Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Milka 07:19, 21 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kasya napisał(a)
Bardzo soczyście u ciebie

Była burza, deszcze i zielenieje. Trawa do koszenia, źle już się chodzi.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:34, 21 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ewa777 napisał(a)
Irenko, cudowne obrazy wiosenne. Te Twoje magnolie są niesamowite, w tej ilości, to musi być zaskakujący efekt. U mnie jak zawsze wszystko spóźnione w stosunku do Twoich roślinek
Zwierzaki masz cudowne

Ewa, wiosna zawsze budzi radość Klimat nas nie rozpieszcza, dlatego tak nas budzenie przyrody cieszy.
kicia jest niesamowita, szkoda że nie mam jak porównać, czy wszystkie koty takie są, bo psiaki mniej więcej tak samo.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:35, 21 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Agatorek napisał(a)
Irenko, jesteś czarodziejką . U Ciebie wszystko pędzi jak szalone.

Jak się czujesz po szczepieniu?

Agnieszko, to ten mur.
Boli mnie ręka, pewnie minie, idzie wytrzymać.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:36, 21 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
MiluniaB napisał(a)
Irenko hiacynty z kurczakiem piękne, sasanki również, a magnolie cudne
Dużo u Ciebie wiosny - fajnie

Irenko czy rh mogę podlewać biohumusem, a jak zakwitną nawozem dla kwitnących?

Milunia dziękuję.
Teraz nic im nie dawaj, one pędzone w szkółce, tylko podlewanie i dopiero po kwitnieniu dasz nawóz i w sierpniu, lepiej nie przesadzić.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:37, 21 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
basia3012 napisał(a)
Irenko, usunęłam już te moje bluszcze zimozielone. Ale trochę korzeni mi się pourywało. Czy będą rosły? Jak myślisz?

Basia, na bank będą rosnąć, musisz z korzeniem wywalić.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:44, 21 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
basia3012 napisał(a)


U mnie na razie nie widziałam ślimaków na ciemiernikach. tfu,tfu
Ostatnie zdjęcie to taka tajemnicza aleja, piękna.

U mnie pełno i tych w skorupach i młodych golasów. Trzeba kupić granulki, bo zjedzą wszystko, lilie już czuby zjadły,naparstnice, powojniki atakują.
Dołożyłam w tym miejscu patyki anabelek, nie wiem czy nie za dużo tam będzie, bo już 3 hortensje są.
A w tym miejscu za murem budowla sąsiadów, całe szczęście biała, to nie będzie razić, a nawet bardziej rośliny na tym tle będzie widać.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
hankaandrus_44 07:44, 21 kwi 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Masz już szczepienie za sobą. Będzie dobrze. Ja za tydzień. Wczoraj ogród był ze mnie zadowolony. Usunęłam z widoku hałdę różanych gałęzi. Będzie bezpieczniej, ale czy wszystkie różyczki pięknie odbudują się? Zobaczymy. Wszystkie przycięte do korzenia prawie.

Pogodnego dnia dla Was. U mnie rano mgła. Tego nie lubię.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Milka 07:47, 21 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
effka napisał(a)
Irenko, trzymaj się zdrowo teraz, uważaj na sobie, byleby dotrwać do drugiej dawki i potem jeszcze chwilę.

Ah te Twoje magnolie, gwiaździsta jest wspaniała! Muszę kiedyś kupić, tylko gdzie wsadzę...

Ewa, tak, dalej uważanie, 25.05 mam drugą dawkę. teraz już wszystkich chętnych na potęgę szczepią.
Gwiaździste są sliczne. Jak byś posadziła w mniej nasłonecznionym miejscu, będą długo kwitnąć.
Będę robić sadzonki, jak się uda, dostaniesz, bo kilka będę robić. Tylko ciekawa jestem czy tak uzyskane magnolie będą szybko kwitnąć?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:50, 21 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hankaandrus_44 napisał(a)
Masz już szczepienie za sobą. Będzie dobrze. Ja za tydzień. Wczoraj ogród był ze mnie zadowolony. Usunęłam z widoku hałdę różanych gałęzi. Będzie bezpieczniej, ale czy wszystkie różyczki pięknie odbudują się? Zobaczymy. Wszystkie przycięte do korzenia prawie.

Pogodnego dnia dla Was. U mnie rano mgła. Tego nie lubię.


Hanuś, zaraz idę do was, co tam słychać i zacznę od ciebie.
Tydzień zleci, ciekawa jestem czy też ręka będzie cię boleć, ja z konieczności miałam w prawą rękę szczepienie.
Super, ze aż tyle zrobiłaś. Też mi róże niektóre złapało, jeszcze nie do końca pocięłam, a niektóre też do ziemi. Niby się odmłodzą.
Mgła była wczoraj, potem super słonko i ciepło, a potem ulewa, jak raz dla roślin super.
Dziś słonko od razu i posyłam do ciebie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
danuta_szwajcer 09:14, 21 kwi 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Mnie tez ręka bolała i glowa ale przez dwa dni i potem wszystko przeszło U nas tez burza już była ale póki co unieruchomiona jestem Piękne te cisy,jednak one sa niezawodne, pszukam Susan bo ona pózniej kwitnie to może i nie będzie przymarzać, ale najpierw musza mnie "naprawić". Piękne sasanki masz. Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies