Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród - trudne początki - Paula

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród - trudne początki - Paula

dominika_ 21:13, 11 wrz 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Ho ho kawał roboty odwalone
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
paula23 21:14, 11 wrz 2015


Dołączył: 22 mar 2013
Posty: 1011
frezja napisał(a)


to ja jestem lepsza...z jednej sadzonki Evergold uzyskałam ok.20..do wiosny mam nadzieję nabiorą ciałka

to jednak wyszło podobnie nie widziałam małych..ogrodnik oszczędny a tym bardziej,że potem wychodzi z tego nadmiar.


Również liczę na to że te moje się zbiorą kurcze ależ my liczymy i liczymy
____________________
Paula Moje trudne początki
frezja 21:16, 11 wrz 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
ja działałam tylko trochę- bo deszczyk wygonił- mam za małe odległości między sadzonkami i jutro poprawki...biedne one;
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 21:19, 11 wrz 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
paula23 napisał(a)


Również liczę na to że te moje się zbiorą kurcze ależ my liczymy i liczymy


Hobby kosztuje rośliny bardzo drogie..az się boję liczyć ile juz kasy poszło tylko w jeden sezon.Jak ktoś ma w pobliżu szkółkę to zyska a jak się zamawia gdzieś to kurier sporo kosztuje.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Dominika11 21:21, 11 wrz 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
u mnie też sporo poszło, nawet się boję liczyć
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
frezja 21:23, 11 wrz 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
paula23 napisał(a)




To chyba zależy bardziej od szczęścia ja kupiłam hortensje ogrodowe i przyszły okropne do dziś z 10 zebrały się 2 i tym sposobem zraziłam się do zakupów przez allegro.



Warto powiadomić sprzedającego o takim fakcie..niech dośle.Miałam problem z różami,które z winy firmy kurierskiej jechały 5 dni w największe upały;sprzedający nawet nie chciał protokołu ani fotek i wysłał nową partię na swój koszt..jednak uczciwi tez się zdarzają.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
paula23 21:24, 11 wrz 2015


Dołączył: 22 mar 2013
Posty: 1011
frezja napisał(a)
ja działałam tylko trochę- bo deszczyk wygonił- mam za małe odległości między sadzonkami i jutro poprawki...biedne one;


Nic im nie będzie pogoda nam sprzyja jak chodzi o prace ogrodowe a z tego co zauważyłam trawki są "twarde sztuki"

Zaczynam się zastanawiać gdzie rozplanować sadzenie cebulek bo kupowałam co mi się podobało ale jeszcze się nie zastanawiam gdzie to dać mam czosnki olbrzymie, tulipany i krokusy...

I dalej myślę co z tą trójkątną rabatą zrobić wydaje mi się strasznie pusta
____________________
Paula Moje trudne początki
Dominika11 21:27, 11 wrz 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
frezja napisał(a)


Warto powiadomić sprzedającego o takim fakcie..niech dośle.Miałam problem z różami,które z winy firmy kurierskiej jechały 5 dni w największe upały;sprzedający nawet nie chciał protokołu ani fotek i wysłał nową partię na swój koszt..jednak uczciwi tez się zdarzają.


ja jak zamówiłam świerka to też uszkodził się w przesyłce, złamała mu się jedna gałązka i sprzedający też był w porządku i wyssał mi drugie drzewko - i takim sposobem mam teraz dwa a jeden kosztował około 50 zł
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Dominika11 21:29, 11 wrz 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
paula23 napisał(a)
Zaczynam się zastanawiać gdzie rozplanować sadzenie cebulek bo kupowałam co mi się podobało ale jeszcze się nie zastanawiam gdzie to dać mam czosnki olbrzymie, tulipany i krokusy...

musisz tak wsadzić, żeby po przekwitnięciu nie było łyso
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
frezja 21:29, 11 wrz 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
to się opłaciło...bardzo.Uczciwy zyskuje klientów..
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies