Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Miejski ogród w wersji mini

Pokaż wątki Pokaż posty

Miejski ogród w wersji mini

kaz742011 23:01, 04 sty 2016


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Dziękuję Aniu że zajrzałaś. Ogrody dziewczyn a i twój też już dawno przewertowane. Wszystkie są niesamowite. Podglądałam je od jesieni jako tajny obserwator ( tak przyznaję się - byłam w tych 95% nie zarejestrowanych odwiedzających Ogrodowisko). Ja niestety tak jak pisałam nie mam żadnej wiedzy i doświadczenia w ogrodnictwie za to mam wrażenie że mały ogród jest bardziej wymagający do zaprojektowania. Nie chcę sadzić byle czego i byle jak bo niestety będzie to widoczne z każdego zakątka. Potem zacznę wywalać, przesadzać i skończy się to na tym że albo wyjdzie koszmar i się zniechęcę albo zaoram działkę i posieję trawę. Dlatego zwróciłam się po fachową pomoc. Rodzina Ogrodowiskowa jest tak pozytywnie zakręcona, dzieli się swoją wiedzą ( i nie tylko, bo roślinki też wędrują po ogródkach), że z Waszą pomocą na pewno uda mi się założyć ogródek którego nie trzeba będzie się wstydzić.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Dominika11 17:46, 11 sty 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Przyszłam się przywitać
widzę, że pierwsze koty za płoty
będę zaglądać
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
kaz742011 19:15, 11 sty 2016


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Dominika11 napisał(a)
Przyszłam się przywitać
widzę, że pierwsze koty za płoty
będę zaglądać



Witaj Dominiko, dziękuję za odwiedziny, zapraszam jak najczęściej.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Dominika11 19:16, 11 sty 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
jeszcze będziesz mnie miała dosyć
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
kaz742011 19:22, 11 sty 2016


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Będzie mi bardzo miło.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Basilikum 06:41, 13 sty 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Witam Rzeszowianke
Rzeszowk kojarzy mi sie magicznie, tam mieszkala moja ukochana ciocia. Tam tez dorastal moj tato. Bylam trzy razy i ostatni raz z tata. Pokazywal mi gdzie do szkoly chodzil, gdzie mieszkal... ach sentymentalnie bylo
Piekny dom postawiliscie i za chwile ogrod tez wypieknieje. Zywoplot mi sie podoba. Bede kibicowac troszke.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
AsiaK_Z 08:32, 13 sty 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Witaj, przyszłam zobaczyć na czym stanęło? Czy jest już jakiś plan?
Miłego dnia
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
kaz742011 09:01, 13 sty 2016


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Basilikum napisał(a)
Witam Rzeszowianke
Rzeszowk kojarzy mi sie magicznie, tam mieszkala moja ukochana ciocia. Tam tez dorastal moj tato. Bylam trzy razy i ostatni raz z tata. Pokazywal mi gdzie do szkoly chodzil, gdzie mieszkal... ach sentymentalnie bylo
Piekny dom postawiliscie i za chwile ogrod tez wypieknieje. Zywoplot mi sie podoba. Bede kibicowac troszke.


Witaj Izo.
Masz rację ze Rzeszów to piękne miasto i ostatnimi czasy bardzo zmienił się na lepsze.
Dziękuję za miłe słowa na temat domu i żywopłotu. To dopiero początek, ale będzie pięknie.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
kaz742011 09:13, 13 sty 2016


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
AsiaK_Z napisał(a)
Witaj, przyszłam zobaczyć na czym stanęło? Czy jest już jakiś plan?
Miłego dnia

Cześć Asia. Dzięki za to że o mnie pamiętasz. Projekt jest w trakcie realizowania. Ja nawet już coś tam widziałam. Efekt końcowy będzie zachwycający. Ale to przecież jasne, skoro sama Szefowa nad nim pracuje.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
AsiaK_Z 09:22, 13 sty 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
No to czekamy z niecierpliwością na realizację Wiosno przybywaj!
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies