Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - Brzóstowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - Brzóstowa

OlgaKol 08:34, 03 lip 2016


Dołączył: 10 maj 2015
Posty: 580
Dzięki, zapraszam kiedy tylko masz ochotę
Mam nadzieję,że też założysz swój wątek, skoro nabyłaś działkę
Pozdrawiam
____________________
Olga Maniak w ogrodzie
inka74 10:20, 06 lip 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Olga - trafiłam do ciebie dzięki cudnym różom ale cała reszta robi ogromne wrażenie. Piękny i zadbany masz ogród. Będę zaglądać.

Pat miałam ostatnio w ręku i nie kupiłam. Teraz nie żałuję choć pięknie kwitnie i kolor ma cudny. Ale mam miejsce jeszcze tylko na 3-4 róże i nie chcę wyrzucać. Ani się wkurzać choć z różami z racji ich obłędnej ilości ciężko wybrać. Podoba mi się więcej odmian niż mój ogródek może zmieścić.

U mnie powojniki na drzewach. Z różą chcę jeden puścić. Absolutnie genialnie to wygląda.

Pisałaś, że mocno tniesz pilgrimkę - jak mocno? Miałabyś zdjęcie po cięciu? Ogromna jest u ciebie. Już widzę że muszę u siebie przerobić rabatę bo ciasno będzie miała.
Pozdrawiam i miłego dnia życzę
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
OlgaKol 15:57, 06 lip 2016


Dołączył: 10 maj 2015
Posty: 580
inka74 napisał(a)
Olga - trafiłam do ciebie dzięki cudnym różom ale cała reszta robi ogromne wrażenie. Piękny i zadbany masz ogród. Będę zaglądać.

Pat miałam ostatnio w ręku i nie kupiłam. Teraz nie żałuję choć pięknie kwitnie i kolor ma cudny. Ale mam miejsce jeszcze tylko na 3-4 róże i nie chcę wyrzucać. Ani się wkurzać choć z różami z racji ich obłędnej ilości ciężko wybrać. Podoba mi się więcej odmian niż mój ogródek może zmieścić.

U mnie powojniki na drzewach. Z różą chcę jeden puścić. Absolutnie genialnie to wygląda.

Pisałaś, że mocno tniesz pilgrimkę - jak mocno? Miałabyś zdjęcie po cięciu? Ogromna jest u ciebie. Już widzę że muszę u siebie przerobić rabatę bo ciasno będzie miała.
Pozdrawiam i miłego dnia życzę


Witam również,
Dziękuję za miłe słowa
Pilgrimkę ciełam jak zwykłą różę - ok 30-40cm. W tej chwile mierzy ok 170cm. W zeszłym roku jej nie przycięłam, to mierzyła ok 2m. Była za wysoka - wiatr ją przewracał.
Zamiast Pat Austin kup sobie Lady of Shalott - kolor bardzo podobny a piekny ma krzew
Pozdrawiam i idę z rewizytą
____________________
Olga Maniak w ogrodzie
miskka 20:09, 06 lip 2016


Dołączył: 12 lut 2015
Posty: 621
Hej! Przyleciałam od Karola, a on wie co dobre
Super ogród. Pozwolisz, że od ciebie będę czerpać inspiracje na drzewa do siebie?! Brakuje mi ram w postaci drzew. W planach mamy dosadzanie.
Róże twe cuuuuudne obejrzałam!!!!
____________________
majkamaj 10:07, 07 lip 2016


Dołączył: 15 sty 2012
Posty: 110
Pięknie u Ciebie.
____________________
Pozdrawiam, Marzanna
OlgaKol 18:10, 07 lip 2016


Dołączył: 10 maj 2015
Posty: 580
miskka napisał(a)
Hej! Przyleciałam od Karola, a on wie co dobre
Super ogród. Pozwolisz, że od ciebie będę czerpać inspiracje na drzewa do siebie?! Brakuje mi ram w postaci drzew. W planach mamy dosadzanie.
Róże twe cuuuuudne obejrzałam!!!!


Witam również, pytaj o co chcesz
Dziękuję za komplementy
____________________
Olga Maniak w ogrodzie
OlgaKol 18:10, 07 lip 2016


Dołączył: 10 maj 2015
Posty: 580
majkamaj napisał(a)
Pięknie u Ciebie.
Dziękuję
____________________
Olga Maniak w ogrodzie
OlgaKol 18:13, 07 lip 2016


Dołączył: 10 maj 2015
Posty: 580
Mój dzisiejszy nabytek - Minerva - szkoda, że nie można fotografować zapachu. Róża pachnie obłednie

____________________
Olga Maniak w ogrodzie
dominika_ 21:04, 07 lip 2016


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
O widzę, że i Ty się wybrałaś na małe zakupki
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
OlgaKol 21:22, 07 lip 2016


Dołączył: 10 maj 2015
Posty: 580
dominika_ napisał(a)
O widzę, że i Ty się wybrałaś na małe zakupki

Tak, będąc przejazdem na Żeromskiego wpadłam tylko na chwilę do ogrodniczego zobaczyć czy nie ma czegoś ciekawego i zapach oraz kolor tej róży mnie urzekły.
Poszukuję jakichś ciekawych niskich bylinek - wypełniaczy.
____________________
Olga Maniak w ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies