Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kasiek 22:22, 01 cze 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
gosika67 napisał(a)
Kasiu piękne krajobrazy ogrodowe,ta róża cieniowana bardzo ładna, taka delikatna.
co z Twoją Rosanną, u mnie kwitnie jak głupia, wściekła się.
New Dawn zaczyna- ma 3 kwiatki.Piwonie, irysy już przekwitły.
Walczę też z tym paskudnym chrabąszczem, atakuje mi jasne róże drań jeden, ale maj się skończył i może się wyniesie co?
Teraz jest czas szałwii, mnóstwo owadów je odwiedza, szum jak w ulu.
Czyżbym widziała u Ciebie kolorową jeżówkę?
Specjalnie dla Ciebie Rosanna







Goniu, moja rosanna strajkuje Raz, ze stanela w miejscu, dwa, ze musialam jej teraz poobrywac te stojace w miejscu paki Nie chce lac chemia, zreszta czytalam, ze tu nawet chemia nie pomoze...Mam nadzieje ze sie ta roza ogarnie...bardzo na nia czekalam...Chrzaszcze zbieraj recznie, albo poczekaj az sie same wyniosa
Goniu, to nie jezowka, to margerytka, sa takie jeszcze jasniutkio rozowe i biale Sylwia ze Szmaragdowej tez ja ma Twoja rosanna zachwyca...dziekuje
____________________
Bawarka
Kasiek 22:44, 01 cze 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Tak sobie teraz mysle, ze przeciez nie podziekowalam naszej Ewie...Przeciez nagrode dostalam dzieki niej Pomysl z lustrem na murze, byl jej pomyslem
Ewus, bardzo Ci dziekuje

____________________
Bawarka
gosika67 22:52, 01 cze 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Kasiu pokaż to lustro.Taka fioletowa róża, ja też mam taką podobną.Może znów mamy te same.
Jak byś prowadziła Rosannę, bo się bardzo rozkrzewia i muszę jakąś pergolę chyba jej zafundować.Ta margaretka przepiękna. Zimuje w gruncie?Bo jeśli tak to będę się rozglądać za nimi.eraz
Pokażę u siebie tą fioletową różyczkę,przekwitła ale ma nowe pąki.
U mnie teraz pokaz szałwii , róż i przetaczników, jeszcze lawend.Pięknie u Ciebie, zanurzyłabym się w tych kwiatach.Oj musimy kiedyś kawkę wypić razem.Jutro kupuję telefon.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Kasiek 23:15, 01 cze 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
gosika67 napisał(a)
Kasiu pokaż to lustro.Taka fioletowa róża, ja też mam taką podobną.Może znów mamy te same.
Jak byś prowadziła Rosannę, bo się bardzo rozkrzewia i muszę jakąś pergolę chyba jej zafundować.Ta margaretka przepiękna. Zimuje w gruncie?Bo jeśli tak to będę się rozglądać za nimi.eraz
Pokażę u siebie tą fioletową różyczkę,przekwitła ale ma nowe pąki.
U mnie teraz pokaz szałwii , róż i przetaczników, jeszcze lawend.Pięknie u Ciebie, zanurzyłabym się w tych kwiatach.Oj musimy kiedyś kawkę wypić razem.Jutro kupuję telefon.


Goniu, chyba nie pokaze bo tam sie teraz robi nowe miejsce Moze znajde stara fotke to wkleje Roza to Rhapsody in Blue, cudnie pachnie, tez ja masz? Rosanna potrzebuje podpory, potrafi z niej kawal pieknego krzaka urosnac, daj jej Margeritka u Sylwii przezimowala, sasiadka mi mowila, ze w pierwszym roku nie lubi jak ja sie rusza, a przekwitniete kwiaty trzeba nisko obcinac. Zobaczymy, mi tez sie bardzo podoba Goniu, kawka? Z wielka checia
____________________
Bawarka
gosika67 23:44, 01 cze 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
No to poczekam na to lustro, może coś podpatrzę. U mojej siory Doni też jest.
Rosannę specjalnie posadziłam przy furtce,jest ozdobą z przodu i zaprasza do środka.
No muszę pomyśleć o solidnej podporze.Kawka na pewno będzie ,bo nie możemy zaprzepaścić spotkania i znajomości i nadajemy na tych samych falach.Buziaki
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
eda 19:17, 02 cze 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Kasiek napisał(a)








klonik jak delikatnie wystąpił mmm łuki już nie są białe ? jacie ale efekt
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Kasiek 19:45, 02 cze 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
gosika67 napisał(a)
No to poczekam na to lustro, może coś podpatrzę. U mojej siory Doni też jest.
Rosannę specjalnie posadziłam przy furtce,jest ozdobą z przodu i zaprasza do środka.
No muszę pomyśleć o solidnej podporze.Kawka na pewno będzie ,bo nie możemy zaprzepaścić spotkania i znajomości i nadajemy na tych samych falach.Buziaki


Goniu, jak znajde fotke to dam Ci znac W pierwszym watku dosc czesto to lustro pokazywalam, teraz, w tym, jakos zaniedbalam ten kacik...A teraz tam zmiany robie, wiec wszystko rozgrzebane Pamietam poczatki tego lustra u mnie, poznym wieczorem, z latarka w reku, polowalam na opuchlaki...I az sobie ze strachu usiadlam, jak naprzeciwko mnie, w moim ogrodzie, stanela jakas baba z turbanem na wlosach i bialym szlafloku....Lustro. Smialam sie sama z siebie, ale co sie strachu najadlam, to moje Goniu, bardzo mi milo, kawka aktualna, dziekuje slicznie
____________________
Bawarka
Kasiek 19:46, 02 cze 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
eda napisał(a)


klonik jak delikatnie wystąpił mmm łuki już nie są białe ? jacie ale efekt


Edytko, ten murek nigdy nie byl bialy,mam jeszcze dwa i to one maja biale luki( w tym jeden podswietlany)
____________________
Bawarka
Kasiek 19:51, 02 cze 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Ostatnie ogrodowiskowe spotkanie z Figa, zaowocowalo wycieczka, do dosc duzego ogrodniczego
____________________
Bawarka
Kasiek 19:53, 02 cze 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763




____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies