Gdzie jesteś » Forum » Ogrody na świecie » Ogrody Wodne Ady Hofman - Vijvertuin Ada Hofman

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrody Wodne Ady Hofman - Vijvertuin Ada Hofman

mira 21:45, 10 lut 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041






____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 21:52, 10 lut 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041





o tu chyba miała być woda - takie samo jak Sylwia robi - pomyślałam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 22:07, 10 lut 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
zdumiała mnie ta roślina była ogromna - liście takie miękkie jakby to miała być roślina suchych miejsc a nie wilgotnych


w zasadzie już koniec zwiedzania


jeszcze niespieszna kawa - no uwadze te rojniki to mi nie umknęły


na koniec zostawiłam miejsce w którym może zabrakło wody ?





koniec mojej relacji, niech złota rybka spełnia marzenia


Moim zdaniem warto zobaczyć coś innego, a niewątpliwie ten ogród jest oryginalny i inny. Najlepszy czas na zwiedzanie takich zielonych ogrodów przypada pewnie na okolice czerwca.
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 22:27, 10 lut 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
Dziękuję! Piękna wycieczka. Na zdjęciach nie widać dwuletniego przestoju w opiece. Urzekły mnie rzeźby. Cudowne są.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gabriela 23:03, 10 lut 2019


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Rzeźby w tym ogrodzie są przepiękne i... plastikowe. To było moje największe zaskoczenie w tym ogrodzie, bo wyglądają bardzo szlachetnie. Wiem, bo macałam dokładnie. Najbardziej podoba mi się ta dziewczyna, przykucnięta nad stawem.
Z przyjemnością obejrzałam ten ogród, zwłaszcza otoczenie tego wielkiego stawu i nenufary na nim. Ogród orientalny natomiast nie bardzo, zbyt sztuczny i betonowy.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
abiko 10:31, 11 lut 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8409
Serio plastikowe..? Mi też spodobała się ta dziewczyna, aż się prosi o popchnięcie

Może zrobić sobie takie misy.. bardzo ciekawy ten ogród.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Anda 12:22, 11 lut 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Dziękuję za wszystkie relacje

Bardzo lubię tak przyjemnie "zarośnięte" ogrody. Ciekawa jestem, jak dalej potoczą się losy ogrodu.

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Bogdzia 21:29, 11 lut 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękny ogród i te postacie bardzo mi się spodobały , jednak jeśli to tworzywo to bym juz ich nie chciała, na zdjeciach nic tego faktu nie zdradza i wyglądają świetnie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Basilikum 21:35, 11 lut 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Gabriela napisał(a)
Rzeźby w tym ogrodzie są przepiękne i... plastikowe. To było moje największe zaskoczenie w tym ogrodzie, bo wyglądają bardzo szlachetnie. Wiem, bo macałam dokładnie.

obacalas wszstkie golasy
piekny i na pewno warty zwiedzenia. Dziekuje za relacje
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies