Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

eda 17:55, 08 mar 2016


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
ale śliczny niebieski
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
roma2 18:09, 08 mar 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Lubię wszystkie odcienie niebieskiego . Od baardzo jasnych do granatowych
Pytałam Cię kiedyś o suszenie skórek bananowych. Uzbierałam spory wór (a właściwie poszewkę na poduszkę). A dziś córka dzwoniła po treningu, że zapodała onegdaj w swoim klubie sportowym i już pytają kiedy mogą się ich pozbyć . Czekam na wiosnę i będę zapodawać.
____________________
Komendówka
Kasiek 19:32, 08 mar 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Milka napisał(a)
Kamelia cudowna, w domku trzymasz?
Niebieskie slicznotki


W domku Irenko, jak sie ociepli wyniose do ogrodu ale nie wiem gdzie bedzie miala miejsce na zime
____________________
Bawarka
Kasiek 19:36, 08 mar 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
roma2 napisał(a)
Lubię wszystkie odcienie niebieskiego . Od baardzo jasnych do granatowych
Pytałam Cię kiedyś o suszenie skórek bananowych. Uzbierałam spory wór (a właściwie poszewkę na poduszkę). A dziś córka dzwoniła po treningu, że zapodała onegdaj w swoim klubie sportowym i już pytają kiedy mogą się ich pozbyć . Czekam na wiosnę i będę zapodawać.


No patrz Myslalam dzisiaj o Tobie i o skorkach bananowych
Ja tez mam juz ich sporo, ladnie podsuszone, brazowiutkie.
I sporo skorupek od jajek, chyba ze 3 sloiki. Zmielilam skorupki i mam taka maczke, mniej miejsca zajmuje

A o kawie i herbacie pamietasz ?Tez zbieramy kochaniutka, zbieramy
____________________
Bawarka
Kasiek 19:39, 08 mar 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Ciesze sie ze Wam sie niebieskie spodobalo




____________________
Bawarka
agnieszka_m 19:44, 08 mar 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Kasiek napisał(a)


No patrz Myslalam dzisiaj o Tobie i o skorkach bananowych
Ja tez mam juz ich sporo, ladnie podsuszone, brazowiutkie.
I sporo skorupek od jajek, chyba ze 3 sloiki. Zmielilam skorupki i mam taka maczke, mniej miejsca zajmuje

A o kawie i herbacie pamietasz ?Tez zbieramy kochaniutka, zbieramy

o skórkach z bananów i skorupkach słyszałam a herbata i kawa też????
pod jakie roślinki
____________________
Mój mały ogródeczek :).
roma2 20:05, 08 mar 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
He he, zbieram i herbatę i kawę . Mój szef patrzy na mnie zaniepokojony, co wyprawiam, bo w domu kawy "schodzi" mało (tylko ja), a w pracy skrzętnie zbieram krążki z ekspresu cisnieniowego W zeszłym roku wyzbierałam mu z trawy "chwasty" w postaci siewek dziewanny i już dziwnie spozirał, po co mi to, co on wywala do śmietnika. A teraz zbieram zużytą kawę. Biedaczek boi się o zdrowie psychiczne pani od spraw jakości. A mnie tylko o jakość ciągle chodzi
____________________
Komendówka
Basilikum 20:06, 08 mar 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21737
kawa pod wszystkie chyba odstrasza tez slimaki
do doniczkowych tez mozna dawac
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
hanka_andrus 20:25, 08 mar 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Romciu! No nieznający się na rzeczy, mogą czasami kręcony gest koło skroni pokazywać.
Ale bez przesady, chyba rozumieją, że Ty jesteś Eko?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
hanka_andrus 20:28, 08 mar 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Kasiu, Ja na swoje iryski jeszcze czekam, Szansa jest, dzioby już sterczą. Twoje cudowne - tak ładnie cieniowane! Moje nie pamiętam jaki odcień, chyba ciut jaśniejsze.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies