Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » W piaskownicy

Pokaż wątki Pokaż posty

W piaskownicy

adewzuol 07:40, 17 mar 2016


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
ewa_k napisał(a)
Będę podglądać, ciekawa co udało Ci się wychodować.Też mam ten problem - ziemia VI i V klasa.
Ale Twój ogród starszy chyba patrząc po roślinach.
Od kiedy go tworzysz?


Cześć Ewa!
Pierwsze nasadzenia pojawiły się w 2009 roku: brzozy wzdłuż drogi, żywopłot i jarzębiny. Później okazjonalnie coś kupione było gdzieś sadzone i nie koniecznie teraz pasuje. Słabo znam się na ogrodnictwie, więc nie mam odwagi przesadzać. Mam nadzieję, że wiele nauczę się od Was i Ogrodowiska.














____________________
Ewelina W piaskownicy
adewzuol 07:44, 17 mar 2016


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
omelka1 napisał(a)
Pisałaś że wokół domu piaskownica...ładnie to tak kłamać?Przecież to już piękny zadbany ogród.Czekam na kolejną odsłonę piaskownicy.


Omelka1, wybrałam ujęcia od strony wjazdu, takie żeby choć trochę przyciągnęły oko. W późniejszym czasie zrobię zdjęcia i pochwalę się resztą, tam już nie będzie tak atrakcyjnie.
E.
____________________
Ewelina W piaskownicy
adewzuol 07:51, 17 mar 2016


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
kasja83 napisał(a)
Ale masz piękny dojazd do domu-taki tajemniczy.A i ogród prezentuje się świetnie-nie wygląda mi na taki dopiero zakładany-spójrz na mój "ogród", który jest zakładany-Widać niesubtelną różnicę


kasja83, już wcześniej oglądałam Twój ogród, będzie w nim uroczo. Zazdroszczę skarpy przy tarasie. Będę zaglądać i kibicować.
Ja także proszę o uwagi i sugestię.
E.
____________________
Ewelina W piaskownicy
Dominika11 17:59, 17 mar 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Witaj
przepiękny masz wjazd na posesję
Jest bardzo interesująco, będę zaglądać
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
kasja83 18:44, 17 mar 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
adewzuol napisał(a)


kasja83, już wcześniej oglądałam Twój ogród, będzie w nim uroczo. Zazdroszczę skarpy przy tarasie. Będę zaglądać i kibicować.
Ja także proszę o uwagi i sugestię.
E.


DziękiA co do skarpy to ja właśnie nie jestem z jej powodu szczęśliwa,ale...dom jest na tyle wysoko nas poziomem gruntu plus spadek terenu, że inaczej niebardzo można było załatwić tematu tarasu.Trochę ogarniemy się teraz z ziemią-gdzie trzeba-dosypiemy i zobaczę jak duża wychodzi ta skarpa.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
gabriela_kra... 12:25, 08 kwi 2016


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Przyszłam się przywitać u Ciebie

Masz cudowną trawę, cudną alejkę i zadbany ogród, a to wiele. Bardzo mi się już teraz u Ciebie podoba.

My też mamy taką samą ziemię, też piach. Uciążliwe to ,ale jakoś sobie radzimy.

Pozdrawiam i będę zaglądać
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
yolka 14:08, 08 kwi 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Aleja brzozowa cudo, a ogród również zachwyca
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
adewzuol 20:45, 12 kwi 2016


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
gabriela_krajewska napisał(a)
Przyszłam się przywitać u Ciebie

Masz cudowną trawę, cudną alejkę i zadbany ogród, a to wiele. Bardzo mi się już teraz u Ciebie podoba.

My też mamy taką samą ziemię, też piach. Uciążliwe to ,ale jakoś sobie radzimy.

Pozdrawiam i będę zaglądać


A jak radzicie sobie z podlewaniem? ja trawnik podlewam z węża, rabaty częściowo z węża, a częściowo konewką deszczówką, którą zbieram z rynien do beczek. Ale wody w mojej "piaskownicy" ciągle jest mało. Jak wspomnę upały zeszłego lata i całe popołudnia spędzone na podlewaniu, a mimo to marne efekty, to mój zapał ogrodniczy lekko przygasa.
____________________
Ewelina W piaskownicy
Izoldka 07:38, 13 kwi 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 217
Dziękuję za wizytę Pięknie tu u Ciebie. A aleja brzozowa cudowna. Zaznaczam i będę wpadać
____________________
Iza - Ciężkie pięknego początki
Psiamama 13:07, 13 kwi 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Witaj nie przygasaj, nie wolno jak się ma taki trawnik i dojazd do domu
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies