Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małgorzatkowe skarby

Pokaż wątki Pokaż posty

Małgorzatkowe skarby

jona 10:03, 18 maj 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Margeritka napisał(a)
Jeszcze maleńki wiosenny fragmencik mojego królestwa


Śliczne miejsce
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
Agania 13:10, 18 maj 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Piękny i dojrzały masz ogród, cieszę się, że w końcu do nas dołączyłaś z ogrodem...piękne leśne klimaty....podawaj więcej fotek, cudnie masz
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Margeritka 18:03, 19 maj 2015


Dołączył: 13 maj 2013
Posty: 70
Przepraszam,że nie odpisuję od razu,lecz praca nie zawsze idzie w parze z ilością wolnego czasu i dostępu do internetu.Dzisiaj od rana w ogrodzie w tak zwanym,, międzyczasie,, a teraz na dyżur.
____________________
MargeritkaMałgorzatkowe skarby
Margeritka 18:07, 19 maj 2015


Dołączył: 13 maj 2013
Posty: 70
Kliknęłam dwa razy no i są dwa widoki z balkonu.
____________________
MargeritkaMałgorzatkowe skarby
retro 18:16, 19 maj 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 21
Wyszło wspaniale, możecie być z siebie dumni. To wielka sztuka- stworzyć taki ogród, w którym czujesz się dobrze. A ze nie pod linijkę? A po co? Piękny, zadbany, romantyczny,pachnący, różnorodny... I bardzo mi się podoba!

Fakt, jest teraz mnóstwo szkółek, ogromny wybór roślin, ale kulejące finanse sprawiają, że nasz ogród powstaje głównie z roślin darowanych, własnoręcznie rozmnożonych, wysianych. Może za jakieś 20 lat będzie przypominał Twój
____________________
Katarzyna. Po wiejsku.
Agania 20:11, 19 maj 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Przeczytałam historię ogrodu, mamy tutaj podobne historie i zarazem tak różnorodne, że każdy wątek czyta się z przyjemnością....tworzenie ogrodu daje nam wiele radości, a przebywanie w nim i obcowanie z przyrodą, nie da się niczym zastąpić, poznajemy siebie nawzajem, nasze style w ogrodach i wciąż nowe rośliny, które pomału wypełniają nasze ogrody w niewielkich grupach lub w ilościach kolekcjonerskich, ciekawa jestem czy masz kota na punkcie jakiegoś gatunkuów
Widzę, że masz piękną koperkową piwonię, dopiero zaczynasz wątek i już zarażasz z swoimi skarbami
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Tesska 21:07, 19 maj 2015


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
ja miałam podobne odczucia jak zakładałam swój wątek , tutaj maja naprwdę wypasione ogrody a ja mam jaki mam i tez sie ciesze ucze sie dopiero , i powoli dokupuje roślinki może kiedys cos z tego wyjdzie , u Ciebie mi sie podoba
____________________
miłego dnia - Teresa mój mały ogródek; Wizytówka
Gocha 00:17, 20 maj 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Małgosiu piękny masz ogród, dróżki w nim takie romantyczne, piwonia koperkowa piękna. Pozdrawiam i zaznaczam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Margeritka 22:02, 20 maj 2015


Dołączył: 13 maj 2013
Posty: 70
Dziękuję Wam Dziewczyny i Waldku za tak ciepłe słowa,fajnie jest wiedzieć,że tyle Wariatek jak mówi moja mama jest dookoła.Na mój kawałek ogrodu mam mało czasu i wszystko robię w biegu,ale jak już w nim działam,zapominam o całym świecie .Dzisiejszy ,, przegląd wojsk,,biegałam z aparatem i oto kilka wiosennych obrazów.
____________________
MargeritkaMałgorzatkowe skarby
Dorota123 22:16, 20 maj 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Śliczny ten Twój kawałek raju, piękne duże nasadzenia. Piszesz,że wszystko w biegu ogród wygląda na bardzo zadbany.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies