Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Droga do spełnienia

Pokaż wątki Pokaż posty

Droga do spełnienia

malgol 14:27, 04 cze 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Kawa napisał(a)

orliki są śliczne
na rabacie trochę za zielono mus dodać coś kwitnącego w maju jakieś pomysły?
że czosnki to wiem coś innego?


Ja na takiej właśnie i z tego samego powodu dodałam Palibina i czarny bez Black Lace
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
eVka 14:37, 04 cze 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Jak byś chciała naparstnice, mam od groma i ciut ciut, siewki wysiane samoistnie w zeszłym roku, już teraz sa spore. Niektóre zaczynają kwitnąć.
Sporo mam popakowane do malutkich doniczek i czekają.
____________________
Kawa 14:52, 04 cze 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Kasiu Mrokasiu żurawki u mnie zdechły zresztą tam jest totalna patelnia więc nie dadza rady
coś koniecznie musze tam wsadzić
coś co daje kolor w maju bo póxniej to i szałwia i pysznogłówki i reszta

Gosiu - palibina mam na pniu na innej rabatce a czarny bez to chyba wielki rośnie a ja potrzebuję jakąś bylinę bo tam i klon i heptacodium

Ewunia - jak będziesz miała na zbyciu to ja bardzo chętnie z 10 naparstnic mam 1 a nasion wysiałam że ho ho

dzięki za głosy
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Margerytka40 17:10, 04 cze 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Floks kanadyjski jest fajny, długo kwitnie. U mnie teraz dopiero skończył.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Anda 17:13, 04 cze 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33472
Irysy ładnie by wyglądały na tej zbyt zielonej rabacie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Margerytka40 17:15, 04 cze 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
A może berberysy?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Anda 17:19, 04 cze 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33472
Znasz „Ogród 100 róż” ? Tam właśnie właścicielka pokazywała swoje irysy. Cudne

A jeszcze przyszedł mi do głowy Trollius x cultorum 'Alabaster' - ma taki ładny, żółtokremowy kolor. Polemonium jeszcze teraz kwitnie. Centranthus i Hesperis też teraz kwitną. A w ogóle idź do Ryski na wątek, pokazywała swoją kwitnącą bylinami różankę bez róż jeszcze
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 17:23, 04 cze 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33472
.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Monia81 22:15, 04 cze 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8024
A może kukliki, długo kwitły praktycznie cały maj i jeszcze dobrze wyglądają, irysy tak jak Ewunia radzi też ładnie zdobią, brunery z tymi delikatnymi niebieskimi kwiatuszkami pytałam się kiedyś u Ciebie jak wyglądają siewki werbenki, już wiem... bo mam jej mnóstwo, już część wyplewiłam... buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Kawa 08:21, 05 cze 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Asiu ten floks ładny nie powiem
berberysy - nieee , nie cierpię mam jednego ale tylko z jednego powodu

Ewunia - ty jak sypniesz nazwami to człowiek nie wie gdzie oczy podziać
ten pełnik mi się podoba bardzo ale pisze że ona w lipcu kwitnie więc zgłupiałam
Polemonium - też ładny ale nie wiem czy jeszcze niebieski kolor chce chyba wolałabym coś innego, ostrogowiec też ładny ale za duże kępy,
Monia - no właśnie myślałam o kuklikach jeszcze o bodziszkach różowych myślałam
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies