Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witajcie

Pokaż wątki Pokaż posty

Witajcie

lorka 10:35, 29 kwi 2015


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
Witajcie,
Mam na imię Agata i kilka tygodni temu trafiłam na ogrodowisko szukając inspiracji. Wpadłam jak śliwka w kompot. Od tego czasu przeżywam przeróżne emocje, od zachwytów( nad Waszymi ogrodami) ekscytacje( to mi się podoba) frustracje (że tamto chyba bardziej mi się podoba) rozpacz ( że mój ogród to jedno wielkie nie wiadomo co), zwatpienie (że nie dam rady).

Postanowiłam poważnie zabrać się za swój ogród. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego myślałam, że jeden wielki spontan zaprowadzi mnie do szczęśliwego finiszu Oglądam, podziwiam, zapisuję nazwy roślin, szukam swojego stylu.
Mam nadzieję, że będzieci mnie wspierać i kibicować w tej fantastycznej podróży jaką jest tworzenie wymarzonego ogrodu!

Na powitanie z mojego ogródka, (prezent dla mojego P. Kupuję mu jego ulubione rośliny na urodziny i imieniny)
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
Margoth 20:52, 29 kwi 2015

Dołączył: 12 cze 2011
Posty: 149
Witaj, lorka. Na początku każdy przeżywa to, co Ty, a potem... jest jeszcze gorzej Podoba Ci się wszystko, tylko nie Twój ogórd. Ale przychodzi przełom i wiesz, że jesteś na dobrej drodze i Twój ogród przeobraża się w śliczny, miły zakątek.
Pozdrawiam!
____________________
Ogród Margoth
Mira104 00:33, 30 kwi 2015


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Witaj w Klubie
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
Iwk4 00:45, 30 kwi 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Witaj Lorka. Pięknie zaczęłaś. Ciekawa jestem twojego ogrodu, jak wygląda teraz. Wymyśliłaś nazwę wątku? Bo obecnie przez przypadek nazywa się Witajcie.
Jest szansa na poprawienie tego i jeszcze musisz umieścić link w podpisie do swojego wątku, by inni potrafili do ciebie trafiać, ale to za chwilkę. Najpierw nazwa
____________________
Ogródek Iwony II
lorka 10:44, 30 kwi 2015


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
Dziękuję za miłe przyjęcie
Iwono, założę wątek ze swoim ogrodem w dziale nasze ogrody. Tutaj chciałam sie tylko przywitać. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies