Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój mały wymarzony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały wymarzony ogród

Marzenaka 16:26, 15 cze 2016


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Lawenda już ci kwitnie. Moja dopiero zacznie. W tamtym roku mi nie zakwitła dlatego teraz jestem bardzo ciekawa.
____________________
Ogród Marzeny
goska 17:36, 15 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2016
Posty: 356
Marzenaka napisał(a)
Lawenda już ci kwitnie. Moja dopiero zacznie. W tamtym roku mi nie zakwitła dlatego teraz jestem bardzo ciekawa.

Kwitnie pieknie a jeszcze bardziej pachnie ☺ to chyba dzieki mocnemu cieciu
____________________
gosia
goska 17:51, 15 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2016
Posty: 356
A to moja kolejna pieknosc tzn bardziej mojego meza to on ja przycina i dba o nia ja juz 2 zmarnowalam rosnie sobie w tak pieknym towarzystwie
____________________
gosia
goska 17:55, 15 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2016
Posty: 356
A to tak zielono sie zrobilo...kocham ten widok po deszczu a jeszcze bardziej jak wszystko pieknie kwitnie na zmiane ehhhh
____________________
gosia
goska 17:57, 15 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2016
Posty: 356
Przy bialym murze wsadzilam bluszcz zimozielony mam nadzieje, ze ladnie sie przyjmie i sie zazieleni na calosci
____________________
gosia
goska 18:12, 15 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2016
Posty: 356
Lawenda na przodzie kwitnie cudnie a ta z tylu ma mniej slonca i dopiero co zacznie kwitnac
____________________
gosia
paulina_ns 18:19, 15 cze 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
goska napisał(a)



Dziękuję. Zaraz zerkam do Ciebie . A lawendę mam już ok. 7 lat. Co roku mój mąż tnie ją bezlitośnie na jeża i zawsze ładnie odbija. Chyba służy jej to miejsce. Pocieszyłaś mnie bo ja też ciągle coś wsadzam i przesadzam hehe


Ja drugi rok, więc jeszcze trochę sobie na taki efekt poczekam ja swoją też przycielam wiosna bardzo krótko, byłam przekonana,że już po niej, a jednak się pozbierala i nawet zaczyna kwitnąć

Tutaj chyba większości przesadza, dosadza, zmienia, poprawia - ja już tak mam,że jak mi coś nie pasuje, to spać po nocach nie mogę, póki tego nie poprawię haha, jedynie na co trzeba uważać,żeby nie przesadzać jak jest słońce, ja już w ten sposób kilku roślin się pozbylam.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
goska 18:50, 15 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2016
Posty: 356
Lawendy są wdzięczne i lubią cięcie jak ich się nie tnie robią się wielkie suche krzaczory hehe.
A co do przesadzania ja w tym roku tak wykończyłam swoją różę na pniu chciałam zmienić przód i przenieść ją na tył ogrodu. Niestety mimo podlewania i osłaniania padła nadal mam ją ale już straciłam nadzieję, że odbije...a była taka cudna.
____________________
gosia
anbu 19:58, 15 cze 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Ja też uwielbiam ogród po deszczu Cudna lawenda
____________________
Ania Ogród Ani :)
Makusia 21:14, 15 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Skoro o lawendzie- to była moja pierwsza świadomie kupiona roślinka w ogrodzie. Stanowisko ma słoneczne. Z pierwszych nasadzeń zostały mi może ze trzy. Co roku kupuję i część zimy nie przetrzymuje, a część niby żyje, a za chwil parę zaczyna schnąć z jednej strony i pada

Nie mam chyba reki do niej.
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies