Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zszywkowy ogród marzeń :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zszywkowy ogród marzeń :)

zszywka 12:14, 27 wrz 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Kilka ostatnich ogrodowych:

____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 12:20, 27 wrz 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Monia81 15:40, 27 wrz 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Patrycjo pięknie bujnie u Ciebie a nowa rabata fasolka przygotowana i wyczyszczona perefekcyjnie udało się już coś posadzić? pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
zszywka 23:10, 27 wrz 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Dzięki na fasoli jeszcze nic nie sadziłam ale zostały mi do wykopania jeszcze piwonie i na razie nie będę ruszać lilaka i rozchodników. Drzewa są na miejscu wiec jutro je posadzę i będę rozmieszczać reszte roślin także idzie ku końcowi najgorsze za mną również pozdrawiam


Edit: Nic nie zrobiłam Byłam u kuzynki bo prosiła o pomoc, potem padało iiii klops może jutro się uda
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
deszczowymaj 19:50, 28 wrz 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
zszywka napisał(a)
Po weselnym weekendzie w górach i długiej podróży wczoraj skończyłam zrywać trawę i wysadziłam astra i floksy, teraz muszę wykopać trawy, piwonie i jeszcze jedne floksy. Później już tylko przyjemność czyli sadzenie






No no no.. całkiem dorodna ta fasola
napracowałaś się kobietko teraz najlepszy etap

____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
zszywka 21:43, 29 wrz 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Dzięki Asiu dziś posadziłam drzewa ale wykopałam duuuuże doły pod drzewa i padłam najważniejsze za mną


Zrobiłam fotki, ale jakieś takie rozmyte i nieostre wyszły... Albo mi się wydaje? Sama nie wiem



Hortka Graffiti pięknie się przebarwia

____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 18:47, 06 paź 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Pierwszy wolny dzień od tygodnia i fajna pogoda zaowocowały sadzeniem posadziłam dziś ponad 45 doniczek ale jeszcze sporo zostało i czeka. Właśnie wróciłam do domu, myśle ze to był udany dzień Jeszcze pogoda była idealna, słońce świeciło i robota szła jak z płatka


Trochę nieostre bo z góry i ciemno już się zaczęło robić, może jutra uda się zrobić lepsze fotki




Do posadzenia zostały mi 2 odmiany floksów, azalie japońskie, tawuły, piwonie oraz trawy.

W ziemi siedzą już cisy, hortensje,hakonechloa, red baron, floksy Green (coś tam, jutro sprawdzę ), berberysy, floksy (jutro dopisze nazwę), 2 różne odmiany choiny kanadyjskiej no i drzewa z
magnolia Będzie tez niewielka korekta łuku fasolki

wsio
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 16:10, 11 paź 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Hej hej, muszę Wam powiedzieć że rabatę czeka już tylko dopieszczenie cebulek na które czekam, wysypanie korą i dosadze kilka piwonii wiadomo wiosna czeka przeprowadzka bzu i rozchodników ale tak mam już gotową jupiii
No dobra, jeszcze kupki z trawą czekają na wywózkę ale jednej się już pozbyłam


____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 15:07, 12 paź 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Super wyglada jarzębina jak się przebarwia w słońcu wyglada przepięknie

____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 15:13, 12 paź 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Ten ciemiernik cały czas kwitnie szalony

____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies