Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

greg66 15:07, 20 maj 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Milka napisał(a)

Tak, Tomek z Nysy, przemiły facet.
Grzesiu, to daj znać kiedy jesteś i zapraszam, możesz po drodze i mój w realu ogród zobaczyć. Dziękuję za pochwały


jak w czerwcu będę jechal to dam znać
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Waclaw 15:57, 20 maj 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Milka napisał(a)

zaczyna się na rodkowej i wszystkie rodki wzdłuż muru i z tyłu imprezowni
pogoda dziś zmienna, pochmurnie, straszą burzami, deszcz, ten ok ale niech siąpi
w taka pogodę łapię lenia, a wy??



jak pięknie!
u mnie pełne słońce więc ochoczo zasuwam na działkę. Dzisiaj koszenie trawy.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
hankaandrus_44 18:05, 20 maj 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Mnie się udało! Deszcz dopiero o 17-tej przyszedł, z grzmotem i błyskawicą, ale ja od 9-tej w ogrodzie, udało się podgonić robotę.

Twoja drzewiasta cudna, poszukaj jej nazwę, proszę.

Jak pada to faktycznie nic się nie chce. Trzymaj się, u mnie na jutro ulewne deszcze zapowiadają, lepiej nie.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Doranma 18:31, 20 maj 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Milka napisał(a)





Lenistwo w takim ogrodzie to ja rozumiem - przecież trzeba się nacieszyć tym pięknem wokoło ☺
Trzecie zdjęcie podoba mi się szczególnie, ta delikatność listków przeswietlonych słońcem ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Margarete 19:01, 20 maj 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Irenko fajnych gości miałaś i świetna ta idea. Rzeczywiście zmieniło się u nas w Polsce wiele w różnych dziedzinach a w tym w kwestii zakładania ogrodów, dbania o otoczenie domów, skwery w miastach, parki etc. Epoka minęła wobec tego co było a co jest. I super ja z moim ogródeczkiem też się wpasowałam w te przemiany

A że trafili do twojego cudnego ogrodu to wcale mnie nie dziwi bo on jest przecież przepiękny, bujny, kolorowy, różnorodny i przez to ciekawy.
Kolorów i bujności roślin oraz tych różnych zakątków można ci zazdrościć .
Buziaki !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
ElzbietaFranka 19:56, 20 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13936
Milka napisał(a)

Ela, wielkie dzięki zawsze jesteś tak pozytywnie do mnie nastawiona nie mam wpływu na to, jak zmontują, wiem że szczerze mówiłam, byłam sobą, jakkolwiek by ludzie to odbierali
Na żywo jest ładniej, naprawdę, w końcu po 7 latach to stwierdzam, a że coś wkoło się robi, no taki nasz los, ciągle coś chcemy, dzięki





To prawda chocbym kazda rosline focila z. Kazdej strony nigdy fota nawet film nie odda rzeczywistosci.
Moj tez ma prawie 7 lat oczywiscie nie caly. Czesc byla wczesniej ale w od 2013 r zmienil sie nie do poznania, ile juz podcielam krzakow, drzew.
Mamy prawie taki sam areal u mnie troche luzniej, ale tez zaczyna sie robic wszystkiego duzo.

W sobote przyjechalam na dzialke i chodzilam przez 1,5 godziny ogladajac prawie kazdy krzak i rosliny. Tu chwast tam chwast chodze i wyrywam robie przystanek aby zrobic fotke, aby sie napatrzec jak ladnie.
To jest spacer.

Milus wierze, ze masz piekny ogrod. Tyle fot przeciez te rosliny musza gdzies rosnac. Poutykane, ale wszystko pieknie pasuje. A po drugie co zrobic jak czlowiek zachlanny. W ogrodzie jest bardzo wazny klimat a u ciebie z fot to widac. Co z tego, ze nasadzisz wszystkiego narobisz fontann, oczek, kaskad, skalniakow jak nie bedzie klimatu no wiesz musi miec to cos co zaciekawi ogladajacego i dobrze sie czuje w danym miejscu.

Oj rozpisalam sie, ale tak mam

Przed chwila przeszla u nas druga burza, lunie i po 15 minutach po wszystki jest bardzo cieplo.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
hankaandrus_44 20:38, 20 maj 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Iruś, zaglądam, podziwiam i gratuluję odwiedzin! Kto jak nie TY! Brawo!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
frezja 21:16, 20 maj 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Irenko, jak Twoje pęcherznice ? U mnie dziwna z nimi sytuacja..jedna kupiona w tym czasie, jak Twoje i nie zawiązuje już drugi rok kwiatów; natomiast dokupiona wiosną ma już piękne pąki. O co chodzi? rosną blisko siebie.

Zastanawiam się teraz, kiedy ją cięłam...czyżbym zaszkodziła, sama już nie wiem
____________________
Ewa - Ogrodowy song
hankaandrus_44 21:19, 20 maj 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Wg mnie pęcherznice zakwitają na zeszłorocznych pędach w dodatku zwisających.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
frezja 21:32, 20 maj 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
hankaandrus_44 napisał(a)
Wg mnie pęcherznice zakwitają na zeszłorocznych pędach w dodatku zwisających.


Czyli coś nawaliłam z tym cięciem. Kartkę przykleję
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies