Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Droga do spełnienia

Pokaż wątki Pokaż posty

Droga do spełnienia

Kawa 13:59, 22 lip 2021


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 14:02, 22 lip 2021


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 14:04, 22 lip 2021


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911

macham
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
MartaCho 14:32, 22 lip 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2139
Oj Kami, Kami,
nie ma Cię, nie ma, a jak jesteś to z taką bombą kolorów i cudeniek wszelakich! To trzeba nam co chwilkę po troszkę dawkować

Przewijam i oglądam raz jeszcze.

Bardzo mi się u Ciebie podoba! I ten ambrowiec kolumnowy taki dorodny... dobrze poznałam, że to on?
____________________
Marta Ogród zacząć czas
iwka 14:28, 29 lip 2021


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Patrzę i patrzę na ten Twój ogród, różnorodność kolorów bardzo mi się podoba, zaczęłam wprowadzać u siebie i sama nie wiem, jakoś nie umiem z bylinami mieszać traw. Jedyne co w miarę mi pasuje to jeżówki i szałwia. Mam dużo lnu, ładne niebieściutkie ale ni jak nie umiem ich wyeksponować, tak samo jest z kuklikiem, niby mam a go nie widać. . Kupiłam teraz parę przetaczników, tą knautię podpatrzoną u Ciebie i nie wiedziałam gdzie posadzić, wcisnęłam oczywiście tam gdzie było miejsce

ta kanutia ma biało-zielone liście ? długo kwitnie ?
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Kawa 14:45, 29 lip 2021


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
iwka napisał(a)
Patrzę i patrzę na ten Twój ogród, różnorodność kolorów bardzo mi się podoba, zaczęłam wprowadzać u siebie i sama nie wiem, jakoś nie umiem z bylinami mieszać traw. Jedyne co w miarę mi pasuje to jeżówki i szałwia. Mam dużo lnu, ładne niebieściutkie ale ni jak nie umiem ich wyeksponować, tak samo jest z kuklikiem, niby mam a go nie widać. . Kupiłam teraz parę przetaczników, tą knautię podpatrzoną u Ciebie i nie wiedziałam gdzie posadzić, wcisnęłam oczywiście tam gdzie było miejsce

ta kanutia ma biało-zielone liście ? długo kwitnie ?

oj Iwonka nie wierzę

knauta jeszcze pojedynczymi kwiatkami kwitnie ale jakbym ja po pierwszym ścięła to by było lepiej nie ścięłam bo jakoś brakło czasu
wiesz że ja też sadzę tam gdzie miejsce ? komponowac nie umiem sadzę tak jak mi w duszy gra
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 14:47, 29 lip 2021


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
MartaCho napisał(a)
Oj Kami, Kami,
nie ma Cię, nie ma, a jak jesteś to z taką bombą kolorów i cudeniek wszelakich! To trzeba nam co chwilkę po troszkę dawkować

Przewijam i oglądam raz jeszcze.

Bardzo mi się u Ciebie podoba! I ten ambrowiec kolumnowy taki dorodny... dobrze poznałam, że to on?

Martuś no co ty!
jedno i to samo w kółko
niestety ogród poszedł w odstawkę bo czas poświęcam na prace budowlane a i upały i burze i grady nie pomagają
więc ogród sobie ja sobie

ale i tak dziękuję cmok
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
iwka 14:51, 29 lip 2021


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Kawa napisał(a)

oj Iwonka nie wierzę

knauta jeszcze pojedynczymi kwiatkami kwitnie ale jakbym ja po pierwszym ścięła to by było lepiej nie ścięłam bo jakoś brakło czasu
wiesz że ja też sadzę tam gdzie miejsce ? komponowac nie umiem sadzę tak jak mi w duszy gra
no to ja nie wiem jak to jest, też sadzę tak, że wydaje się ok a później lipa. Nie chcesz przyjechać do mnie i trochę posadzić u mnie ? Twoja dusza bardziej muzyczna
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 14:51, 29 lip 2021


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
co za prace budowlane ?
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Margerytka40 22:08, 29 lip 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kamilka piękne ujęcia. Łany stipowe cudniaste. I Anna elki masz śliczne widzę, moje jeszcze wypierdki
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies