Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małgorzatkowe skarby

Pokaż wątki Pokaż posty

Małgorzatkowe skarby

Margeritka 18:07, 11 cze 2015


Dołączył: 13 maj 2013
Posty: 70
Rzulietko , tak to jest miniaturka na pniu. Bardzo mocno pachnie i strasznie długo kwitnie.
____________________
MargeritkaMałgorzatkowe skarby
Margeritka 18:14, 11 cze 2015


Dołączył: 13 maj 2013
Posty: 70
sylwia_slomczewska napisał(a)
U Ciebie jeszcze kwitną bzy? U nas lilaki już dawno przekwitły


Sylwia, u nas nad morzem wszystko jest zawsze opóźnione około 10-14 dni. Generalnie jest chłodniej niż np 20 km w głąb lądu.Wiosna zawsze jest chłodna.Np truskawki są dopiero od tygodnia.A ten fikuśny na pniu dodatkowo jeszcze długo kwitnie
____________________
MargeritkaMałgorzatkowe skarby
Margeritka 15:37, 14 cze 2015


Dołączył: 13 maj 2013
Posty: 70
Wiosna to najpiękniejsza pora zapachów ,konwalie,fiołki,bzy!!!,piwonie,jaśmin,jak nie kochać tego.
Kilka moich pachnących roślinek,biały i żółty bez,żółta i wszystkie inne odcienie różu piwonia,magnolia,maczki.Róże zaczynają powoli,ale jeszcze nie kwitną.
____________________
MargeritkaMałgorzatkowe skarby
Margeritka 16:37, 14 cze 2015


Dołączył: 13 maj 2013
Posty: 70

To zdjęcia z ubiegłego roku i wcześniej,bo nie mogę się doczekać ich spektaklu już teraz.
____________________
MargeritkaMałgorzatkowe skarby
Tesska 18:37, 14 cze 2015


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
ach te różyczki jakie cudasne w tym roku zachorowałam na różyczke chyba ta nakrapiana super
____________________
miłego dnia - Teresa mój mały ogródek; Wizytówka
rzulieta 18:48, 14 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
Ja też zachorowałam na różyczki, nie wiem kiedy założę rabate bo już późno na róże. W polowie lipca rozwalamy komórkę i robimy tam altano-taras. Będzie masę roboty. Różyczki masz Malgorzatko piękne.
____________________
Ogródek Niny
Tesska 19:05, 14 cze 2015


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
Hm dlaczego za późno ja czekam na przesyłke
____________________
miłego dnia - Teresa mój mały ogródek; Wizytówka
rzulieta 20:03, 14 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
Bo ja czas na zrobienie gleby będę miała dopiero w sierpniu a potem sadzić róże. Czyli pewnie koło września. Nie lubię sadzić jesienią bo mam wietrzną działkę(narożną) i nie zimuje mi nic co posadzę jesienią niestety tak własnie z trawami się załatwiłam i hortensjami w tamtym roku.
____________________
Ogródek Niny
sylwia_slomc... 22:32, 14 cze 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
rzulieta napisał(a)
Bo ja czas na zrobienie gleby będę miała dopiero w sierpniu a potem sadzić róże. Czyli pewnie koło września. Nie lubię sadzić jesienią bo mam wietrzną działkę(narożną) i nie zimuje mi nic co posadzę jesienią niestety tak własnie z trawami się załatwiłam i hortensjami w tamtym roku.


Nina, ale róże sadzi się właśnie jesienią lub wiosną, a na zimę i tak trzeba kopczykować i okryć to wiatry im nie straszne.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:35, 14 cze 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Małgosiu róże wspaniałe, ależ musi pachnieć. Aaaaapsik.
Co to za konstrukcja widoczna za magnolią? Myślałam, że gniazdo bocianie, ale chyba nie......?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies