Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Cioci cz. 3

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Cioci cz. 3

Urszulla 19:13, 18 mar 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21787
Gosiu, popatrzyłam na łysą przytarasową rabatę- potem taka zarośnięta chyba też już przedreptujesz na tą prawdziwą wiosnę.
Zawsze zachwycały mnie u Ciebie pierwiosnki. Mam i ja i rozmnażam na cały ogród w miarę możliwości właśnie zechciały wyłazić spod ziemi małych sadzonek a stare kępy kwitną. U Ciebie może odrobinę chłodniej ale w weekend ma być ciepło to pewnie poszleją kolorami.
Macham
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
malgorzata_s... 19:26, 18 mar 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Basilikum napisał(a)
Goisu ale elegnancko
Wiosnenne kwiatki juz troche koloru do ogrodow wnosza
u nastez wiejeciagle bleee. Wlasnie przed chwila byltaki drobny grada teraz juz slonko swieci


U mnie też dzisiaj byle jak Rano deszcz i 3 stopnie potem ciut lepiej ale ciepło nie było.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 19:28, 18 mar 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Urszulla napisał(a)
Gosiu, popatrzyłam na łysą przytarasową rabatę- potem taka zarośnięta chyba też już przedreptujesz na tą prawdziwą wiosnę.
Zawsze zachwycały mnie u Ciebie pierwiosnki. Mam i ja i rozmnażam na cały ogród w miarę możliwości właśnie zechciały wyłazić spod ziemi małych sadzonek a stare kępy kwitną. U Ciebie może odrobinę chłodniej ale w weekend ma być ciepło to pewnie poszleją kolorami.
Macham


Hakonki ją potem pożerają całkiem i rozplenice. Teraz bratki troszkę ratują i prymulki.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
jolanka 20:13, 18 mar 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Jak już rośliny zimozielone się rozrosną to efekt jest naprawdę super, po zimie ogród od razu wygląda świetnie
Kiedy ja się doczekam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
danuta_szwajcer 11:17, 19 mar 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Piękna wiosna u Ciebie, jak zielono i porządeczek aż trudno uwierzyć, że tak niedawno byłaś tak bardzo zasypana śniegiem, nawet po trawniku tego nie widać, u mnie póki co straszny ale deszcz i słonko i szybko się zregeneruje bo papu mu już dałam Pozdrawiam wiosennie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
malgorzata_s... 13:11, 19 mar 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
jolanka napisał(a)
Jak już rośliny zimozielone się rozrosną to efekt jest naprawdę super, po zimie ogród od razu wygląda świetnie
Kiedy ja się doczekam


Joluś wiele lat do tego efektu dochodziłamIle roślin uśmierciłam przez próby to nie zliczę
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 13:12, 19 mar 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
danuta_szwajcer napisał(a)
Piękna wiosna u Ciebie, jak zielono i porządeczek aż trudno uwierzyć, że tak niedawno byłaś tak bardzo zasypana śniegiem, nawet po trawniku tego nie widać, u mnie póki co straszny ale deszcz i słonko i szybko się zregeneruje bo papu mu już dałam Pozdrawiam wiosennie


Danusiu widać bardzo ale też liczę że trawnik da radę po dosiewkach. Fajnie że jesteś
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Milka 06:41, 22 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Taki trawniczek to w mig do idealnego stanu doprowadzisz, a ja mój...wątpię, same dziury przez psy nakopane
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 06:42, 22 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Zdaje się że tak już teraz zostanie. Klimat się zmienia i wiatry coraz gwałtowniejsze będą.Musimy to brać pod uwagę w budownictwie i ogrodach też

Czyściutko a to miejsce takie piękne, świetnie wyszło Gosiu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Pola 08:22, 22 mar 2019


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Gosiu, fajnie wiosennie w ogrodzie, bardzo fajnie prezentuje się taras. Z trawą to odwieczny problem, dlatego po kawałku go likwiduję. W małym ogrodzie chcę dużo roślin. Trawa na wiosnę i u mnie mnie wnerwia
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies