Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje małe królestwo

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje małe królestwo

olga80 08:19, 16 sie 2015


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
omelka1 napisał(a)


Witam.
Nie myślałaś o posadzeniu przy płocie jakiegoś szpaleru który wysłoni cię od sąsiada tylko rabatę trzeba by wtedy trochę poszerzyć.Swierki można podciąć od dołu żeby doświetlić to miejsce.



za płotem jest wjazd a za wjazdem posadzone są srebrne świerki zgodnie z linią ogrodzenia , świerki są bardzo wysokie i mocno przycięte już z dołu, kupiłam żółte berberysy aby rozświetlić to miejsce i faktycznie mam wrażenie , że tam świeci słoneczko, dziękuje za podpowiedz
____________________
Teresa Moje małe królestwo
omelka1 09:00, 16 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Może gdybyś dokupiła jeszcze berberysów i posadziła je pasowo np.5 szt albo naprzemiennie z bukszpanami do przodu kostrzewę a z tyłu miskanty ML.
Nie sadź po jednej dwie sztuki raczej większe plamy.


Zdjęcia jak będziesz chciała usunę.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
olga80 10:17, 16 sie 2015


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
bukszpan z sierotka pójdzie na inna rabatę a jurto dokupię jeszcze żółte berberyski, nie chce dać tam nic wysokiego bo od tej strony mam okno w pokoju i nie chce aby wysokie nasadzenie zabierały mi światło a strona i tak jest zachodnia i te świerki wiec i tak jestem niezadowolona, miskanty chce dać na innej rabacie bo u mnie dużo do poprawy, az wstyd pokazać moj ogrodowy bałagan, zdjęć nie usuwaj przyjemnie się patrzy
____________________
Teresa Moje małe królestwo
omelka1 11:10, 16 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Właśnie o to chodzi żeby pokazywać to co Ci się nie podoba wtedy łatwiej będzie można Ci pomóc.Pokazuj co tam masz.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
olga80 11:41, 16 sie 2015


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
omelka1 napisał(a)
Właśnie o to chodzi żeby pokazywać to co Ci się nie podoba wtedy łatwiej będzie można Ci pomóc.Pokazuj co tam masz.


troche mi wstyd ale co tam nie ja jedyna mam ogrodowy bałagan
____________________
Teresa Moje małe królestwo
omelka1 11:50, 16 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
No to czekam na zdjęcia .
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
agnieszka_m 12:18, 16 sie 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
wstawiaj wstawiaj zdjęcia
____________________
Mój mały ogródeczek :).
olga80 16:36, 16 sie 2015


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
no dobra to jedziemy mam takie badziewiasty "klomb" rośnie na nim pęcherzyca , gorejący krzew , ostróżka którą zmierzam przeniść na rabatę bylinową i serduszko okazałe też ma iść na rabatę bilinowa, hortensja pinki winky tak wiem nie widać jej ale jest mizerna i zamierzam wrzucić ją do doniczki. Jak myślicie da się coś z tego stworzyć czy lepiej się całości pozbyć. Dodam , że miejsce jest słoneczne
____________________
Teresa Moje małe królestwo
olga80 16:54, 16 sie 2015


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
opis zrobiłam ale zdjęć nie dałam to naprawiam błąd





co ja mam z ty, zrobić aby zyskało to wyglą, dosadzić buczki, może jakieś trawy ,
____________________
Teresa Moje małe królestwo
omelka1 17:39, 16 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Serduszka woli półcień więc trzeba ją przenieść,hortensja potrzebuje kwaśnego podłoża i lepszy półcień.Można wokół zrobić obwódkę z trzmieliny Emerald Gold jest zimozielona więc będzie zdobić cały rok.Jesienią posadzić tulipany a wiosną jakieś trawy jasne np.stipę Pony Tails /możesz ją wyprodukować z nasion.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies