Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Droga do spełnienia

Pokaż wątki Pokaż posty

Droga do spełnienia

Kawa 10:14, 03 lip 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
kerii napisał(a)
U nas też co chwila polewa mokro, wilgotno, trawa rośnie jak głupia nie ma jak wykosić. Dzisiaj się wzięliśmy za żywopłot no i oczywiści w połowie spadł rzęsisty deszcz padało może z 15 min. ale z robotą już d... wszystko mokre może jeszcze do wieczora trochę przeschnie to dokończymy, bo jak nie to taki wygryziony na dzielę zostanie bo jutro sama jestem i nie ma kto drabiny potrzymać )) więc nie skończę.

Mam na dzieję że udało ci się dokończyć
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 10:17, 03 lip 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
m_gocha napisał(a)
Kami! Widzę, że wyautowane przez Ciebie roślinki pokazały na co je stać . Czy teraz ponownie otworzysz im furtkę do ogrodu?
Lilie masz cudne, choć chyba nie umiałabym ich wkomponować w mój ogródek

Ciekawa jestem jak Ci się spisuje przetacznik, jak długo kwitnie i czy po tych deszczach się nie rozłazi? Pytam bo na ryneczku miałam już zakupić ale na razie wstrzymałam się

Pozdrawiam

Gosia roślinkom za płotem dobrze więc niech tam zostaną zobacz jak róży tam dobrze, aż wpycha się z powrotem


przetacznik jest super nie rozłazi się i nie pokłada
będę mnożyć
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 10:18, 03 lip 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
mrokasia napisał(a)
Że też to nie może być normalnie - trochę słońca, trochę deszczu... albo upały albo pada i pada...
U mnie padało ze 3 dni ale już prawie śladu nie ma.

u mnie mokro ale chwasty rosną na potęgę
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 10:29, 03 lip 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Joluś - no migrena mnie umęczyła a bóle głowy dalej są

Ania - ja różowego mam i bardzo się cieszę bo wcześniej myślałam o niebieskiem ale ten jest ślcizny

Gosia - hejka fajnie że jesteś bylinówka szaleje

Kasia - szałwia pościnana to jakoś wygląda
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 10:34, 03 lip 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Dziewczyny
fajnie że ktoś czasem tu zagląda
jestem totalnie nieczasowa
pogoda beznadziejna
dzisiaj 8 stopni rano !!1 no hellooołłł!!!! jest 3 lipca
chwasty pożerają wszystko
jeżówki kwitną reszta też nawet jakoś rośnie
macham, pstryki poranne telefonem na szybko tak ze sory
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 10:37, 03 lip 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
zoja 10:37, 03 lip 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Kamilka wiele osób zagląda, a nieczasowi jesteśmy wszyscy
poranne pstryki ładne szczególnie ostatnie zdjęcie bo z kolorami

edit - ostatnie z pierwszych chociaż ostatnie z drugich bardziej urocze
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
nicol21 10:49, 03 lip 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10337
hey, no te temperatury to rzeczywiście mało fajne jak na środek lata, no ale rośliny odpoczną od upałów.

widoki poranne simpatico. Widzę że stipa już prawie gotowa do zbioru nasion jeślibyś chciała bawić się w sianie i sadzenie. Jest wdzięczna=łatwa w wysiewie i rozsadach. Radzę zbierać nasiona i to ile ich tam masz i potem mega gęsto siać i pikować duże

Mordeczka śliczna ahhh te mokre noski!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
margaretka3 11:40, 03 lip 2018


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
W tamtym roku na początku lipca też było takie okropne ochłodzenie, 7 stopni któregoś ranka było. Pomieszało się naturze.
A po deszczu rabatu bujne że hej.
Mordka cudna
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
iwka 11:47, 03 lip 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
ja tam się cieszę z deszczu, u mnie było sucho jak na pustyni. No może trochę cieplej mogło by być, ale przecież zaraz będzie znowu upał Roślinki trochę odpoczną i się wzmocnią

Mieszają Ci się kolory jeżówek czy tak masz posadzone?
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies