Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - Brzóstowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - Brzóstowa

olga80 09:07, 26 cze 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
masz piękne rozrośnięte róże i bujnie kwitnące moje to jeszcze młodziaki trochę poczekam na takie okazy jak Twoje. Trzykrotka jest super muszę się rozejrzeć w szkółce miłej niedzieli
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Karol99 10:09, 26 cze 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Twoje perukowce mnie zachwyciły, piękne.
Ile lat sobie liczą?
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
zawitka 11:54, 26 cze 2016


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14043
Witaj ---piękny zadbany ogród a zchwycające róże .Nie do wiary że tak fajnie wyglada róża z clematisem .ekstra połączenie .Chyba nie każdego clematisa można połączyć ???
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
OlgaKol 12:06, 26 cze 2016


Dołączył: 10 maj 2015
Posty: 580
Karol99 napisał(a)
Twoje perukowce mnie zachwyciły, piękne.
Ile lat sobie liczą?

Perukowce mam od 2011r - wyprowadziłam je na drzewka. Co rok mocno, wiosną je przycinałam - wtedy słabo kwitły (kwitną na zeszłorocznych pędach), ale miały śliczne listki. W tym roku nie były jeszcze cięte - mam zamiar to zrobić po kwitnieniu, zanim peruczki zaczną bałaganić. Zobaczymy co z tego będzie
____________________
Olga Maniak w ogrodzie
OlgaKol 12:09, 26 cze 2016


Dołączył: 10 maj 2015
Posty: 580
olga80 napisał(a)
masz piękne rozrośnięte róże i bujnie kwitnące moje to jeszcze młodziaki trochę poczekam na takie okazy jak Twoje. Trzykrotka jest super muszę się rozejrzeć w szkółce miłej niedzieli

Dzięki, róże mam już 4-ty rok, dlatego są takie bujne

Trzykrotkę polecam - kwitnie całe lato i jest bezproblemowa

Pozdrawiam
____________________
Olga Maniak w ogrodzie
OlgaKol 12:16, 26 cze 2016


Dołączył: 10 maj 2015
Posty: 580
zawitka napisał(a)
Witaj ---piękny zadbany ogród a zchwycające róże .Nie do wiary że tak fajnie wyglada róża z clematisem .ekstra połączenie .Chyba nie każdego clematisa można połączyć ???


Połączenie takie widziałam na ogrodowisku - to jest róża pilgim i clematis pesident.
Wpisz sobie w google - powojnik z różą - znajdziesz tam kilka ciekawych połączeń
____________________
Olga Maniak w ogrodzie
mirkaka 15:04, 26 cze 2016


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
OlgaKol napisał(a)

Też nie wiem - coś musi jej nie pasować

U mnie jest w pełnym słońcu - pod murkiem. Przy sadzeniu dałam jej ziemię do róż. Nowożę ją 2-3 razy w sezonie (nawóz do róż albo azofoska), do odgrzybiania używam topsin (1-2 razy na sezon) a na mszyce karate zeon - w zależności od potrzeby. Wiosną ścinam ją dosyć mocno, ponieważ nie może być za duża w tym miejscu (kiedyś wiatr mi ją poprzewracał).
Poza tym nic więcej nie robię.

Pozdrawiam,


Ja podobnie o swoją dbam. Ale w tym roku trochę zapachniała jednak w porównaniu do innych pachnących to słabo.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
OlgaKol 15:35, 26 cze 2016


Dołączył: 10 maj 2015
Posty: 580
mirkaka napisał(a)


Ja podobnie o swoją dbam. Ale w tym roku trochę zapachniała jednak w porównaniu do innych pachnących to słabo.


Sprawdzałam u mnie pojedyncze kwiaty i pachną delkatnie, z tym, że jest ich ogromna ilość i zapach się kumuluje - dlatego tak ją czuć na odległość
____________________
Olga Maniak w ogrodzie
OlgaKol 15:35, 26 cze 2016


Dołączył: 10 maj 2015
Posty: 580
mirkaka napisał(a)


Ja podobnie o swoją dbam. Ale w tym roku trochę zapachniała jednak w porównaniu do innych pachnących to słabo.


Sprawdzałam u mnie pojedyncze kwiaty i pachną delkatnie, z tym, że jest ich ogromna ilość i zapach się kumuluje - dlatego tak ją czuć na odległość
____________________
Olga Maniak w ogrodzie
Dominika11 07:32, 27 cze 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
perukowce poprostu odlot
róże boskie
pieknie masz
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies