Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Mirka 23:53, 05 lut 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
No wreszcie jesteś i to z taką piękną porcją fotek .
Je jeszcze leniuchuję zerkam na cieplejsze dni
Pozdrawiam Iruś
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Milka 07:53, 06 lut 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mirka hej.
Powiem ci, że jak zima trwa, nic mi się nie chce. A tak w ogóle to coraz wolniejsza się robię, aż strach, co dalej będzie.
U mnie tej pracy dużo, to dzielę i etapami robię. Trawy już wycinam, bo fruwają wszędzie. Pogoda w kratkę, jak słonko, to wieje, że nie da się wyjść.
U was pewnie chłodniej, to musisz poczekać. Mam całą listę planów, co się uda wykonać, nie wiem, bo i ja ciut leniwa się robię
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 08:10, 06 lut 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Roocika napisał(a)
Witaj Irenko w Nowym Roku się witam. I Ciebie wiosna już puka, przycupnę

Cześć Asiu
Tobie też udanego sezonu i zdrowia,bo bez niego ani rusz. Dziś na razie nie wieje, może zrobię obchód po śniadaniu, a może i coś ciachnę
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 08:14, 06 lut 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
sylwia_slomczewska napisał(a)
Widzę, że porządki ogrodowe i wiosna u Was
Ja dzisiaj zaczęłam sprzątanie w podwórku bo wszystko startuje i nie mogę uwierzyć, ż tak wcześnie. Zawsze w lutym cięłam owocowe a potem drzewa i krzewy w ogrodzie dopiero w marcu tak końcem brałam się za sprzątanie grubsze, a w tym roku już muszę. Nawet piwonie wystartowały, boję się, ze zmarzną potem

Sylwia, to samo u mnie i jak teraz nie zrobię, zdeptam potem wszystko. No dziwne, że tak szybko. Boję się, żeby potem kwiecień- maj nam zimno i mróz nie dowalił, ale jaki wpływ mamy na to, żaden.
U nas w gminie już tną klony, muszę i ja swoje ciąć i oczywiście wisterię, ale to Zygi musi, bo na drabinę trzeba wysoko wejść.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 08:56, 06 lut 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Anda napisał(a)
Pięknie po prostu, niezmiennie

Ewo, dzięki serdeczne
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 09:24, 06 lut 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ewik napisał(a)
Wiosna pełną gębą u Ciebie , aż oczy zabłysły na takie widoki .

Ewa, no zbyt szybko wszystko rusza, ale co zrobić. Zimy nie było, właściwie tylko plusy, za to mnóstwo wiatru i deszczu. Dziś pada, ale muszę wyjść poruszać się choć na chwilę, bo tyłek mi się na krzesło nie mieści.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 09:30, 06 lut 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Alija napisał(a)


Irenko! U Ciebie wyraźnie widać już zaglądającą wiosnę. Oby szybko do nas przyszła.
Ten jaśmin jest cudny. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Alu, cieszy mnie nadchodząca wiosna, chcę się potyrać, ale różnie z tą pogodą, wiatry mnie wykańczają.
ten jaśmin piękny, ale mam go fatalnie posadzonego. Z lenistwa już nie przesadzam.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 09:33, 06 lut 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Urszulla napisał(a)
Zwiastujesz wiosnę, jak zwykle pierwsza

Ula dzięki za odwiedziny. U dziewczyn też już są pierwsze oznaki wiosny, szybko w tym roku.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
malgorzataka... 10:48, 06 lut 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Ooo jejku jejku a ja swoją wisterię jesienią chlasnełam---jak myślisz -odpłaci mi się pięknym za nadobne?
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Milka 10:50, 06 lut 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Martka napisał(a)
Irenko, z przyjemnością pospacerowałam. Oto co daje duży ogród Tobie wiele radości i pracy, nam podziwy jej efektów Tyle się u Ciebie w lutym dzieje, cieszę się, że wrzuciłaś zdjęcia, jest i dla nas nadzieja Piękny ten jaśmin nagokwiatowy, ale mahonia też mnie zauroczyła, już u Hani Gruszki ją podziwiałam. Pozdrawiam!

Dzięki za odwiedziny.
Pracy sporo mam, ale jak sensownie podzielę, da się żyć i nawet odpoczywać.
Mahonie już mają 25 lat, bardzo je cenię, również za łatwość hodowli i to, że sobie świetnie radzą tam, gdzie inne rośliny padają. A to, że można je dowolnie formować, to duży plus.Pozdrawiam i ja
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies