzieję że ujrzymy go w pełnej krasej jesiennej szacie
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Psiamama 16:42, 21 wrz 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Justyna dziękuję to jest plus zimy, że można ogrody na forum poglądać, poinspirować się i douczyć.
Kamila dzięki no z cisami trochę zawaliłam dziś zaraz będę podsadzać
Jolu a wiesz ja jedną taką tuje na pniu hoduję na przechowalniku. Na razie słabo jeszcze wygląda.
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Psiamama 16:50, 21 wrz 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Zana napisał(a)
Ja uważam, że Green Jewel świetnie się z białymi skomponują. Ale ja GJ uwielbiam, więc może nieobiektywna jestem.
Bluszcz ma śliczne pstrokate listeczki, a przebarwianie się ambrowca już wcześniej wypatrzyłam, mam nadzieję że ujrzymy go w pełnej krasej jesiennej szacie


No Twoimi GJ to się zachwycam regularnie Ja Tobie ufam bo masz oko do fajnych zestawień a na ambrowca mam baczenie i będę go focić.
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
alis 17:24, 21 wrz 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Psiamama napisał(a)
Będę dziś sadzić tulipany. Patrzę na rabatę i wyobrażam sobie gdzie wiosną będzie łysa glaca.



To miejsce wogóle mi nie pasuje muszę coś zmienić


Spacerek po Twoim ogrodzie zaliczony Śliczne te rabatki, a jaka to Żurawka, podoba mi się jej kolorek.
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Psiamama 18:37, 21 wrz 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
alis napisał(a)


Spacerek po Twoim ogrodzie zaliczony Śliczne te rabatki, a jaka to Żurawka, podoba mi się jej kolorek.

Hej Alicja miło, że coś fajnego wypatrzyłaś i zatrzymałaś się u mnie na chwilę. Niestety nie wiem co to za żurawka kupiona jako... żurawka ale fajna
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies