Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Droga do spełnienia

Pokaż wątki Pokaż posty

Droga do spełnienia

Juzia 12:11, 26 kwi 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38607
Już zawsze coś będzie ci przypominało... ale to chyba dobrze?
Bo jak teraz boli to przypominanie, tak później brązowy cukier w kubeczku będzie powodował uśmiech na twojej twarzy!

Ściskam ciepło, mimo gradu za oknem
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
MartaCho 13:16, 26 kwi 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Kamila,
ściskam Cię mocno i ja i łączę się w bólu- mój Tato odszedł też w tym roku- ostatniego lutego (tydzień po przyjęciu drugiej szczepionki) i również rodzice mieszkali u nas, więc dokładnie wiem, co czujesz. Czas leczy rany, ale pustka, żal i smutek są na tym etapie ciężkie...
____________________
Marta Ogród zacząć czas
kerii 01:31, 28 kwi 2021


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Witaj Kamilko dawno nie odwiedzałam ogrodowiska a teraz nadrabiam wątki.

Współczuje straty taty, człowiek na to chyba nigdy nie jest gotowy,nawet jak się spodziewa, to też zaskoczenie , łudzi się że może jeszcze nie teraz. Moja mam odeszła 6 lat temu a ja nadal jak zejdę na dół czuję nostalgie. Pamiętam, że ponad rok po śmierci w mieszkaniu u niej tylko sprzątałam i kwiaty podlewałam. Wszystko było tak jak by nadal była ubrania, perfumy , krem w łazience... Trzymaj się kochana.

Miejmy nadzieję, że wiosna w końcu zawita na dobre, ogród jest dobrym remedium na problemy, zmartwienia, na zapomnienie, odskocznie.

Piękna ta Twoja rabatka trawiasta, ja tworzę, tworzę i stworzyć nie mogę może w tym sezonie się uda skończyć, choć pogoda nas na razie nie rozpieszcza.

Trzymaj się cieplutko i uważaj na zdrowie.
P.S mnie też wirus wyrwała miesiąc z życiorysu.
____________________
Jola Moja glebo terapia
Kawa 10:00, 28 kwi 2021


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Juzia napisał(a)
Już zawsze coś będzie ci przypominało... ale to chyba dobrze?
Bo jak teraz boli to przypominanie, tak później brązowy cukier w kubeczku będzie powodował uśmiech na twojej twarzy!

Ściskam ciepło, mimo gradu za oknem

Juziku masz rację teraz to tak od uśmiechu do płaczu
dziwnie jest o prostu bez niego

o pogodzie się nie wypowaiadam u mnie -3
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 10:01, 28 kwi 2021


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
MartaCho napisał(a)
Kamila,
ściskam Cię mocno i ja i łączę się w bólu- mój Tato odszedł też w tym roku- ostatniego lutego (tydzień po przyjęciu drugiej szczepionki) i również rodzice mieszkali u nas, więc dokładnie wiem, co czujesz. Czas leczy rany, ale pustka, żal i smutek są na tym etapie ciężkie...


Martuś ściskam
jak bardzo Cię rozumiem
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 10:05, 28 kwi 2021


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
kerii napisał(a)
Witaj Kamilko dawno nie odwiedzałam ogrodowiska a teraz nadrabiam wątki.

Współczuje straty taty, człowiek na to chyba nigdy nie jest gotowy,nawet jak się spodziewa, to też zaskoczenie , łudzi się że może jeszcze nie teraz. Moja mam odeszła 6 lat temu a ja nadal jak zejdę na dół czuję nostalgie. Pamiętam, że ponad rok po śmierci w mieszkaniu u niej tylko sprzątałam i kwiaty podlewałam. Wszystko było tak jak by nadal była ubrania, perfumy , krem w łazience... Trzymaj się kochana.

Miejmy nadzieję, że wiosna w końcu zawita na dobre, ogród jest dobrym remedium na problemy, zmartwienia, na zapomnienie, odskocznie.

Piękna ta Twoja rabatka trawiasta, ja tworzę, tworzę i stworzyć nie mogę może w tym sezonie się uda skończyć, choć pogoda nas na razie nie rozpieszcza.

Trzymaj się cieplutko i uważaj na zdrowie.
P.S mnie też wirus wyrwała miesiąc z życiorysu.


Joluś
takie to życie czasem
a jeszcze w styczniu mówił o sałacie i skrzynce z warzywami
nie spodziewaliśmy się tego chociaż źle się czuł przez ostatnie tygodnie ale tydzień czasu od diagnozy do odejścia to taki szok


Ogród cieszy średnio tym bardziej że to ciepło ne chce przyjść i wszystko w takiej hibernacji

a jeszcze wczoraj się okazało że nowych sąsiadów będę mieć i już mówili co mam zrobić żeby im nie przeszkadzało...
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Margerytka40 10:54, 28 kwi 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Dobre z tymi nowymi sąsiadami, ludzie mają tupet
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
MartaCho 11:01, 28 kwi 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Nie żartuj! Ale numer z tymi sąsiadami. Ludzie to mają tupet teraz. Kiedyś to się z ciastem przychodziło przedstawić i przywitać. Szkoda wielka, że ludzie tacy niesympatyczni się nam porobili, co? Dobrze, że tu przynajmniej hejtu nie ma.
U mnie za płotem droga ubita, a po drugiej stronie ulicy zamiast pola z ziemniakami będzie blok dwupiętrowy. Strasznie mi przykro z tego powodu. Myślałam, że tam pozwolą najwyżej na jakąś szeregówkę, przecież tam nawet dwa samochody na tej drodze się nie miną, a tu taki ruch będzie. No i jednak z drugiego piętra to już do ogródka będą zaglądać
____________________
Marta Ogród zacząć czas
ajka 11:44, 28 kwi 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4001
W Ameryce na filmach jak ktoś nowy się wprowadza to zaraz ciasto, imprezy, a u nas ludzie od razu z pretensjami i roszczeniami startują U nas dzień w dzień były jakieś awantury. Nasza ulica pod domem jest najbrudniejsza w całej miejscowości, cały brud mam na elewacji Sąsiadom błoto pod domem nie przeszkadza i nie chcą ani drogi utwardzić ani drenażu naprawić, z którego źródełko non stop wypływa. Gdzie indziej deweloperzy budują i asfalt czyściutki.

Współczuję straty taty Tym bardziej jeśli byliście ze sobą blisko. Moja mama zmarła jak miałam 16 lat i nigdy się z tym nie pogodziłam
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
eVka 11:55, 28 kwi 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kamila, jakie smutne wieści u Ciebie czytam... Przesyłam Ci szczere kondolencje i uśmiech. Bardzo mi przykro...

Nowych sąsiadów nie zazdroszczę, chyba by mnie coś trafiło, gdyby mi zaserwowali na start tekst o poprawie ogrodu. Z ciekawości co im się nie podoba u Ciebie?

Piękne zdjęcia....
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies