Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

agata19762 14:59, 30 kwi 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Irenko mam nadzieję, że pogoda dopisze.
U mnie hakonki coś słabe...po pierwszej zimie padły, kupiłam znowu i takie bidulki...

Cudnie wygląda imprezownia w bieli
Czym malowaliście ?
Mam ochotę przemalować swoje meble ogrodowe na biało
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
sylwia_slomc... 15:10, 30 kwi 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Irenko Ja myslałam, że z miskantami to normalne, że się w środku puste robią. NOwe przyrosty zawsze po obwoddzie i to bez wzgledu na odmiane mam, a środek nawet w giganteusach pusty się robi.
Moje co sezon wiązane i tak samo się zachowują
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Pola 20:27, 30 kwi 2019


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Cudna weranda, fajnie wygląda a laurowiśni zazdroszczę , boje się jej chć marzy mi się. U Kapiasów na pniu były cudne, czy dały by rady u mnie ? Hmmmmmm
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
zbigniew_gazda 21:03, 30 kwi 2019


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11159
Trzymam kciuki za pomyślne nagranie. Weranda świetna. Ja betonowe schody tarasowe obłożyłem kostką betonową (może być ze szlachetniejszego materiału ) na zaprawie betonowej. Nic nie pęka i zima im nie jest straszna.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Urszulla 07:28, 01 maj 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21805
Milka napisał(a)





Irenko, jaką tu masz odmianę tawuły z przodu rabaty?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
la_estrellita 23:36, 01 maj 2019


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Pięknie jak zawsze . Psiak widać, że nie spodziewał się zamkniętych drzwi zastać . Twoje laurowiśnie utwierdzają mnie w przekonaniu że powinnam sadzić u siebie. Masz może odmianę caucasica? Dostałam cztery i nie wiem czy sadzić na słońcu czy w cieniu. Internety mają podzielone zdania tzn. co strona to inna wersja .
____________________
Agnieszka Gutlandia
ElzbietaFranka 10:16, 02 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865
Ale te dzieciaki podobne do siebie cała babcia.

Teraz poważnie jest mała różnica wieku i w tym okresie dzieci się wyglądem wyrownuja. Tak było miedzy moja siostra a mną jak patrzę na fotytez 1,5 roku różnicy.

Miluś tak zaglądam do ciebie i myślę sobie, że też masz dużo do cięcia krzaków. Ja już nie wyrabiam co przyjeżdżam na działkę to tnę znowu sterta do rozdrabniacza leży.

U nas sucho przed chwilą podlewalam i zaraz idę znowu nie ma co liczyć na niebiosa. Wieje słońce na przemian z chmurami.

Miłej majówki
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Margarete 12:52, 02 maj 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Imprezowania w bieli super się komponuje z tym twoim białym murem okalającym ogród dookoła oraz z tą s2ieżą wiosenną soczystą zielenią.
Piękne detale ze swojego ogrodu pokazujesz Irenko mi nad każdym zdjęciem można się rozpływać w pochwałach
O hakaone w monstrualnych rozmiarach już nie wspominam bo one u ciebie zawsze budzą moją zazdrość i zachwyt.
Buziaki na weekend !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Milka 07:15, 03 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Małgosiu dziękuję za tyle ciepłych słów
Lubię imprezownię, ale niestety jest też to miejsce do do dodatkowego sprzątania, a tych mi nie brakuje. Niemniej sprawdza się na jakieś imprezy, jak były nagrania, tu było miejsce odpoczynku i poczęstunku.
Czasu brak, bo 1 maja nagrania, potem szykowanie na imieniny, dziś wspólne imieniny, ciut gorsza pogoda, ale może się poprawi, bo znowu na imprezowni
Cmokam Małgoś
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
hankaandrus_44 07:25, 03 maj 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Wesołej imprezki i wszystkiego najlepszego z okazji imienin!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies