Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z pergolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z pergolą

Filemon24 18:28, 10 lut 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
anna_t napisał(a)

nie dopisałam w Google hortensja i wyskoczyło mi apetycznie wyglądające ciasto jagodowe


Nie polecam ogrodówek, trzeba je przykrywać a i tak nie ma gwarancji że zakwitną
____________________
anna_t 19:16, 10 lut 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
ren133 napisał(a)
... to żeby Ci tylko parapetów starczyło ... a masz w ogóle parapety przy takich wielkich oknach?

w sypialniach mam w salonie na podłodze postawiłam
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 19:18, 10 lut 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Edyta10 napisał(a)
dziewczynki a nasionka stipy przykrywać ziemią czy nie?

ja sypałam ziemii tak do 3/4 doniczki, ubijałam łyżeczką, na to nasionka i na wierzch sypałam troszkę ziemią, dalej jak Renia, zrosiłam porządnie, folia i pod okno
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 19:19, 10 lut 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Filemon24 napisał(a)


Nie polecam ogrodówek, trzeba je przykrywać a i tak nie ma gwarancji że zakwitną

oj to ja tym bardziej ich nie chce
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
AnnaCh 19:21, 10 lut 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
anna_t napisał(a)
w sypialniach mam w salonie na podłodze postawiłam
A dziecko Ci nie pogrzebie w tym?
No i niestety trzeba siać stipę wg przepisu Jutro jadę po ziemię do wysiewu i będę może działać
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Edyta10 19:22, 10 lut 2016


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
anna_t napisał(a)

ja sypałam ziemii tak do 3/4 doniczki, ubijałam łyżeczką, na to nasionka i na wierzch sypałam troszkę ziemią, dalej jak Renia, zrosiłam porządnie, folia i pod okno


to tak zrobię
____________________
Ogródek nad jeziorem
Edyta10 19:26, 10 lut 2016


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
anna_t napisał(a)

oj to ja tym bardziej ich nie chce


a ja polecam , nigdy mi nie pomarzły i nie przykrywałam, tylko muszą mieć stanowisko w zaciszu i nawet się zdziwiłam że kupiłam różowe a kwitną teraz na niebiesko piękne są
____________________
Ogródek nad jeziorem
anna_t 19:29, 10 lut 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
AnnaCh napisał(a)
A dziecko Ci nie pogrzebie w tym?
No i niestety trzeba siać stipę wg przepisu Jutro jadę po ziemię do wysiewu i będę może działać

starsza jest grzeczna a młodsza zanim sie doraczkuje w drugi koniec salonu to ją dorwę
no z tą stipą to jest roboty, ja wysiałam jedną wielodoniczke tak po 4-5 jednak bo te nasionka takie maleńkie że musiałbym miec z 5 tych wielodoniczek zeby rzadziej siać...
tylko nie kupuj tej ziemii substrala, nie polecam. jest połączona z kompostem i jest sporo takich większych kawałków materii
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 19:34, 10 lut 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Edyta10 napisał(a)


a ja polecam , nigdy mi nie pomarzły i nie przykrywałam, tylko muszą mieć stanowisko w zaciszu i nawet się zdziwiłam że kupiłam różowe a kwitną teraz na niebiesko piękne są

ja to początkujaca jestem planuję szpalery hortensji tak po 10szt i myślę wybrać sobie 4-5 najbardziej polecanych odmian. jak bede miała niedosyt to może pokuszę się o bardziej wymagające odmiany w tym ogrodowych i bedziesz mnie wtedy szkolić dobra?
lecę do ciebie
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
AnnaCh 19:36, 10 lut 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
anna_t napisał(a)
starsza jest grzeczna a młodsza zanim sie doraczkuje w drugi koniec salonu to ją dorwę
no z tą stipą to jest roboty, ja wysiałam jedną wielodoniczke tak po 4-5 jednak bo te nasionka takie maleńkie że musiałbym miec z 5 tych wielodoniczek zeby rzadziej siać...
tylko nie kupuj tej ziemii substrala, nie polecam. jest połączona z kompostem i jest sporo takich większych kawałków materii
Dzięki za info, zobaczę jaką mają u mnie w Obi.
Mój Jasio bardzo późno chodził, za to raczkowanie opanował do tego stopnia, że czasami ciężko mi było go dogonić i parę razy nie zauważyłam jak ziemia z kwiatka była wysypana
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies