Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 15:39, 09 lis 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Spokojnie, nie jestem jakimś potworem raz napisałam żeby ktoś czytał uważnie zanim zapyta bo odpowiadam na to samo pytanie średnio kilkanascuIe razy w tygodniu i teraz będzie się to za mną ciągnęło.... Trudno...
Odpowiadając na pytanie ogród jest w aktualnym numerze Moj Piękny Ogród .
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 15:48, 09 lis 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iwk4 napisał(a)
Długo szukałam opisu, jak kopczykuje się róże pienne. Wiedziałam Ana, ze u ciebie czytałam, więc wertowałam stronki i znalazłam. A skoro znalazłam i jest to temat niemal na czasie, pozwolę sobie zacytować post z końca listopada 2013 roku:
Iwonko może komuś się przyda bo to akcja którą już lada moment trzeba będzie wykonać nawet nie pamiętałam ze taką instrukcje poczyniłam
Aaaa dodałabym jeszcze tylko ze w tym roku zanim okryje korony gałązkami i kompostem to owine je agro, żeby wiosna było łatwiej rozgrzebać całość
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
16:28, 09 lis 2015
Dzięki za info będę mieć po pracy fajną lekturkę do wieczornej herbatki
Oczywiście gratuluję serdecznie tego sukcesu !
Karabela 17:17, 09 lis 2015


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
ana_art napisał(a)
Iwonko może komuś się przyda bo to akcja którą już lada moment trzeba będzie wykonać nawet nie pamiętałam ze taką instrukcje poczyniłam
Aaaa dodałabym jeszcze tylko ze w tym roku zanim okryje korony gałązkami i kompostem to owine je agro, żeby wiosna było łatwiej rozgrzebać całość


ale jak to zrobić żeby położyć ale nie połamać?? austinki mam krzaczory, w ogóle tego nie widzę ((
____________________
Eksperymentarium
frezja 17:32, 09 lis 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Karabela napisał(a)


ale jak to zrobić żeby położyć ale nie połamać?? austinki mam krzaczory, w ogóle tego nie widzę ((


Ana,przepraszam,że u Ciebie się panoszęu mnie na str.82 jest filmik instruktażowy...gdybyś Karabelo chciała.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Madzenka 18:35, 09 lis 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Się macha umbry jeszcze w liściach czy wyłysiały po wczorajszych wiatrach?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ana_art 19:02, 09 lis 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Karabela napisał(a)


ale jak to zrobić żeby położyć ale nie połamać?? austinki mam krzaczory, w ogóle tego nie widzę ((
austinek nie trzeba okrywać!!!!! ja pomiędzy mam róże pienne czytli takie na pnniu i je trzeba okryć, austinkom w 2013 dostało się przy okazji, ale wtedy byłuy u mnie malutkie, teraz nie planuje ich kłaść bo sa wielkie zatem nie stresuj się austinkami. TUTAJ CHODZIŁO O TZW RÓŻE NA PNIU
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 19:03, 09 lis 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Madzenka napisał(a)
Się macha umbry jeszcze w liściach czy wyłysiały po wczorajszych wiatrach?
Łyse od kilku dni, po wczorajszych wiatrach połowa nie powiązanych traw fruwa po ogrodzie i zaschnięte pąki hortensji...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 19:03, 09 lis 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Madzenka napisał(a)
Się macha umbry jeszcze w liściach czy wyłysiały po wczorajszych wiatrach?
Łyse od kilku dni, po wczorajszych wiatrach połowa nie powiązanych traw fruwa po ogrodzie i zaschnięte pąki hortensji...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Zielona 22:47, 09 lis 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
ana_art napisał(a)
Spokojnie, nie jestem jakimś potworem .


No coś Ty

PS Lov U
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies