Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 18:26, 09 lis 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Wczoraj jesień .... Dzisiaj....





____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 18:29, 09 lis 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824





____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 18:32, 09 lis 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
justi napisał(a)
Świetny jest ten przedogródek, napatrzeć się nie mogę.
U mnie dzis zima, pada sporo śniegu.
u mnie niestety już też...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 18:36, 09 lis 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
UrsaMaior napisał(a)


Postanowiłam się ujawnić, bo podglądaczką jestem od dawna Widzę, że myślisz o cynamonowym, kupuj, nie zastanawiaj się! To cudowne drzewo, a to miejsce jest dla niego wymarzone. W moim ogrodzie to jedyne drzewo, które nie zawiodło mnie jeśli chodzi o jesienne przebarwienia. U Ciebie kolorystycznie zagra bombowo!
witaj podglądaczko
o cynamonowym to ja już myślę od dwóch lat, miał byc tam gdzie teraz buk rośnie, ale nie mogło byc tam drzewa wielopniowego, na przedogródek też o nim myślałam ale wybito mi go z gowy ze nie będzie pasował do kompozycji drzew obocznie rosnących, mimo to ciągl o nim myslę bo ładnie by mi tu pasował i byłby cały czas "na widoku" Musiałabym tylko znaleźć duży już egzemplarz
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 18:37, 09 lis 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
BasiaLT napisał(a)
Aniu twój ogród o każdej porze roku prezentuje się rewelacyjnie i jest kopalnią pomysłów. Dużo ludzi narzeka na brzozy a ja i tak zamierzam je posadzić, u ciebie pięknie się prezentują.
dziękuję, brzozy sa specyficzne, fakt moga wkurzać ich liście, ale wiosną żadne liście nie mogą się równać z nimi, a latem tak cudnie szeleszczą...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 18:39, 09 lis 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Luki napisał(a)
Coraz bardziej lubię hakone bo nawet zmrożone super się prezentuje, oczywiście dopóki śnieg nie przygniecie i chyba też już miskanty sobie powiąże by później nie robić tego w mrozie. Ogród super się prezentuje
ja staram się wiązać przed mrozami, potem się łamią i fruwaja mi po ogrodzie Muszę jeszcze po jednym suple zawiązać żeby sie nie rozwalały (sznurka mi zabrakło bo zawsze wiążę na dwóch wysokościach)
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 18:40, 09 lis 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
martaibartek napisał(a)
Aneta twój listopadowy ogród zachwyca tak jak w każdym innym miesiącu.
Te powiązane miskanty,brązowe hortensje, rozchodniki nadal różowe... piękne jesienne kadry
hehehe wczoraj dotykałam rozchodniki a one jeszcze żywe że tak powiem w dotyku, dzisiaj czapki śnieżne dostały
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 18:41, 09 lis 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
ren133 napisał(a)


I trawy już powiązałaś pracusiu i jak pięknie liście wygrabione
ale donice nie zabezpieczone i róze nie obkopczykowane
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 18:42, 09 lis 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Makao_J napisał(a)
U Ciebie jeszcze takie słońce?? Ciesz się ciesz bo nie długo i do Twojego ogrodu zapuka śieeeeg

Zauważyłam że trawy już podwiązałaś. Muszę w takim razie też się zebrać nim całkiem mnie zasypie

no widzisz jakoś tak się udało złapać promienie przez chwilę... ja nie lubię robić nic w ogrodzie jak już na minusie więc muszę się sprężać
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 18:43, 09 lis 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
TeresaK napisał(a)
Aniu, przed domem mam bardzo podobną rabatę. Tzn. jej kształt. Inaczej ją obsadziłam. Żałuję, że wcześniej Twojej nie widziałam.
Witaj
Wiesz, nie zebym namawiała do rewolucji, ale nasadzenia na tej rabacie zmieniały się 3 razy w przeciągu 5 lat
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies