Gdzie jesteś » Forum » Wystawy ogrodnicze » VII Targi Ogrodnicze EDEN , Lublin 14-15 maja 2011

Pokaż wątki Pokaż posty

VII Targi Ogrodnicze EDEN , Lublin 14-15 maja 2011

KasiaWB 21:30, 07 maj 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
W dniach 14-15 maja 2011 r. w Lublinie odbędzie się siódma edycja - jak mówią organizatorzy: największych we wschodniej Polsce Targów Ogrodniczych.

Szczegółowe informacje tutaj: http://www.targi.lublin.pl/targi/2011/eden/pl/

Kto się wybiera?
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
MarzenaR 19:27, 08 maj 2011


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 80
Ja, ja! Jako rodowita lubelanka się wybieram....
____________________
KasiaWB 03:21, 10 maj 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
ja też rodowita Lubelanka ) to jest już nas dwie

masz Marzenko jakieś konkretne plany godzinowe?

kto jeszcze się wybiera? nie musi być rodowity Lubelak ))

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
MarzenaR 19:11, 10 maj 2011


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 80
szczerze, to nie mam sprecyzowanych planów Kasiu
raczej sobota koło południa, bo rano muszę być w pracy
swoją drogą to nie mam doświadczenia kiedy naprawdę warto, czy na początku jak będzie jeszcze najwięcej do zobaczenia? czy może w niedzielę
nie znam "sytemu" wystawców

w każdym razie bardzo mi będzie miło jeśli się spotkamy

Marzena
____________________
KasiaWB 00:03, 11 maj 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Marzenko,
mi również będzie miło się spotkać jak się uda, to zrobimy pamiątkową fotkę dla Ogrodowiska
ja też wcześniej niż po 16.00 nie dotrę. Targi są niby do 18.00, więc choć na chwilę postaram się wpaść, choć ten termin trochę mi nie na rękę, ale nic nie poradzę. Również nie znam "systemu" na początku pewnie jest najpiękniej, bo największy asortyment, ale Martek pisała mi, że pod koniec można trafić dobre okazje

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Martek 14:16, 11 maj 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Na koniec drugiego dnia Kasiu tj. w niedzielę bo wystawcy nie chcą wracać z towarem to spuszczają z cen towaru jaki im pozostał
Ja bardzo chciałabym dotrzeć w sobotę bo w niedzielę mam rodzinny ,ważny obiad ,chyba ,żebym jeszcze raz pojechała to wieczorkiem .Nigdy nie byłam na tych "okazjach" to w zeszłym roku powiedziała mi jedna z pań na targach Także weźcie na to poprawkę bo potem mnie zlinczujecie !
Jak na Sowę przystało nie przypuszczam,żebym wybrała się na 10 -tą ,czy 9-ą na te targi ,także może wspólna kawka jest możliwa ...
Kaśka mnie obiektyw nie obejmie,daruj sobie te zdjęcia Tak naprawdę nigdy nie brałam na targi aparatu ,żeby mieć ręce wolne to raz ,a dwa nie dam się zabić ,ale wydaje mi się ,że na hali nie wolno robić zdjęć ...Może Danusia zdradzi sekret jak jej się udaje
Niektóre panie wrzucały zdjęcia ze sklepów też zbrodnia ! )))))))))))))))))))))))))))))))))))Ja nie próbowałam
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Sebek 14:44, 11 maj 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Co do zdjęć to my na targach z Sylwią normalnie robiliśmy. Nawet na hali storczykom jak stali sprzedawcy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
zbigniew_gazda 15:49, 11 maj 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Dziewczyny jeżeli nie wolno robić fotek na hali - to poza też przyjmiemy ale koniecznie z Martą.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Gardenarium 23:06, 11 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Takie targi nie bronią robić zdjęć, to przecież dla nich reklama. Róbcie więc.
Wklejajcie kochani także tutaj.)
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Martek 10:22, 12 maj 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Danusia ...bronią ! A ja jestem nie fotogeniczna
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies