Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Droga do spełnienia

Pokaż wątki Pokaż posty

Droga do spełnienia

paulina_ns 11:14, 19 wrz 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Old port jest piękna elizabeth nie mam novalis nie bierz, masz już w podobnym kolorze lavender, a ona ładniejsza zdecydowanie skąd będziesz zamawiała? Mogę jak coś dołączyć się do zamówienia? Pashmina jest zdrową różą, może na nią się skusisz? minerva też jest piękna, princess anne też ładna
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Kawa 11:18, 19 wrz 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
a co myślisz o Boscobel?a albo princes aleksandra?
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 11:20, 19 wrz 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
paulina_ns napisał(a)
Old port jest piękna elizabeth nie mam novalis nie bierz, masz już w podobnym kolorze lavender, a ona ładniejsza zdecydowanie skąd będziesz zamawiała? Mogę jak coś dołączyć się do zamówienia? Pashmina jest zdrową różą, może na nią się skusisz? minerva też jest piękna, princess anne też ładna

lavender zdecydowanie ładniejsza od novaliski
ooo princess anne też ładna
Paula jeszcze nie wiem skąd zamówię bo chcę z jednego źródła . szukam na razie . możesz się dołączyć
a co będziesz zamawiać?
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Anda 11:20, 19 wrz 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33346
Kawa napisał(a)
a co myślisz o Boscobel?a albo princes aleksandra?


Princess Alexandre wlasnie posadzilam do donicy i juz ja uwielbiam
Boscobel tez jest bardzo ladna. Wiesz, ja austinki tak czy siak zawsze lubie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
anka_ 11:26, 19 wrz 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Dokopałam się do fotek twojego heptacodium. Pięknie kwitnie. Rozumiem że zadowolona jesteś z niego? Jakie ma roczne przyrosty i jak się przebarwia?
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Kawa 11:29, 19 wrz 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
hmm
no to Queen Elizabeth
Old Port
Princess Anne
Princess Aleksandra of Kent

dobre?
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Anda 11:32, 19 wrz 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33346
Bardzo dobry wybor
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kawa 11:57, 19 wrz 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
anka_ napisał(a)
Dokopałam się do fotek twojego heptacodium. Pięknie kwitnie. Rozumiem że zadowolona jesteś z niego? Jakie ma roczne przyrosty i jak się przebarwia?

w tym roku z przyrostami zaszalało
jak kupiłam wczesną wiosną 2017 to miało kilka gałązek i moze z 60cm - zdjecia z 2017


teraz niektóre gałązki sięgają na 150-160 cm
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 11:58, 19 wrz 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Anda napisał(a)
Bardzo dobry wybor


dopszzzzz
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
paulina_ns 16:32, 19 wrz 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kawa napisał(a)

lavender zdecydowanie ładniejsza od novaliski
ooo princess anne też ładna
Paula jeszcze nie wiem skąd zamówię bo chcę z jednego źródła . szukam na razie . możesz się dołączyć
a co będziesz zamawiać?


Ja głównie chciałabym giardinę tylko w F. jej nie mają super wybór Kamilka z różami
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies