Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje małe królestwo

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje małe królestwo

olga80 09:44, 18 sie 2015


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Iwonka tak sobie myślę,że może solą ją podlewać bede i sama padnie
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Iwk4 11:20, 18 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ja się do swojej dwa lata przymierzałam. Sama nie wiedziałam, czy chcę ją wyciąć, ale e-Mowi marudziłam, ze słaba, brzydka, rzadka. Zimą się nią zachwycałam, jak mi pięknie gałązki mroziło na niej
Moja wierzba zimą
Ten widok powodował, ze się ociągałam z wycięciem.
Podpatrzyłam też u mojej szwagierki, że podcinają swoją mocno, odrasta bardziej gęsta. Swoją przycięliśmy w marcu, ale już taka ładna nie byłą. Niedawno e-M ją wyciął i wtedy miałam miejsce na trzy śliwy wiśniowe wzdłuż płotu
____________________
Ogródek Iwony II
olga80 12:13, 18 sie 2015


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Iwk4 napisał(a)
Ja się do swojej dwa lata przymierzałam. Sama nie wiedziałam, czy chcę ją wyciąć, ale e-Mowi marudziłam, ze słaba, brzydka, rzadka. Zimą się nią zachwycałam, jak mi pięknie gałązki mroziło na niej
Moja wierzba zimą
Ten widok powodował, ze się ociągałam z wycięciem.
Podpatrzyłam też u mojej szwagierki, że podcinają swoją mocno, odrasta bardziej gęsta. Swoją przycięliśmy w marcu, ale już taka ładna nie byłą. Niedawno e-M ją wyciął i wtedy miałam miejsce na trzy śliwy wiśniowe wzdłuż płotu


no faktycznie zimą wygldała ślicznie, ale moja ma korzenie na głębokości 10 centymetrów w ziemi i wyciąga wszystko co lepsze moim kwiatom w pobliżu niej nic nie kwitło i wygląda gorzej niż przed sadzeniem, jak się będzie mocno upierał to solą ja potraktuję i sama uschnie
____________________
Teresa Moje małe królestwo
olga80 12:46, 18 sie 2015


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Trochę moich roslinek


____________________
Teresa Moje małe królestwo
olga80 12:54, 18 sie 2015


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
No i jeszcze trochę zdjec


I jeszcze rozstaniu którą sama ukorzenilam
____________________
Teresa Moje małe królestwo
olga80 09:15, 19 sie 2015


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Ech piszę sama do siebie, no trudno bynajmniej będę miała pamiątkę jak było a jak jest
a to dowód , że wczorajsze wedzenie to fakt

a tak wczoraj popracowałam, słabo widać ale zrywanie trawy pod nową rabate, ciężko idzie ale dam radę

i jeszcze dobra wiadomość e Muś zgodził się na wycięcie wierzby , jak zrywałam trawe to zostawiłam mu widoczne korzenie i powiedziałam, że jak tak dalej pójdzie to nie będziemy mieli trawnika bo wierzba wszystko zniszczy no i zaakceptował mój pomysł.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Iwk4 09:22, 19 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Nie piszesz sama do siebie
Byłam. Tylko z telefonu piszę.
Fajnie, że się zgodził. Miałam nadzieję, że go przekonasz. Fajnie, że działasz. Jak się ochłodzi, zdążysz przygotować ziemię.
____________________
Ogródek Iwony II
agnieszka_m 09:23, 19 sie 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
olga80 napisał(a)
Ech piszę sama do siebie, no trudno bynajmniej będę miała pamiątkę jak było a jak jest
a to dowód , że wczorajsze wedzenie to fakt

a tak wczoraj popracowałam, słabo widać ale zrywanie trawy pod nową rabate, ciężko idzie ale dam radę

i jeszcze dobra wiadomość e Muś zgodził się na wycięcie wierzby , jak zrywałam trawe to zostawiłam mu widoczne korzenie i powiedziałam, że jak tak dalej pójdzie to nie będziemy mieli trawnika bo wierzba wszystko zniszczy no i zaakceptował mój pomysł.

już się poczęstowałam ymmm pyszności uwielbiam domowe szyneczki
ja też wczoraj zrywałam darń niczym praca w kamieniołomach tak twardo u mnie bo mam troszkę gliniasto, skopałam zlałam wodą bo tak sucho było i dzisiaj będę sadzić
śliczną masz tą fuksje tegoroczna czy już ma troszkę, ja ostatnio niemogę ich przezimować bo mszyca ich zżera zimą i żaden oprysk na nią nie działa
____________________
Mój mały ogródeczek :).
GorAna 09:24, 19 sie 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16051
Olga ale kusisz tymi szyneczkami
Kobieta to mądra istota.....potrafi dotrzeć do swego eMa....i postawić na swoim.....nie musi ją zawsze głowa boleć
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Iwk4 09:31, 19 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ha, ha
Oj te bóle głowy
Można korzonki pokazać ... w ziemi
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies