Gdzie jesteś » Forum » Wystawy ogrodnicze » VII Targi Ogrodnicze EDEN , Lublin 14-15 maja 2011

Pokaż wątki Pokaż posty

VII Targi Ogrodnicze EDEN , Lublin 14-15 maja 2011

KasiaWB 00:00, 18 maj 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Zapraszamy plenery odpowiednie będą - Ogród Botaniczny za płotem oraz inne atrakcje
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Martek 11:37, 18 maj 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
No tak zlot blondynek )))))))))))))))))))))Może i ja się na kurs załapię ...?))Chyba bardziej go potrzebuję niż Danusia ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 11:47, 18 maj 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
monteverde napisał(a)
to wybór był duży, mnie się spodobała hortensja Blue Bird i żurawki , czy zakupy były udane?

Ania to jest jak z butami ,jest ich na półkach ,a jak przychodzi do kupna nie ma rozmiaru lub fasonu jaki ci potrzebny .Nie można powiedzieć ,że nic nie było .W końcu wystawcom zależy na reklamie.Były stoiska z kwiatami domowymi ,gdzie ja wcale nie miałam czasu zajrzeć i stoisko z dodatkami oraz inne niekoniecznie związane z roślinami
Ja np opchnęłam dwie garści krówek ręcznie robionych ))))))))))))))
Hortensje były niektóre ładne i okazałe ,ja zapomniałam wrócić do stoiska z hortensjami jeszcze nie kwitnącymi ,były naprawdę ładne ,ale jak widać ilość towaru i chwila zapomnienia jednak nie dały dwa razy być w niektórych punktach !!! To świadczy o tym ,że nie było pusto na hali .Były stoiska z nasionami ,cebulami,nawozami itp .co najmniej ze 3 .Zakupy w sumie udane chociaż nie to co miało być kupione w planach .Grzech było wychodzić z pustymi siatkami ... Ja już pisałam byłam dwukrotnie na hali w sobotę .Specjalnie wróciłam na spotkanie także nie miałam już rozbieganych oczu tylko moją uwagę przyciągali mili Państwo
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 11:48, 18 maj 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
MarzenaR napisał(a)





Ja, ja! Jako rodowita lubelanka się wybieram....

Mam nadzieję ,że jeszcze będzie okazja się spotkać ,jest tyle ogrodniczych sklepów P.Marzenko ...)) Tak całkiem serio mamy Ogród Botaniczny ,w którym nie byłam ze 20 lat .
Wyciągnijcie mnie kiedyś Kobiety proszę ,tam za pewne czerwiec jest boski i lato ma się rozumieć
Pozdrawiam Krajanki
Sowa



Koniecznie trzeba się spotkać latem w Ogrodzie Botanicznym jest wtedy szczególnie pięknie i można się skryć w jakimś przyjemnym miejscu przed palącym słońcem np. pod wierzbą przy stawie czy przy strumyku w alpinarium albo w alei róż



Wywołana do odpowiedzi, publicznie proszę o wybaczenie mojej nieobecności. Bardzo przepraszam za urwany kontakt Powód tak prozaiczny, że nie wart zacytowania. Mam nadzieję, ze nadrobimy zwłaszcza, że nasz botanik na pewno zadowolony będzie z sesji zdjęciowej. Pozdrawiam urocze blondynki.

Ruda M.

Marzenko .Rudziutka M.trzymam za słowo
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 11:50, 18 maj 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
gardenarium napisał(a)
Prześliczna galeria zdjęciowa, dziewczyny także

Z pierwszych ujęć spodobały mi się iglaste z bliska, a z florystyki pojedyncze obuwiki.

Natomiast powiem, że całkiem nieźle wyglądają wystawy przecież całkiem nieduże, prawda?

No i kontakt osobisty się liczy Chyba szybciej zawitam do Lublina, niż planowałam, albowiem muszę na naukę fotografowania się udać



Dzięki Danusiu za komplementy)) Nie zapomnijcie o mnie nie umiem robić zdjęć ! )))))))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 11:52, 18 maj 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Dużo tekstu zapodałam to może coś z wystawy ."Ciurkadełko"
Muszę dodać ,że kilku wystawców nie miało towaru na sprzedaż polecali tylko i zapraszali do szkółek czy sklepów !
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 20:24, 07 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Eden 2011 odkurzyłam
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 20:24, 07 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Eden 2011 odkurzyłam
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies