Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Agatkowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Agatkowy Zakątek

AgataRed 21:23, 30 lip 2015


Dołączył: 21 lip 2015
Posty: 78
Witam serdecznie wszystkich !!

No to się odważyłam i założyłam wątek Mój mały zakątek powstał w miejscu ugoru. Kiedy tu przyjechałam pasł się koń sąsiada i spacerowały kury jak po deptaku w Ciechocinku nie zwracając na mnie kompletnie uwagi
Ogród zaczęlismy zakładać w 2012 roku i małymi kroczkami razem z moim ślubnym brniemy do przodu. W pracach ogrodniczych pomaga mi moja siedmioletnia córcia Rozalka i pies Tofik (bardzo zręcznie przycina powojniki- kwitną jak szalone ).
Tak się ułożyło, że trochę roślin dostałam zanim zdążyłam założyć rabaty. A to mama ze swojego ogródka, a to ciocia likwidowała swój,sąsiad na powitanie na ulicy też coś przyniósł, a leśniczy za sadzenie lasu też gratis dorzucił. Sadziłam po kątach bo nie miałam tak naprawdę gdzie, a cieszyłam się jak dzika i nie chiałam żeby zmarniały. Teraz przyszedł czas na wielkie porządki i pomoc baaaardzo mi się przyda. Liczę na waszą życzliwą i fachową pomoc
Zdaję sobie sprawę że czeka mnie mnóstwo pracy i do waszych cudownych ogródów mi daleko, ale z wami na pewno mi się uda
coś wyczarować




____________________
Agatkowy zakątek
Kuba 21:27, 30 lip 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Piękny zachód słońca, to u Ciebie? Jak w bajce
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
AgataRed 21:36, 30 lip 2015


Dołączył: 21 lip 2015
Posty: 78
Witam Zachód u mnie - zdjęcie z tarasu. Ładny awatarek Ewo też takie obrazki maluję Przepraszam że wcześniej przekręciłam imię( noszę okulary)
____________________
Agatkowy zakątek
Karol99 21:36, 30 lip 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Witaj. Ciekawa historia kompletowania roślin. Zdjęcie pięknie.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
AgataRed 21:42, 30 lip 2015


Dołączył: 21 lip 2015
Posty: 78
HejDziękuję za powitanie. Postaram się niedługo wrzucić jakieś fotki ogrodu. Niebo wszędzie piękne, a ja bym tak chciała żeby było też ładnie na moim kawałku ziemi
____________________
Agatkowy zakątek
paulina_ns 21:48, 30 lip 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Witaj cudny zachód
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Karol99 21:48, 30 lip 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Będzie, na pewno.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
deszczowymaj 22:00, 30 lip 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Witam serdecznie
Zdjęcie piękne ...jakby piekło do nieba chciało się dostać
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
AgataRed 22:03, 30 lip 2015


Dołączył: 21 lip 2015
Posty: 78
Na początek pokażę rabatkę, która powstała dzisiaj:hortensje ogrodowe (przeniesione z rabaty od strony południowej mam nadzieję że dojdą do siebie), bukietowe (Pinky Winky i Vanilla fraise), hosta, trochę barwinka, lawenda, i kuliste tuje danica (chyba)

Uprzejmie proszę o komentarze co o tym myślicie. Co tu można poprawić, dodać lub może odjąć?
____________________
Agatkowy zakątek
AgataRed 22:08, 30 lip 2015


Dołączył: 21 lip 2015
Posty: 78
Jeszcze trochę pracy w tym kącie. Palisadę pomalować no i na koniec trawę zrehabilitować, ale to jak rabaty w tym miejscu skończę
I wogóle strasznie mi miło że do mnie zaglądacie
____________________
Agatkowy zakątek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies