Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To będzie zaczarowany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

To będzie zaczarowany ogród

Gardenarium 22:48, 02 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dość późno dotarłam, ale dziś znowu cały dzień byłam bez prądu, a u nas na Ogrodowisku się tyle dzieje

Poczytałam wszystko i witam Greglis Myślę sobie że nas wszystkich połączyła miłość do ogrodów, roślin a w szczególności bukszpanów. A teraz przyznaj się, co wpisałaś w GOOGLE ??? że trafiłaś na Ogrodowisko

Ogród zapowiada się cudownie, odnajduję tu siebie i moje upodobania do bieli, niebieskiego, róż, bukszpanowych obwódek i warzywników. Ciurkadełka też nie pominę



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Ewa 22:49, 02 maj 2011


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Ja tez witam Bardzo mi się u Ciebie podoba, więc będę wpadać na kawkę przy ciurkadełku
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Niage 22:56, 02 maj 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Witam i ja A ja usiadłabym na ławeczce przy pergoli, przy której posadziłabym róże pnące. Pergola, moim zdaniem, ładnie by wyglądała w białym kolorze.
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
greglis 22:59, 02 maj 2011


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
gardenarium napisał(a)
Dość późno dotarłam, ale dziś znowu cały dzień byłam bez prądu, a u nas na Ogrodowisku się tyle dzieje

Poczytałam wszystko i witam Greglis Myślę sobie że nas wszystkich połączyła miłość do ogrodów, roślin a w szczególności bukszpanów. A teraz przyznaj się, co wpisałaś w GOOGLE ??? że trafiłaś na Ogrodowisko

Ogród zapowiada się cudownie, odnajduję tu siebie i moje upodobania do bieli, niebieskiego, róż, bukszpanowych obwódek i warzywników. Ciurkadełka też nie pominę




Ha szukam ławeczki drewnianej i w wyszukiwarce zobaczyłam zdjęcie Twojej i dalej już poszlo lawinowo, siedzę tu od kilku godzin i czytam, czytam ...i oglądam
Jak już napisalam w twoim watku, zobaczylam Twój bukszpanowy ogród i pomyślałam że cuda się zdarzają i ktoś zrealizowal moje marzenie... Tylko dlaczego nie w moim ogrodzie ???? ale teraz już jestem spokojna, w takim towarzystwie nie może mi się nie udac
____________________
To będzie zaczarowany ogród
greglis 23:00, 02 maj 2011


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Ewa napisał(a)
Ja tez witam Bardzo mi się u Ciebie podoba, więc będę wpadać na kawkę przy ciurkadełku

A zapraszam bardzo i to nawet w realu jeśli jesteś z okolic Warszawy a jeszcze lepiej Walendowa
____________________
To będzie zaczarowany ogród
Gardenarium 23:02, 02 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Cieszę się. Ja swojej ławki szukałam 5 lat
Znalazłam. Marzyłam o takiej ilekroć ten wzór (Lutjens) widziałam w angielskich ogrodach.
Poczytaj prywatne widomości (plusik u góry)
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 23:03, 02 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
greglis napisał(a)

Ja tez witam Bardzo mi się u Ciebie podoba, więc będę wpadać na kawkę przy ciurkadełku

A zapraszam bardzo i to nawet w realu jeśli jesteś z okolic Warszawy a jeszcze lepiej Walendowa


Mam oko jednak, zobacz PW - zgadłam, gdzie mieszkasz. Mogę nawet jutro wpaść na kawkę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
greglis 23:08, 02 maj 2011


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Niage napisał(a)
Witam i ja A ja usiadłabym na ławeczce przy pergoli, przy której posadziłabym róże pnące. Pergola, moim zdaniem, ładnie by wyglądała w białym kolorze.

długo myślałam nad kolorem, ponieważ pergola ( kupiona niestety na allego bez oglądania ) przybyla do mnie w stanie koszmarnym, byla porozsychana, popękana, pomyślalam że postarzę ją do końca . Zdjęcia moze nie oddają jej uroku ale naprawde jej to pasuje. I jakoś znika w przestrzeni
Tu może zdjęcie jej w calości ( wiązy już wkopane w ziemię w tym samym miejscu
____________________
To będzie zaczarowany ogród
Ewa 23:09, 02 maj 2011


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Aleście szybkie. Ja będę, będę w Warszawie w czerwcu a potem w czasie wakacji. Moja połowa pracuje w stolicy
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Safoya 23:17, 02 maj 2011


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Czesc Kasiu
Ty nie znasz mnie, ale ja znam Cię Od dawna śledzę twój wątek domowy. W Tobie również mam bratnią duszę i widzę, że z tych samych przyczyn co ja założyłaś tutaj wątek. Bardzo się cieszę, że się w końcu spotkałyśmy.
Masz niesamowity talent.
____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies