Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Agatkowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Agatkowy Zakątek

AgataRed 13:24, 06 sie 2015


Dołączył: 21 lip 2015
Posty: 78
Dzisiaj znów mega upał, jakiekolwiek prace w ogródku odkładam do wieczora A oto parę fotek moich roślinek
____________________
Agatkowy zakątek
olaw 21:09, 06 sie 2015


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Kolorowo u Ciebie
Z wielkością rabatek miałam tak samo, niby wystarczająco ale po roku już poszerzałam bo było za gęsto
Przekopywania i zdzierania darni nie zazdroszczę
____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
olaw 21:09, 06 sie 2015


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Ach... i piękne liliowce
____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
AgataRed 22:23, 06 sie 2015


Dołączył: 21 lip 2015
Posty: 78
Dziekuję bardzo Dopiero zaczynam moją ogrodowiskową przygodę. Okazuje się że niektóre gatunki lepiej sobie radzą a inne gorzej. Kopanie w glinie jest ciężkie w słońcu, najlepiej po deszczuNo i do tej czarnej roboty często ślubnego zatrudniam Ja gadam i pielę, mąż kopie a pies psoci kopie dołki gdzie popadnie, bo lubi robic to samo co my. Cieszy mnie to że ogród powoli się zmienia na lepsze.
____________________
Agatkowy zakątek
Momoko 18:26, 07 sie 2015


Dołączył: 22 lip 2015
Posty: 19
Witaj Agatko,
będę wpadać i podglądać,piękne hortensje,moje złapały szarą pleśń.
Widzę też floksy,ja je uwielbiam,przypominają mi wakacje u babci.
Będę ci kibicować ,bo ja też tak zaczynałam ,trawa,zielsko...Pozdrawiam

____________________
Katkak 13:36, 08 sie 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Witaj Agatko, wpadam z rewizyta. Fajnie wykombinowałaś rabatkę pod domem, ale ja od razu zrobiłabym szerszą. Idę o zakład, że i tak będziesz ją poszerzać. Będzie więcej miejsca na chciejstwa . Pozdrawiam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Karol99 14:29, 08 sie 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
AgataRed napisał(a)
Dzisiaj znów mega upał, jakiekolwiek prace w ogródku odkładam do wieczora A oto parę fotek moich roślinek


Ale kolorowo. Ślicznie.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
AgataRed 17:45, 08 sie 2015


Dołączył: 21 lip 2015
Posty: 78
Kasiu: Masz rację już teraz myslę co by tu dosadzić i jak rozbudowac ta rabatę no i będzie ciasno więc po upałach znowu kopać bedę
Karolu: Dzięki Teraz muszę to wszystko w rabaty połaczyć żaby wyszła spójna całość. Przedogródek uwielbiają trzmiele i motyle czasem do domu wejść trudno tyle tego
____________________
Agatkowy zakątek
paulina_ns 21:23, 08 sie 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
AgataRed napisał(a)
Dziekuję bardzo Dopiero zaczynam moją ogrodowiskową przygodę. Okazuje się że niektóre gatunki lepiej sobie radzą a inne gorzej. Kopanie w glinie jest ciężkie w słońcu, najlepiej po deszczuNo i do tej czarnej roboty często ślubnego zatrudniam Ja gadam i pielę, mąż kopie a pies psoci kopie dołki gdzie popadnie, bo lubi robic to samo co my. Cieszy mnie to że ogród powoli się zmienia na lepsze.


No kurcze w końcu ślubowal na dobre i na złe mój teraz już się wymiguje,a jak zrobię sama mówi, że mogłam poczekać, przecież by mi pomógł ale za to sam mnie na zakupy wysyła tylko ostrzega, żebym nie przesadzala, a jak kupuje pojedyncze to już nawet nie zauważa, że to nowe
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
AgataRed 23:58, 08 sie 2015


Dołączył: 21 lip 2015
Posty: 78
Hah oni wszyscy tak mają Mój jak wracam z wycieczki do szkółki i zobaczy moje zdobycze to tylko kwituje że ON to by mi większe kupił No ale zaraża sie nteż powoli moją pasją i chcociaż niechetnie trawnik oddaje to jednak potem zadowolony z efektów
____________________
Agatkowy zakątek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies