Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Cioci cz. 3

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Cioci cz. 3

Kindzia 14:39, 17 wrz 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Małgoś Pierwszy raz chyba pagoda na zdjęciu Pięknie się tam wpasowała!

Joli zdjęcia artystyczne, bo to artystyczna dusza jest

Nam też było cudownie z Wami, jak zawsze...grzyby bez szwanku dojechały do mojej lodówy

Ja mam spokój, Ryś na chodzie, Figo przy kominku grzbiet grzeje...pełna harmonia

I lenia mam, prasowanko leży...ja też

Buziaki dla Was, Babci za cierpliwość i pieski pomiziaj
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
danuta_szwajcer 16:14, 17 wrz 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ogród okiem Joli jeszcze piękniejszy Małgosiu Jola ma chyba dusze artystyczną no i te kanciki Krzysia, brawo, mieć takiego męża - pomocnika to skarb Fajną sobote mieliście w takim towarzystwiePozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
17:16, 17 wrz 2017
świetni goście świetne foty ....pogoda kominkowa ale ważne humory dopisały

malgorzata_s... 18:30, 17 wrz 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Margarete napisał(a)
Nie wiem komu bardziej wylewnie gratulować - Gosi i Krzysiowi ogrodu czy Joli tych zdjęć podkreślających klimatyczne zakątki i charakter ogrodu Cioci.
Cudnie....
Buziaki dla wszystkich!


Ogrodu na zdjęciach Joli nie poznajęBuziaki Gosiu
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 18:31, 17 wrz 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
lojalna_ napisał(a)
Gosiaczku super było ....a Twoj powojnik jeszcze tłoczy ))



Wytrwały jest
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 18:32, 17 wrz 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kindzia napisał(a)
Małgoś Pierwszy raz chyba pagoda na zdjęciu Pięknie się tam wpasowała!

Joli zdjęcia artystyczne, bo to artystyczna dusza jest

Nam też było cudownie z Wami, jak zawsze...grzyby bez szwanku dojechały do mojej lodówy

Ja mam spokój, Ryś na chodzie, Figo przy kominku grzbiet grzeje...pełna harmonia

I lenia mam, prasowanko leży...ja też

Buziaki dla Was, Babci za cierpliwość i pieski pomiziaj


Babcia rozrywkę miała. My też kominkujemy
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 18:33, 17 wrz 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
danuta_szwajcer napisał(a)
Ogród okiem Joli jeszcze piękniejszy Małgosiu Jola ma chyba dusze artystyczną no i te kanciki Krzysia, brawo, mieć takiego męża - pomocnika to skarb Fajną sobote mieliście w takim towarzystwiePozdrawiam


Bardzo fajną Danuś. Mam nadzieję že i Ty kiedyś do mnie trafisz
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 18:36, 17 wrz 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
eee_taam napisał(a)
świetni goście świetne foty ....pogoda kominkowa ale ważne humory dopisały



Pogoda barowa ale po ogrodzie godzinkę dał się połazić.Dzisiaj byłoby to niemożliwe
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
gierczusia 20:13, 17 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Gosiu wielkie dzięki za cudowne sobotnie popołudnie odliczałam ten czas do spotkania jak coś najważniejszego na świecie a potem te wyczekane 3 godzinki minęły dosłownie w okamgnieniu jak zwykle ...ale i tak jestem przeszczęśliwa ,że mogłam dotrzeć
Ogród w ujęciu Joli po prostu magiczny patrzę i oczom nie wierzę gdzie tam były te zakątki ??? choć łaziłam i siem gapczyłam to i tak..połowy ńie widziałam..echhh

Za rozkosze dla podniebienia a jednocześnie innych zmysłów też dziękuję .. Te rarytaski tak się do mnie uśmiechały ,że nie mogłam im się oprzeć i chyba musiałabym wracać do Katowic autem jaskiniowców ,żeby to przetrawić .. dodam w tajemnicy ,że na tej kolejnej imprezie kompletnie nic nie tknęłam taka byłam obżarta mniiiam

Jeszcze raz wielkie dzięki za wszystko i ściskam mocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Urszulla 20:31, 17 wrz 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
W taką pogodę jak dziś można tylko słoneczne fotki oglądać. Inne ujęcia Joli atrakcyjne.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies