Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To będzie zaczarowany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

To będzie zaczarowany ogród

greglis 23:18, 02 maj 2011


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Chyba odpisalam na PW, tak mi się w każdym razie wydawalo jeszcze slabo sie tu poruszam
Ewo to jak będziesz w Wawce to zapraszam. Tu prawie jak na Mazurach
____________________
To będzie zaczarowany ogród
greglis 23:26, 02 maj 2011


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Safoya napisał(a)
Czesc Kasiu
Ty nie znasz mnie, ale ja znam Cię Od dawna śledzę twój wątek domowy. W Tobie również mam bratnią duszę i widzę, że z tych samych przyczyn co ja założyłaś tutaj wątek. Bardzo się cieszę, że się w końcu spotkałyśmy.
Masz niesamowity talent.

A to mnie zaciekawiłaś czyżby Murator ?
____________________
To będzie zaczarowany ogród
Safoya 23:34, 02 maj 2011


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Tak murator no i troszkę blog.
Zawsze gryzłam blat z zazdrości jak realizowałaś moje niezrealizowane marzenia. Np. białą kuchnię którą miało robić Arino House, ale ze względu na koszty projekt poszedł do kosza, czy chociażby tapetę w twarze cole and son. Sporo jednak się udało
No w każdym razie uwielbiam twój domek i styl.
____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
Ewa 23:38, 02 maj 2011


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Przepraszam że się wtrącę , a gdzie jeszcze można o Was poczytać ? Lubię fajne blogi
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
greglis 23:39, 02 maj 2011


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Jaki ten świat maly
Tak się nietety sklada że zawsze ktoś pierwszy realizuje nasze marzenia. Każda biała kuchnia cudna jest a tapetę to ściagałam z Anglii, jak chcesz to podam Ci linka do sklepu. Byla o polowę tańsza z wysylką niż w Polsce
____________________
To będzie zaczarowany ogród
greglis 23:40, 02 maj 2011


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Ewa napisał(a)
Przepraszam że się wtrącę , a gdzie jeszcze można o Was poczytać ? Lubię fajne blogi

Moj blog to jest tu
www.wstyluretro.blogspot.com
____________________
To będzie zaczarowany ogród
monteverde 00:10, 03 maj 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cześć Kasiu, dom jest śliczny, widać ,że do niego chcesz dopasować ogród, mnie by pasowały figury z bukszpanu lub cisa jak w Wersalu z wywijasami, a rzygacza bym dała bardziej do tylu pod to półkole z iglaków, domek ogrodnika b. ładny ale też nie za bardzo tam mi pasuje, po lewej masz zioła czy warzywa?bym jakoś odgrodziła je ścianą z półkola w formie jakiejś pergoli, ale myślę,że to jeszcze początkowe nasadzenia)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
greglis 09:16, 03 maj 2011


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Witaj monteverde , dziekuje za uwagi
Rzygacz jes celowo wysuniety do przodu bo z przodu jest bardzo formalny, zaraz kolo niego stana dwie donice z spiralnymi bukszpanami a tuż przy nim ,przy pierwszym półkolu rosły cisy, niestety wypadly, teraz czekają w kolejce thuje aż skończą sie robić murki dla podniesienia rabat.Stanowić będą oslonę dla drugiej części ogrodu bardziej relaksacyjnej z zbiorniczkiem wodnym i leżankami
po lewej stronie rosną ziola e 4 kwadratowych podniesionych rabatach, teraz dojdzie tam malutka utwardzona część z ciemnego klinkieru ulożonego w jodelkę i stanie tam wodnik
Teraz to tak bidnie wyglada.
Domek narzędziowy niestety musi być ale dzięki temu że jest ciemny nie wybija się z otoczenia
____________________
To będzie zaczarowany ogród
Joanka 09:38, 03 maj 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Greglis, chyba też widziałam Cię na Muratorze
Ja tam jestem w gronie "zetkowiczów" - taki projekt będziemy realizowali
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
MarekW 10:00, 03 maj 2011


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Bardzo się ciesze że dołączyłaś do nas z tak pięknym i przemyślanym pomysłem na ogród. Będę oczywiście śledził z uwagą kolejne etapy pracy i życzę powodzenia.
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies