Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Milka 07:48, 03 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ElzbietaFranka napisał(a)
Ale te dzieciaki podobne do siebie cała babcia.

Teraz poważnie jest mała różnica wieku i w tym okresie dzieci się wyglądem wyrownuja. Tak było miedzy moja siostra a mną jak patrzę na fotytez 1,5 roku różnicy.

Miluś tak zaglądam do ciebie i myślę sobie, że też masz dużo do cięcia krzaków. Ja już nie wyrabiam co przyjeżdżam na działkę to tnę znowu sterta do rozdrabniacza leży.

U nas sucho przed chwilą podlewalam i zaraz idę znowu nie ma co liczyć na niebiosa. Wieje słońce na przemian z chmurami.

Miłej majówki

No trochę podobne, wiadomo, że geny idą w pokolenia
Tak, mała różnica wieku, miało być łatwiej, a wcale się to nie sprawdza, może jak oboje byłyby jednej płci, to tak, a tak chłopiec i dziewczynka, co innego lubią.
Mam strasznie dużo cięcia, jak byli nagrywać pokazywałam, jakie mam odciski, wygoi się to dopiero w zimie.
U mnie polało solidnie, więc jak byli z nagraniami, wszystko stało na baczność i soczyście wyglądało. Majówka chłodna i imieninowa, Zygmunta tylko raz w roku, teraz rodzinnie i ze znajomymi Tobie też życzę odpoczynku Elu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:50, 03 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
la_estrellita napisał(a)
Pięknie jak zawsze . Psiak widać, że nie spodziewał się zamkniętych drzwi zastać . Twoje laurowiśnie utwierdzają mnie w przekonaniu że powinnam sadzić u siebie. Masz może odmianę caucasica? Dostałam cztery i nie wiem czy sadzić na słońcu czy w cieniu. Internety mają podzielone zdania tzn. co strona to inna wersja .

Jak furtka zamknięta, a my na tarasie, one wszystkie 3 pod furtką, jakby miejsca w ogrodzie nie miały
Nie znam tej odmiany laurowiśni, o której piszesz, ja mam pospolite, czyli Etna o dużych liściach i Otto Lyken o wąskich liściach, teraz kwitną i zabójczo pachną.
Radziłabym posadzić w półcieniu i zacisznym miejscu, wtedy gwarancja, że nie podmarzną
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Basilikum 07:51, 03 maj 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
fajna taka majowka ogrodowa w rodzinnym gronie
soczysty ogrod byl na nagrania to fajnie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Milka 07:51, 03 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Urszulla napisał(a)


Irenko, jaką tu masz odmianę tawuły z przodu rabaty?

Ula, to tawuła Gold Carpet, moja ulubienica, mam ją w kilku miejscach, a także w gazonach
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 08:00, 03 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Basilikum napisał(a)
fajna taka majowka ogrodowa w rodzinnym gronie
soczysty ogrod byl na nagrania to fajnie

Iza, mieliśmy fart, pogoda nam dopisała, ciepło i słonecznie , było bardzo fajnie, świetna ekipa, ale nie wiem, jak wypadłam, bo dostałam uczulenia od pylących jałowców i kichałam, łzy mi leciały i katar z nosa, musieliśmy przerwy robić, ha ha. Jeszcze nie wiem, kiedy będzie emisja.
Ogród nie wypieszczony, bo jak zwykle nie do obrobienia.

pan Marek Jezierski


filmowiec Maciek
ale się wpasował kolorystycznie


Tadeusz- dźwiękowiec
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
08:09, 03 maj 2019
Ho ho ho fajnie ciekawe kiedy emisja.
sylwia_slomc... 08:09, 03 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
Duzo zdrówka i siły bo okazja była podwójna, a tylko tego Wam brakuje

Nagrania były ale się cieszę, że jednak się zdecydowaliście
Emisja powiedzieli kiedy?
Ps. Doczytałam, że jeszcze nie powiedzieli. A będa jeszcze czy tylko raz nagrywają?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Milka 08:11, 03 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
pani Agata



____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Anda 08:11, 03 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33543
Mam nadzieję, że uczulenie już przeszło. Są takie spraye antyuczuleniowe do nosa. Pomagają. Może wypróbujesz?

Teraz będę z niecierpliwością czekać na emisję
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
AgnieszkaW 08:11, 03 maj 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Irenko, super mieliście pogodę na nagraniach, na pewno ogród zabłyśnie w TV
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies