Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » a czasem nie na temat ...

Pokaż wątki Pokaż posty

a czasem nie na temat ...

katiaxx 08:50, 22 kwi 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Jagodaa napisał(a)
Się witam, już widziałam w niedzielę, ale nie dałam rady napisać. Fajnie, że się przeniosłaś, bo wiecznie ginęła mi ta Twoja Planeta w projektach .

Trawnik... boski. Jak tam choiny? ja swoich jeszcze nie zasiliłam, a już mają pąki wielkie, lada moment nowe przyrosty puszczą. Jutro lecę po Pinivit.

A świecznicę chyba Marzena ma.


Ja do Ciebie też zagląam ale na wyrywki bo gna wątek choiny mają się dobrze - przyciąłam je z przodu i z tyłu - boki mają sie rozrastać więc nie ruszałam, podsypałam końskim nawozem, mają delikatne jasne kuleczki na dniach - czyli żywe ale moim zdaniem do puszczania pędów jeszcze im brakuje

Ale wyglaa na to że żadna nie wypadnie - choć 4 przesadziłąm w marcu - mają się dobrze i musze jeszcze 4 dokupić ale kupuję u takiego buca że aż nie chce mi się tak iść ...

u mnie jest w ogóle tak że moja miejscowośc i okolice są na piaskowcu - tu jest zwyczajnie zimniej i wszystko później trochę startuje, jak u Madżenki były krokusy to u mnie syberia, myślałam że krokusy coś zeżarło ale wyszły tydzień temu , strasznie rachityczne ale to tak na marginesie.
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
katiaxx 08:50, 22 kwi 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
EdytaB napisał(a)
Zostaję
A co do psa - ma 2 więc znam ten ból.


czekamy na Twój wątek
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
katiaxx 08:54, 22 kwi 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
tusiawka napisał(a)
No to się zorientowałem dopiero, że wątek nowy.

Z psami to już tak jest. My mieliśmy w ogrodzie buszpana, którego nasz pies olewał i narożna tuję. Te dwie rośliny miały podeschnięte końcówki, reszty nie niszczył. Gorzej z panienkami, one na środku trawnika sikają .
Ale Twoje cisy młode więc takie atrakcje im nie potrzebne.


U mnie w parku na wejściu są dwa małe cisy - każden-jeden je obsikuje, szkoda było ich tam sadzić, są żółciutkie z jedenj strony no ale chciało się psa to się ma - w planach - UWAGA - KOT ja do kotów takse, Em nie znosi ale sąsiadka ma i mówi że od kiedy ma nie ma ronic - prawdalitoż ?

U mnie nornic urodzaj.

Kocie zamówione - czy u kogoś kot rezyduje w kotłowni ????
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
katiaxx 08:55, 22 kwi 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
malkul napisał(a)


w życiu babo, jesteś dla mnei najlepszą komedią


myślałam ze ciakwi Cię ogród
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Juzia 09:11, 22 kwi 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38388
No to ja ciekawa jestem bardzo tego kota!!!!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
katiaxx 11:05, 22 kwi 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Juzia napisał(a)
No to ja ciekawa jestem bardzo tego kota!!!!


do mnie do pracy czasem sa podrzucane maluchy , zawsze jest problem żeby znaleźć im właściciela
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
katiaxx 19:47, 22 kwi 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
mam ok. 13 metrów bukszpana więc trochę tych sztuk wychodzi, pojeździłam po szkółkach, ceny takiese a i i bukszpany różne, w zasadzie podobały mi się tylko w jednej ale maleństwa i drogie, kupiłam na allegro 10 szt na próbę - wyglądają tak, czy ujdą ? szczerze mówiąc jak na takie z korzeniem to wyglądają lepiej niż te szkółkarskie ale wiadomo - cudo to nie jest.
Niestety - Wrocław daleko i nie ma tu żadnej plantacji , polecana plantacja - nie wysyła







krzaczki wyglądają na zdrowe, nie ma zbrązowiałych listków, wyłysień etc
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
katiaxx 19:49, 22 kwi 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
jeszcze EM - gapcio, zapomniał powiedzieć że jest przesyłka - a spodziewałam się jutro więc leżały biedactwa do wieczora w pudełku, na noc włożyłam do wiaderka z wodą.

Sprzedawca kazał obciąć korzenie o 1/3.

____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
siakowa 19:50, 22 kwi 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
A po ile takie i jak one wysokie?
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
katiaxx 20:01, 22 kwi 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
ok 30 cm - cena na priv
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies