Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Cioci cz. 3

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Cioci cz. 3

malgorzata_s... 10:54, 10 kwi 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
sylwia_slomczewska napisał(a)
O kurcze kolejne zmiany
Ale fajne, kącik wypoczynkowo zielny świetny bombonierka zmienia smaczki, ale nadal z najwyższej półki


Dzięki SylwuśBrakowało mi ogniska i miejsca na porządny stół.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 10:54, 10 kwi 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Milka napisał(a)
Gosiu, pięknie w twojej bombonierce


Dzięki Irenko
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
ElaS 11:19, 10 kwi 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Dzień dobry, przyszłam się przywitać.
Pierwszy raz Twój ogród zobaczyłam w programie "Maja w ogrodzie".
Potem znalazłam wątek na ogrodowisku. Tyle zmian na przestrzeni lat. Pięknie.
Pozdrawiam Ela
____________________
Malwowy ogród
malgorzata_s... 11:24, 10 kwi 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
ElaS napisał(a)
Dzień dobry, przyszłam się przywitać.
Pierwszy raz Twój ogród zobaczyłam w programie "Maja w ogrodzie".
Potem znalazłam wątek na ogrodowisku. Tyle zmian na przestrzeni lat. Pięknie.
Pozdrawiam Ela


Witaj Elu No tak, ogród prawie całkowicie zmieniony. Z Mai został szlaczek pod ścianą i oczko wodne choć wszystko przy nim bardzo urosło. Ogrodowisko poznałam po Mai i jak weszłam to utonęłam i zobaczyłam dopiero jak można ogród urządzić wg wskazówek Danusi aby był piękniejszy. No i się zaczęło
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
ElaS 11:39, 10 kwi 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Jak się już poznałyśmy, to opowiem ciekwostkę
Czytam ogrodowisko od prawie dwóch lat. W tym również Twój wątek.
Moi znajomi byli na wycieczcie w Rumuni. Po powrocie opowiadają wrażenia, pokazują zdjęcia. I to i tamto, jacy mili towarzysze wycieczki szczególnie Małgosia z pięknymi ognistymi włosami.
A w tym czasie też byliście na tej samej trasie, bo prawie identyczne zdjęcia, co ci moi znajomi pokazywałaś na forum.
Byłam przekonana, że razem byliście. Aż Twoje zdjęcie pokazałam mojej koleżance dla wyjaśnienia okoliczności. I okazało się, że inna rudowłosa Małgosia im towarzyszyła. Taka, to historia ...
____________________
Malwowy ogród
malgorzata_s... 11:43, 10 kwi 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
ElaS napisał(a)
Jak się już poznałyśmy, to opowiem ciekwostkę
Czytam ogrodowisko od prawie dwóch lat. W tym również Twój wątek.
Moi znajomi byli na wycieczcie w Rumuni. Po powrocie opowiadają wrażenia, pokazują zdjęcia. I to i tamto, jacy mili towarzysze wycieczki szczególnie Małgosia z pięknymi ognistymi włosami.
A w tym czasie też byliście na tej samej trasie, bo prawie identyczne zdjęcia, co ci moi znajomi pokazywałaś na forum.
Byłam przekonana, że razem byliście. Aż Twoje zdjęcie pokazałam mojej koleżance dla wyjaśnienia okoliczności. I okazało się, że inna rudowłosa Małgosia im towarzyszyła. Taka, to historia ...


My byliśmy z zakładu od męża więc z centralnej Polski raczej nikt nie był.
Chociaż przedstawiciele handlowi byli więc i to mogło się zdarzyć
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kindzia 14:20, 10 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Wygląda tak, jakbyś dopiero jakąś sprzątającą ekipę ogrodników wygoniła...to aż niemożliwe żeby mieć tak wylizane !!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Urszulla 16:35, 10 kwi 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21908
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Aniu tulipany giną i co roku trzeba dosadzać jak chce się mieć ich dużo.
Niestety te nowe odmiany chyba tak zaprogramowane


Właśnie miałam pytać czy dosadzasz bo mają duże kwiaty już wiadomo. Ja też traktuję jako jednoroczne.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Anda 17:27, 10 kwi 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33749
Pieknie u Ciebie Palenisko swietne, pieknie zagospodarowaliscie wszelkie kaciki do siedzenia.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Milka 05:49, 11 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jak wpadnie Kindzia, miejsce na magnolię znajdzie, kibicuję
Są odmiany kolumnowe, wciśniesz
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies