Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój kawałek świata:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój kawałek świata:)

asta6265 16:48, 08 lut 2016


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 281
Milka napisał(a)
Super ten kwietnik zdolny męzuś i zasiewy idą


Dziękuję
____________________
Zapraszam - Anka Mój kawałek świata
asta6265 16:54, 08 lut 2016


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 281
To jeszcze trochę wspomnień zeszłorocznych

Szałwia muszkatołowa


Liliowiec:


Floksik z aksamitką:


Kolorowo:








____________________
Zapraszam - Anka Mój kawałek świata
asta6265 16:59, 08 lut 2016


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 281
Kolorowy misz masz:


____________________
Zapraszam - Anka Mój kawałek świata
sylwia_slomc... 18:18, 08 lut 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81567
asta6265 napisał(a)


Cały sekret tkwi w doborze odmian. Jeśli chodzi o cebulowe - tulipany uwielbiamte niższe i one są po prostu bezproblemowe. Siedzą u mnie już czwarty rok i nie robię z nimi nic, z roku na rok rozrastają się coraz ładniej i coraz ich więcej - jak dotąd nie zauważyłam żeby przez brak przesadzania gorzej kwitły

Dobrze wiedzieć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
agnieszka_m 18:29, 08 lut 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Ale ślicznie kolorowo lubię kwitnące
a te kapusty ozdobne siałaś do gruntu czy do doniczki najpierw, kupiłam nasionka i niewiem czy do gruntu czy wcześniej do doniczki??
____________________
Mój mały ogródeczek :).
asta6265 19:40, 08 lut 2016


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 281
agnieszka_malysa napisał(a)
Ale ślicznie kolorowo lubię kwitnące
a te kapusty ozdobne siałaś do gruntu czy do doniczki najpierw, kupiłam nasionka i niewiem czy do gruntu czy wcześniej do doniczki??


W połowie marca do doniczek
____________________
Zapraszam - Anka Mój kawałek świata
Anda 16:34, 09 lut 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33249
Hej Aniu, przyszłam obejrzeć Twój ogród i bardzo mi się podoba to co widzę. Piękny kwietnik zmajstrował Twój M.
Fajnie, że tak dobrze znasz się na powojnikach, będę miała kogo męczyć pytaniami. Na razie mam tylko jednego. Sadzony był w zeszłym roku i jeszcze mi nie zakwitł. Mam nadzieję, że w tym roku jakiegoś kwiatka u niego zobaczę
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
asta6265 17:36, 09 lut 2016


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 281
Anda napisał(a)
Hej Aniu, przyszłam obejrzeć Twój ogród i bardzo mi się podoba to co widzę. Piękny kwietnik zmajstrował Twój M.
Fajnie, że tak dobrze znasz się na powojnikach, będę miała kogo męczyć pytaniami. Na razie mam tylko jednego. Sadzony był w zeszłym roku i jeszcze mi nie zakwitł. Mam nadzieję, że w tym roku jakiegoś kwiatka u niego zobaczę


Witam
Miło mi Jakiego masz klemka?
W razie co służę pomocą. Wczoraj przeglądałam właśnie forumowy wątek "powojniki" Fajnie że takie wątki tematyczne są bo można się powymieniać doświadczeniami.
____________________
Zapraszam - Anka Mój kawałek świata
Anda 17:43, 09 lut 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33249
Tak, też lubię wchodzić na tematyczne. Lubie czytać o doświadczeniach innych ogrodników.

Mam Clematis 'Sweet Summer Love' Niedługo go zetnę i mam nadzieję, że zakwitnie. Miejsce słoneczne, ziemia gliniasta z kompostem a stópka w cieniu. Może po prostu potrzebuje czasu.

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
asta6265 18:28, 09 lut 2016


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 281
Anda napisał(a)
Tak, też lubię wchodzić na tematyczne. Lubie czytać o doświadczeniach innych ogrodników.

Mam Clematis 'Sweet Summer Love' Niedługo go zetnę i mam nadzieję, że zakwitnie. Miejsce słoneczne, ziemia gliniasta z kompostem a stópka w cieniu. Może po prostu potrzebuje czasu.



Mam też tego klemka, z tym, że u mnie od jesieni jeszcze w donicy, bo po prostu nie mam go już gdzie posadzić
Wiosną pójdzie do gruntu. Bardzo intensywnie pachnie. Przytnij go między 20cm-50cm w zależności jak będziesz widziała że są silne pąki. Pięknie ruszy i zakwitnie.
____________________
Zapraszam - Anka Mój kawałek świata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies