Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowego początki

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowego początki

ogrodomaniaczka 11:47, 03 lip 2017


Dołączył: 20 lip 2015
Posty: 407
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ale się pięknie rośliny rozrosły Kawał dobrej roboty wykonaliście i teraz ogród się odwdzięcza
Niesamowite te metamorfozy
To prawda odwdzięcza się , widzę jak dużo dało przygotowanie gruntu pod rośliny mimo że u mnie glina
____________________
Monika - Nowego początki
ogrodomaniaczka 12:04, 03 lip 2017


Dołączył: 20 lip 2015
Posty: 407
lindsay80 napisał(a)
Zaglądałam do Ciebie już wiosną, podziwiać piękne tulipanowe połacie, ale wtedy kompletnie czasu nie było, żeby bardziej prześledzić wątek - zatem dziś się ujawniam i witam - cudny ogród tworzysz!
witaj lindsay dziękuje za miłe słowa i oczywiście zapraszam częściej
____________________
Monika - Nowego początki
ogrodomaniaczka 12:12, 03 lip 2017


Dołączył: 20 lip 2015
Posty: 407
Makusia napisał(a)
Znaleźć bezrobotnego Pana do ciężkiej pracy fizycznej to wyzwanie! Ja przynajmniej na takowego trafić nie mogę. Niby bezrobotny, ale ciężkiej pracy to nie, bo kręgosłup, bo przepuklina, bo inne rzeczy....a przydałby się taki etatowy pomocnik do pracy stricte fizycznej.
To prawda co piszesz bezrobotni zwykle dlatego są bez pracy że im się po prostu nie chce pracować. Mój pomocnik pracowity był ale niezaradny życiowo . Przed rozpoczęciem pracy musiałam go najpierw nakarmić , napoić i dopiero braliśmy się do roboty,
____________________
Monika - Nowego początki
kasja83 07:47, 05 lip 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
ogrodomaniaczka napisał(a)
Zakładanie ogrodu jest fascynujace , u mnie trwalo to cały rok . Zamawiając projekt mialam plan ze będę go realizować kilka lat ,ręcznie przekopując rabatki, na szczęście mój eM wypożyczył mini koparkę i przeorał całą działkę wykopując wszystko co na niej było, czyli poprzednie rośliny ktore sobie rosły "dziko" , bo naprawdę z dzisiejszego punktu widzenia w ogóle o nie nie dbałam.
Piszesz ,że nie da sie wjechać sprzętem więc pozostaje jedynie ręcznie a to bardzo ciężka praca, nie dla kobiety , mozna wynająć jakiegos bezrobotnego pana z okolicy , który za niewielkie pieniądze by to zrobił , ja takiego miałam i pomógł mi w tych najcięższych pracach ziemnych

Bardzo dobry koncept z tym panem...ja mam trochę czasu-ale siły fizycznej brak do rycia, czy układania obrzeży. Mój eM zaś czasu nie ma...i tak w koło.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
AniMa 10:18, 06 lip 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
U nas ani za flaszke ani za pieniądze takiego już nie znajdziesz...cenią się...i najlepiej im jeszcze dać 2 złote za popilnowanie auta przed wsiowym sklepikiem....

Nie wspomnę, że nawet robotnicy ze wschodu też już wysoko się cenią....
Czeresienki zerwą, ale porąbać drzewo to już nie....
Jak to było?...Trza zadżeć samej kiecę
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
ogrodrenaty 14:57, 14 lip 2017

Dołączył: 08 sty 2015
Posty: 23
Witaj Moniko! Piękny ogród i aż trudno uwierzyć że ma tylko 2 lata. Wszystko tak podrosło. Miałam SZKODNIKA tej samej rasy niewiarygodnie mądra psina, była z nami 15 lat. Jeszcze raz gratuluję ogrodu i pozdrawiam
____________________
Renata
Kawa 15:14, 14 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Monia urlopujesz się czy jak..
nad basenem leżysz???

____________________
Kamila-Droga do spełnienia
ogrodomaniaczka 22:29, 29 lip 2017


Dołączył: 20 lip 2015
Posty: 407
Już jestem , tak Kamilko masz rację urlopowałam się , ale czas wrócić do rzeczywistości , w ogrodzie też coś się dzieje .

Zakwitły długo wyczekiwane lilie Stargazer

____________________
Monika - Nowego początki
kaz742011 22:36, 29 lip 2017


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Cudne lilie i cudny ogród, który zawsze budzi mój zachwyt.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
ogrodomaniaczka 22:37, 29 lip 2017


Dołączył: 20 lip 2015
Posty: 407
Hortensje zaczynają swój spektakl

____________________
Monika - Nowego początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies