Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mini Kubusiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Mini Kubusiowo

kaisog1 21:57, 20 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Ja już się tej wiosny doczekać nie mogę... co prawda rewolucji wielkich nie będzie bo remont nas wykończył pod każdym względem ale plany powoli powstają... na razie nanoszę co i jak na kartkę... to precyzyjna praca i jak zawsze coś się nie zgadza ale nie daję za wygraną


Pozdrawiam gorąco wszystkich zaglądających
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Rumianka 22:13, 20 lut 2017


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Gosia, z jednej strony współczuję remontu, bo to ciągły bałagan, aż do obrzydzenia, ale z drugiej strony jaki wspaniały oddech się łapie, po zakończeniu remontu...Wiem coś o tym, bo na "walizkach" siedzieliśmy bite 2 lata... ale jest już po...łażę po pomieszczeniach i nacieszyć się nie mogę, że wszystkie zamierzenia udało się zrealizować...Tobie też tego życzę...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
an_tre 23:02, 20 lut 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
kaisog1 napisał(a)
Ja już się tej wiosny doczekać nie mogę... co prawda rewolucji wielkich nie będzie bo remont nas wykończył pod każdym względem ale plany powoli powstają... na razie nanoszę co i jak na kartkę... to precyzyjna praca i jak zawsze coś się nie zgadza ale nie daję za wygraną


Pozdrawiam gorąco wszystkich zaglądających
Tak myślałam, że coś sobie projektujesz
do miłego
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
kaisog1 23:50, 20 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Rumianko witaj No u nas w zasadzie już po remoncie, zostały jeszcze drobne wykończenia .... czyli to co najgorsze. Faktem jest, że robiliśmy już koncówkę na wariata zupełnego bo było 5 dni do Świąt

Ania no wiesz, że ja nie usiedzę bezczynnie
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Rumianka 11:01, 21 lut 2017


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Patrząc na rysunek, wnioskuję, że zarys ogrodu będzie zupełnie inny niż w Kubusiowie...tam są linie faliste, a tu proste... Jednakże, znając Twój talent twórczy, już na tym etapie planowania, wiadomo, że stworzysz cudo w ogrodzie...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
kaisog1 14:44, 21 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Rumianko Kubusiowo to wielki ogród, taka biała kartka była a to mały, przydomowy ogródek. Większość rzeczy, roślin niestety musi zostać. Kształty rabat w zasadzie też są wymuszone ponieważ są położone chodniczki z kostki... Wielkiego twórczego szału tu nie będzie bo nie ma jak. Zresztą cieszę się, że ogród nie jest za duży bo nie dałabym rady tego wszystkiego ogarnąć Jak na razie trzeba usunąć dwa drzewa z terenu a to się wiąże z wypełnianiem wniosków i czekaniem na decyzje... może w tym roku uda się zrobić nasadzenia nowych drzew, wymianę niektórych tui w żywopłotach.... no efektu WOW z pewnością w tym roku nie osiągnę ...ale chęci są a to najważniejsze
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Joku 15:49, 21 lut 2017


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12089
Ja lubię jak nowy ogród dopasowuje się do istniejącej roślinności.
Powodzenia Gosiaczku.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
hankaandrus_44 16:31, 21 lut 2017


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7194
Trzymam kciuki za Wasze zdrowie przy tych drzewach do wycięcia,. Będzie dobrze, innej opcji nie ma!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
kaisog1 17:47, 21 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Jolu fajnie, że zajrzałaś Powiem Ci, że łatwiej pracuje się na "białej kartce" niż na istniejącym już organizmie szczególnie kiedy musisz przeforsować własne pomysły

Haneczko noooo zdrowia to trzeba będzie. To dwie stare morele, z których jedna już padła w zeszłym roku a druga, o cudownym kształcie w połowie jest martwa. Niestety to rak drzew owocowych - drzewa nie do uratowania.....
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
pawel_snopek 18:00, 21 lut 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
kaisog1 napisał(a)
Rumianko Kubusiowo to wielki ogród, taka biała kartka była a to mały, przydomowy ogródek. Większość rzeczy, roślin niestety musi zostać. Kształty rabat w zasadzie też są wymuszone ponieważ są położone chodniczki z kostki... Wielkiego twórczego szału tu nie będzie bo nie ma jak. Zresztą cieszę się, że ogród nie jest za duży bo nie dałabym rady tego wszystkiego ogarnąć Jak na razie trzeba usunąć dwa drzewa z terenu a to się wiąże z wypełnianiem wniosków i czekaniem na decyzje... może w tym roku uda się zrobić nasadzenia nowych drzew, wymianę niektórych tui w żywopłotach.... no efektu WOW z pewnością w tym roku nie osiągnę ...ale chęci są a to najważniejsze

Teraz można na własnym terenie drzewa wycinać bez pozwolenia Pozwolę sobie napisać pozdrawiam Paweł
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies