Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Miejski ogród w wersji mini

Pokaż wątki Pokaż posty

Miejski ogród w wersji mini

Dominika11 11:37, 13 sty 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
kaz742011 napisał(a)

Tak. Projekt będę miała od Pani Danusi.
no to kochana powalisz wszystkich na kolana - napewno będzie super
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
AnnaCh 12:53, 13 sty 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Cześć Kasiu, pzryszłam się przywitać Trafiłam tu od którejś z dziewczyn.
Fajnie się zapowiada, działka czysta, część żywopłotu już masz, projekt od szefowej, super Teraz czekam na wiosne u Ciebie i będę kibicowała
Pozdrawiam.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
bozaj 14:56, 13 sty 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 116
Witam, pozdrawiam i czekam na wiosnę będzie się u Ciebie działo jak Danusia projektuje to będzie bajecznie, zazdroszczę
kaz742011 14:56, 13 sty 2016


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
kasia_w napisał(a)
Witaj Kasiu
Gratuluję projektu, na pewno będzie wspaniały, liczymy wszyscy, że choć fragment pokażesz
Mam ogródek podobnej wielkości, na skraju wielkiego miasta w coraz ciaśniejszej zabudowie, tym bardziej ciekawa jestem Twojego ogrodu.
Od strony finansowej projekt na pewno znacznie bardziej się opłaca, niż ciągłe przesadzanie i wysadzania nie trafionych roślin- jak w moim przypadku. Zyczę powodzenia i będę zaglądać. Zapraszam do mnie



Dziękuję imienniczko za odwiedziny. Masz rację, jak nie ma się za dużo pieniędzy żeby je roztrwonić- to trzeba je wydać mądrze. Dlatego postanowiłam powierzyć plan komuś kto ma talent, wiedzę i doświadczenie. Na pewno wiele na tym zyskam bo już niejedna osoba pisała że przez ciągłe nieudane eksperymenty straciła więcej niż wydałaby na projekt.
Zaglądaj do mnie jak najczęściej.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
kaz742011 15:03, 13 sty 2016


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
AnnaCh napisał(a)
Cześć Kasiu, pzryszłam się przywitać Trafiłam tu od którejś z dziewczyn.
Fajnie się zapowiada, działka czysta, część żywopłotu już masz, projekt od szefowej, super Teraz czekam na wiosne u Ciebie i będę kibicowała
Pozdrawiam.


Witaj Aniu, ciszę się że do mnie trafiłaś. Tych co czekają na wiosnę jest coraz więcej. Mam nadzieję że nie będzie kazała na siebie długo czekać. Kibicuj mi mocno, bo tego bardzo mi będzie trzeba przy realizacji projektu. Wszak ja zielona jak te moje tuje.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
kaz742011 15:08, 13 sty 2016


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
bozaj napisał(a)
Witam, pozdrawiam i czekam na wiosnę będzie się u Ciebie działo jak Danusia projektuje to będzie bajecznie, zazdroszczę


Witaj Bożenko. Wiadomo, że jak projekt jest od Szefowej to będzie super, mam tylko nadzieję że podołam realizacji.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Iwk4 17:19, 13 sty 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
kaz742011 napisał(a)


Ja jestem już pod ogromnym wrażeniem a widziałam projekt w wersji czarno-białej. Jak dojdą kolory to dopiero musi być efekt. Ale Ty wiesz coś o tym.
Rabaty mają proste linie i rośliny które lubię czyli bukszpany, cisy, hortensje, żurawki. Będą też drzewa liściaste takie jak wiśnie i tulipanowiec.

Cudowne zestawienie roślin. I proste linie, które lubię. Czekam z niecierpliwością.
Przy okazji zdziwiłam się, bo myślałam, se wczoraj wpis zostawiłam. A tu nie ma.
____________________
Ogródek Iwony II
17:19, 13 sty 2016
zapisuję wątek ...fajnie ze projekt Danusi ...ależ mnie ciekawi co ci fajnego wymyśli

kaz742011 17:44, 13 sty 2016


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Iwk4,
eee_tam,
dzięki że jesteście. Już niedługo tego czekania przed nami. Dostałam dzisiaj info że w przyszłym tygodniu projekt będzie już u mnie.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Iggia 20:37, 13 sty 2016


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Witam sąsiadkę
Przyszłam od ee_tam
Fajnie, że będziesz miała projekt od Szefowej
Będę podglądała
pozdrawiam
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies