Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój mały wymarzony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały wymarzony ogród

goska 16:25, 14 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2016
Posty: 356
Dziękuje za cenne rady. Obawiam się, że jednak wsadziłam za blisko róże ehhh. Jaką mniej więcej musiałabym zachować odległość???
____________________
gosia
Toszka 18:15, 14 cze 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Na rózach się nie znam, ale uwzględnij, że lawenda jeszcze się rozrośnie i dolicz połowę przyszłego gabarytu rózy (druga połowa będzie z tyłu)
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
goska 18:48, 14 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2016
Posty: 356
Toszka napisał(a)
Na rózach się nie znam, ale uwzględnij, że lawenda jeszcze się rozrośnie i dolicz połowę przyszłego gabarytu rózy (druga połowa będzie z tyłu)


Ehhh jak to ja najpierw zrobię później pomyślę...ale zostawię już tak jak jest. Lawendę ciut przytnę z tyłu. Tosia ja się też nie znam na różach ogólnie amatorka ze mnie ale mam nadzieję, że efekt końcowy osiągnę.
____________________
gosia
Toszka 19:35, 14 cze 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Gosiu, ogrodnictwo to tylko praktyka i doświadczenie. Ile by książek nie czytać i wszelakich gazetek nie nauczysz się lepiej jak we własnym ogrodzie.
Będzie ciasno to na wiosnę przesadzisz
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Toszka 19:35, 14 cze 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
wyszło na to, że się powtarzam
(dubelek był)
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Makusia 11:49, 15 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Gosiu,
przyszłam się przywitać

Lawenda śliczności! Kwitnie już u Ciebie?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
paulina_ns 12:02, 15 cze 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Piękna masz lawendę ile ona ma? Nie przejmuj się ja też wszystko ciasno sadzę, już turzyce musiałam bardziej odsunąć do przodu, bo mi rozchodniki ja pożarly, no i białe muszę przesadzić przed różowe, bo ich w ogóle już nie widać także jak sama widzisz nie jesteś w tym wszystkim sama .
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
goska 15:39, 15 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2016
Posty: 356
Toszka napisał(a)
Gosiu, ogrodnictwo to tylko praktyka i doświadczenie. Ile by książek nie czytać i wszelakich gazetek nie nauczysz się lepiej jak we własnym ogrodzie.
Będzie ciasno to na wiosnę przesadzisz



Zgadzam się z Tobą w 100 %...buziaki
____________________
gosia
goska 15:40, 15 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2016
Posty: 356
Makusia napisał(a)
Gosiu,
przyszłam się przywitać

Lawenda śliczności! Kwitnie już u Ciebie?



Witam Cię w moich skromnych progach . A lawenda już kwitnie...ta w przodzie udała mi się a to chyba dlatego, że sam piach i ciągłe słońce
____________________
gosia
goska 15:43, 15 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2016
Posty: 356
paulina_ns napisał(a)
Piękna masz lawendę ile ona ma? Nie przejmuj się ja też wszystko ciasno sadzę, już turzyce musiałam bardziej odsunąć do przodu, bo mi rozchodniki ja pożarly, no i białe muszę przesadzić przed różowe, bo ich w ogóle już nie widać także jak sama widzisz nie jesteś w tym wszystkim sama .



Dziękuję. Zaraz zerkam do Ciebie . A lawendę mam już ok. 7 lat. Co roku mój mąż tnie ją bezlitośnie na jeża i zawsze ładnie odbija. Chyba służy jej to miejsce. Pocieszyłaś mnie bo ja też ciągle coś wsadzam i przesadzam hehe
____________________
gosia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies